si weekendu` asta intalnirea a iesit super fain.
pe scurt baimarenii au venit. am stat sub pod ... am schimbat umpic locatzia si am venit inapoi.
il las pe altzii sa comenteze si sa detalieze ...
eu doar o sa pun ceva poze si filmuletze
(scuzatzi ca filmuletzele sunt asa scurte dar mi le taia telu`, ii ceva setare si inca nu am reusit sa-l fac sa fie ok, dar sper sa va placa si asa

)