Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 24-11-07, 15:06   #106
Payulik

Stage 4
 
Payulik's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 250
Member of:
[VW]
Default Re: intalnirea de week end !

a fost super fain multzumim pentru primire
Payulik is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 15:21   #107
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: intalnirea de week end !

multumim baieti pentru prezenta si la cat mai multe evenimente de genu va asteptam oricand pe la noi va salut
holdo is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 17:00   #108
Payulik

Stage 4
 
Payulik's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 250
Member of:
[VW]
Default Re: intalnirea de week end !

te refereai la pozele care le-am pus eu?
Payulik is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 21:21   #109
rapidistu_c&c
No Limits racing team Member

Stage 3
 
rapidistu_c&c's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 124
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: intalnirea de week end !

va asteptam si de alta data la noi in numar si mai mare..., iar noi ar trebuii sa ne organizam de pe-acuma ce vom face vinerea viitoare, dak plecam undeva....eu cu ink catziva ne-am gandit sa mergem in Baia Mare, Oradea sau Cluj...acuma fiecare datziva cu parerea...sa organizam totul din timp
rapidistu_c&c is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 07:24   #110
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default

nu-mi vine sa cred bine k nu ati dat anunt in ziar de destepti ce sunteti
iar tu atilaboot........dak ai ceva probleme sau complexe ..stai linistit in banca ta si nu te baga in afirmatii aiurea k musca in lapte.

a nu se intelege gresit,cu intalnirile de weekend incerc sa strang comunitatea satmareana la un loc si nu k sa promnovez "ceva"!apropos....
un citat de la un "oficial" satmarean kre ma sunat sambata dim la 8 si 2 min: o sa va usturam k la carte!!!!

Last edited by juana_man; 26-11-07 at 08:52.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 18:00   #111
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: intalnirea de week end !

Părerea mea despre evenimentul vostru este că suntem pe drumul bun de a strica această mişcare de tuning prin aceste acţiuni ilegale.
Mişcare de tuning local, care a cunoscut o dezvoltare spectaculoasă in acest an, avānd ca element-cheie show-ul din septembrie, care a "legitimizat" cursele de accelerare, şi a creat o imagine favorabilă despre tuning/racing atāt pentru spectatori, cāt şi pentru autorităţile locale.

Insă acum, prin reintoarcerea in parcul industrial, in cadru ilegal, mişcarea voastră de tuning se dovedeşte a fi fără viitor: asta nu este dezvoltare, ci din contră. In loc să vă organizaţi, si pe anul următor să pregătiţi evenimente legale cu sprijinul autorităţilor, şi să participaţi la evenimente mediatizate, evenimente la care părinţii voştri pot citi dimineaţa in ziar: Ionică Pop, categoria A2, locul I, evenimente de care poţi fi māndru, vă autoexilaţi īn parcul industrial. Nu prea mi se pare strategie bună.

Cu cāţiva prieteni, pentru anul 2008 deja pregătim următoarele:
-1 cursă de viteză pe traseu montan, pe Huta Certeze
-4 etape locale/judeţene de rally-raid, curse de teren pentru amatori.
-4 etape locale/judeţene de rally-sprint, indemānare pentru amatori
Aceste evenimente, cum a fost si cea de ieri, se bucură de sprijinul autorităţilor, ieri ne-a onorat cu prezenţa Prefectul Judeţului SM la premiere.

Voi aveţi acum şansa de a vă organiza un cadru legal de activitate, pentru a pregăti etape locale de accelerare, fiindcă TuningShow 1 a fost un succes.
Sunt şanse de a inchiria aeroportul, de a organiza un eveniment despre care să vorbească şi pe plan naţional.

Dacă se intāmplă un accident in parcul industrial, aţi pierdut şansa de a se bucura de maşinile voastre pentru un bun timp, fiindcă nimeni nu o să vă sprijine: nici autorităţile, nici presa locală, nici publicul larg. Apropo, ce este mai plăcut, să fii aplaudat de 6000 de spectatori sau să fii cu ochii pe strada principală, vine poliţia sau nu.

Să nu credeţi că vă avertizez, sau că sunt impotriva voastră, vă doresc mult succes in activitate, insă dacă continuaţi in direcţia "parcul industrial", să mă anunţaţi, să pot face sign-out cāt mai repede.

Stimă,
Gergo

Last edited by juana_man; 27-11-07 at 07:45.
gergo is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 21:33   #112
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: intalnirea de week end !

absolut aveti cea mai mare dreptate! NU sunt de acord si nici nu o sa fiu de acord cu cursele ilegale sau orice eveniment de genu. Asta trebuie sa constientizam cu totii si sa ne gandim ca suntem in stare de mai mult decat sa stam la periferia orasului. Stiu tentatia e mare dar nu facem nimic altceva decat rau mici pasi pe care am reusit sa ii facem in materie de tuning sa o dam peste cap si e pacat! Am pornit pe un drum.....doar trebuie sa il urmam!!!
Va salut pe toti!
__________________

No LIMITS RACING TEAM Satu Mare
holdo is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 21:50   #113
rapidistu_c&c
No Limits racing team Member

Stage 3
 
rapidistu_c&c's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 124
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: intalnirea de week end !

stiu k nu a fost bine ce au facut unii (participantii)...dar acuma o data...la provocarea baimarenilor...,multumim celui de sus k nu s-a intamplat nimik,si totul s-a terminat cu bine!!! dar oricum a fost o intalnire foarte reusita,le-a placut mult baimarenilor locul in care ne intalnim...si multe altele!!!!
rapidistu_c&c is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 22:22   #114
alina_sm

Stock
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2
Default Re: intalnirea de week end !

Nu vreau sa o ia uni in nume de rau dar indiferent daca tentatia e mare sunteti destul de constienti de urmari....si sunt printre voi si maturi ....Vineri dupa asa zisa "liniuta de impresii" a voastra politia sa cam plimbat prin oras... si nu cred ca degeaba
alina_sm is offline   Reply With Quote
Old 27-11-07, 07:45   #115
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: intalnirea de week end !

subiect incheiat!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 13:21   #116
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: intalnirea de week end !

Dupa discutiile acide din ultima vreme..propun o intalnire relaxanta .Dupa ce ne strangem sub pod...apropo incercati sa fiti cati mai putin cu masini sau cu cate un sofer de rezerva ca dupa sa mergem la un local sa gustam cate ceva Numai bine.
Snoopy is offline   Reply With Quote
Old 29-11-07, 13:29   #117
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: intalnirea de week end !

sunt de acord cu snoopy,ar trebui sa ne relaxam un pic....mai degustam si noi ceva ...ne simtim bine si uitam de necaz...
veveve is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 14:08   #118
rapidistu_c&c
No Limits racing team Member

Stage 3
 
rapidistu_c&c's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 124
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: intalnirea de week end !

In aceasta seara vom primi din nou vizita baimarenilor de la MR, am vorbit cu Ionutz (presedinte Mr baia mare), si ne-a zis k pornesc de seara spre noi in numar mai mare decat data trecuta!!! Asa k bine ar fi sa ne strangem toti cu masinile deseara la intalnire, k sa facem din nou o fatza frumoasa baimarenilor, k data trecuta!!!!!
rapidistu_c&c is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 14:09   #119
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: intalnirea de week end !

dak se poate sa nu o ardeti iarasi la parc industrial k va fu.T.e stalin!!!! dak sunt probleme eu nu mai dau explicatii la nimeni sambata ci o sa dau altceva!!!!!!!!!!

sa nu ma intelegeti gresit,ma bucur k ne adunam si k ne antalnim si n-am nimik impotriva.DAR...dak aflu k orice membru NLR se hazardeaza si incepe cu prostii de genu parc industrial...va fi exclus din club si va suporta consecintele!


si va reamintesc k statutul clubului e promovarea curselor legale si e impotriva ilegalelor

Last edited by juana_man; 30-11-07 at 14:53.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 14:54   #120
demian

Stage 4
 
demian's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 269
Default Re: intalnirea de week end !

daca sar putea sa stabiliti acuma de sub pod unde mergem in ce local pt ca o sa fie frig mai ales o inceput sa si ninga?
demian is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -