Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 09-12-12, 14:05   #106
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Unhappy Re: Intalnire saptamanala !!!

Si cand urmeaza sa mai cerem autorizatii de la autoritati pentru evenimente automobilistice ne vom confrunta cu aceleasi intrebari din partea acestora (pe buna dreptate) : "daca va dam autorizatie nu credeti ca vom incuraja asa-zisele drifturi din parcarea de la Real si Parcul Industrial ?!? " ... Sa va ganditi la asta cand va dati de-a latu' precum si la propriile voastre intrebari : "in orasul asta de ce nu e nimic ? ca in alte orase...." ... Nu zic ca nu e ok sa te distrezi o data sau de doua ori dar daca faci un obicei din a strange cat mai multe reclamatii in acest domeniu nu mai injura primarul, presedintele tarii, ministrii si deputatii ca in orasul rau nu se mai aproba nimic (asta daca te intereseaza catusi de putin bine-nteles)...

Last edited by szambi77; 09-12-12 at 14:09.
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-12, 15:27   #107
Ms-02-TPI

Stage 5
 
Ms-02-TPI's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 846
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Nu cred ca doar in satu mare se intampla "asa zisele driftruri in parcare". cam in orice oras unde este unpic de loc lumea iasa la zapada. plus ca noi suntem 5-6 care ne intalnim periodic, nu pot sa raspunde pentru ceilalti 20 care oricum merg si cu noi si fara noi, indiferent daca am facut noi o intalnire periodica sau nu. N-am pus nicaieri afis " Haideti fratilor cat mai multi sa ne invartim la Real". Noi si inainte de zapada n-am facut mare tam-tam pentru ca asa e, nu atragi priviri si pareri bune si intradevar dauneaza evenimentelor LEGALE, dar totusi nu poti spune ca x sau y e de vina ca se "da" lumea in parcare la real. La fel de bine ne putem duce si in alt loc unde nu merge nimeni si ar fii aceeasi treaba. Teribilistii tot la real sau kaufland etc vor fi.
O duminica placuta !
__________________
Ms-02-TPI is offline   Reply With Quote
Old 09-12-12, 21:55   #108
Ms-02-TPI

Stage 5
 
Ms-02-TPI's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 846
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Frumos azi . tocmai ce spuneam mai sus, ne-am invartit au venit baietii de la paza ne-au rugat sa ne oprim, eu si inca cativa ne-am oprit. restu au continuat pana a venit si politia, cu mine n-au avut treaba. asa ca totul are o limita din punctul meu de vedere era si destul de devreme pentru "joaca".

Saptamana viitoare de la aceeasi ora 6 seara 18:00, (cu mai putina frana de mana daca se poate)

O saptamana faina !
Ms-02-TPI is offline   Reply With Quote
Old 09-12-12, 22:00   #109
Bleahhh

Stage 3
 
Bleahhh's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 104
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

deci maiiiiiiii nu ai venit pe la mine... las ca nu te uit eu
Bleahhh is offline   Reply With Quote
Old 10-12-12, 09:57   #110
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Quote:
Originally Posted by Ms-02-TPI View Post
Nu cred ca doar in satu mare se intampla "asa zisele driftruri in parcare". cam in orice oras unde este unpic de loc lumea iasa la zapada. plus ca noi suntem 5-6 care ne intalnim periodic, nu pot sa raspunde pentru ceilalti 20 care oricum merg si cu noi si fara noi, indiferent daca am facut noi o intalnire periodica sau nu. N-am pus nicaieri afis " Haideti fratilor cat mai multi sa ne invartim la Real". Noi si inainte de zapada n-am facut mare tam-tam pentru ca asa e, nu atragi priviri si pareri bune si intradevar dauneaza evenimentelor LEGALE, dar totusi nu poti spune ca x sau y e de vina ca se "da" lumea in parcare la real. La fel de bine ne putem duce si in alt loc unde nu merge nimeni si ar fii aceeasi treaba. Teribilistii tot la real sau kaufland etc vor fi.
O duminica placuta !
Ai dreptate in sensul ca nu poti raspunde pentru ce fac altii. De aceea nu m-am adresat tuturor ci celor pe care-i intereseaza si gandesc o leaca mai departe decat senzatia de moment (care per-total ne da inapoi... dovada fiind prezenta politiei in parcare). Apropo de asta, din primavara vor incepe tot felul de "show-uri" in domeniul automobilistic, incepand de la rally-sprint, drift, drag racing si vor mai fi cateva... Daca sunt printre voi pasionati adevarati care au asteptari mai inalte vor avea ocazia sa ia parte la anul la evenimente LEGAL organizate (ca participant, organizator sau spectator cu echipa) care nu sunt de 2 lei
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-12, 18:30   #111
ryoraul

Stage 4
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 285
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Cand a venit politia ca si eu am fost pe la 18:40 si erau doar paznici care se plimbau , m-am dat vreo 15 ture cu frana de mana si am plecat.
ryoraul is offline   Reply With Quote
Old 10-12-12, 18:49   #112
Ms-02-TPI

Stage 5
 
Ms-02-TPI's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 846
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Daca vor fi show-uri vom fi acolo ....

@ryoraul nu stiu exact ora ... dar au venit ...
Ms-02-TPI is offline   Reply With Quote
Old 10-12-12, 19:39   #113
Bleahhh

Stage 3
 
Bleahhh's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 104
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
Ai dreptate in sensul ca nu poti raspunde pentru ce fac altii. De aceea nu m-am adresat tuturor ci celor pe care-i intereseaza si gandesc o leaca mai departe decat senzatia de moment (care per-total ne da inapoi... dovada fiind prezenta politiei in parcare). Apropo de asta, din primavara vor incepe tot felul de "show-uri" in domeniul automobilistic, incepand de la rally-sprint, drift, drag racing si vor mai fi cateva... Daca sunt printre voi pasionati adevarati care au asteptari mai inalte vor avea ocazia sa ia parte la anul la evenimente LEGAL organizate (ca participant, organizator sau spectator cu echipa) care nu sunt de 2 lei
daca tot vrei sa ne zici ceva in legatura cu illegalitatile respective, de ce nu vi la o intalnire ca de exemplu duminica viitoare.
plus nu toti intra pe forum sa citeasca ce si cum
si incan ceva nu trebuie sa ne bagi pe toti intr-o oala pt o mare parte din noi am stat de o parte doar ii priveam pe respectivi care se dateau in spectacol
o seara faina ! stima!
Bleahhh is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 10:27   #114
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Quote:
Originally Posted by Bleahhh View Post
daca tot vrei sa ne zici ceva in legatura cu illegalitatile respective, de ce nu vi la o intalnire ca de exemplu duminica viitoare.
plus nu toti intra pe forum sa citeasca ce si cum
si incan ceva nu trebuie sa ne bagi pe toti intr-o oala pt o mare parte din noi am stat de o parte doar ii priveam pe respectivi care se dateau in spectacol
o seara faina ! stima!
nu v-am bagat pe toti intr-o oala boss ! din potriva !

"Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
Ai dreptate in sensul ca nu poti raspunde pentru ce fac altii. De aceea nu m-am adresat tuturor ci celor pe care-i intereseaza...
"

In legatura cu "illegalitatile respective" ce sa pot spune mai mult ? Nu stiu daca pot sa vin duminica dar categoric nu refuz o intalnire. Iarna e lunga si pana incepe "action" mai este o leaca deci avem vreme de taclale
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 13:08   #115
ratcatalin16

Stage 5
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 324
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

ar trebui sa-ti faci putin timp liber,sa participi si tu la o intalnire macar!vei vedea ca venim din pasiune,nici pe departe ca sa demonstram ce poate fiecare
ratcatalin16 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 14:46   #116
Bleahhh

Stage 3
 
Bleahhh's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 104
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

subscriu la cele spuse de Catalin! te costa doar benzina pana acolo
Bleahhh is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 17:52   #117
floryn bmw

Stage 3
 
floryn bmw's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 128
Arrow Re: Intalnire saptamanala !!!

vin eu sa te iau szamby daca vrei sa faci o prezentare live a celor scrise mai sus )
floryn bmw is offline   Reply With Quote
Old 11-12-12, 19:34   #118
Bleahhh

Stage 3
 
Bleahhh's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 104
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

uite domnu szambi ai sofer la poarta
Bleahhh is offline   Reply With Quote
Old 13-12-12, 09:51   #119
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Quote:
Originally Posted by floryn bmw View Post
vin eu sa te iau szamby daca vrei sa faci o prezentare live a celor scrise mai sus )
Vin si te iau cu cinciu ?))
veveve is offline   Reply With Quote
Old 15-12-12, 10:19   #120
Ms-02-TPI

Stage 5
 
Ms-02-TPI's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 846
Default Re: Intalnire saptamanala !!!

Maine de la Sase 6 (18:00) !!!
Ms-02-TPI is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -