helou lume ce faceti??? ... tocmai mo combinat un neam deal meu sa intru si eu pe ici sper sa nu va deranjez am si eu un straf mai modificat si nus gabor ( politai sub acoperire) ) ) ) ...
mireltheone ... da u unde ai fost aseara ca numi aduc aminte sa te fi vazut pe acolo...
eu am fost unde nu m-ai vazut tu...dar m-au vazut baietii...calibra poate ca se poate invartii ca un bmw....dar sa vezi ce fain se invartea audi aseara )