Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-07, 14:06   #301
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by valineamtsm View Post
Ai punctat bine Cris! este o culoare exclusivista si pe langa toate aceste lucruri a fost lucrata manual! Este finisata aproape pana la cele mai mici detalii, si nu ma deranjeaza nici daca ii spuneti papagal, vulpe sau cioara! Important este sa-mi placa mie! Si la cine nu-i place sa nu se uite!
ti-am zis parerea despre masina o nelamurire am,dc nai bagat bad look din capota?
ps un singur lucru t rog si nu din rautate! poti sa-ti starangi raspunsurile intr-un singur post? ms

Last edited by juana_man; 30-03-07 at 14:10.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 14:12   #302
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Thumbs up Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by danny19_sm View Post
mie sincer nu imi place cum i sta in 2 culori.....Nush poate mi se pare pe moment .....Sa vedem cum arata dupa ce pune si jantele...
Uite-te mai mult pe niste siteuri americane de genul www.socalcustoms.com
si o sa vezi ce clasa ne dau americanii la capitolul cromatica culorilor si combinatii de culori!
Masina a fost vopsita cu vopsele care sunt folosite de japonezi si americani! Pe piata noastra, europeana este ceva prea excentric; dar pt mine Nu
Masina este la stage -3 (minus trei) la capitolul modificari...pt ca va fi puternic modificata.
Deocamdata am alte proiecte in derulare, asha ca "papagalul" va ramane nemodificat o perioada de timp.
__________________
Am o tara s-un dor greu sa ma vad o data zmeu!

Renault 19 Cabriolet & Trabant 601 Cabriolet
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 14:18   #303
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Default Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by juana_man View Post
ti-am zis parerea despre masina o nelamurire am,dc nai bagat bad look din capota?
ps un singur lucru t rog si nu din rautate! poti sa-ti starangi raspunsurile intr-un singur post? ms
Ok! Dar daca vreau sa raspund la fiecare in parte nu pot ? Fac cadou un hdd de 40gb ca sa pot sa-mi pun posturi cate vreau. k? nu din rautate cris :P dar tu ce motzi iti traji? Ai scapat de polo?
Bad look din capota e cam greu ... E pericol cu farurile ... si nu am vrut sa schimb aceste faruri... ca imi plac foarte mult.... Au forme de felina
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 14:26   #304
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by valineamtsm View Post
Ok! Dar daca vreau sa raspund la fiecare in parte nu pot ? Fac cadou un hdd de 40gb ca sa pot sa-mi pun posturi cate vreau. k? nu din rautate cris :P dar tu ce motzi iti traji? Ai scapat de polo?
Bad look din capota e cam greu ... E pericol cu farurile ... si nu am vrut sa schimb aceste faruri... ca imi plac foarte mult.... Au forme de felina
nu e vb de me k p me nu ma deranj k faci nspe posturi da e vb de forum se incarca inutil iar dak vrei sa dai la mai multe pers rasp faci in felu urmator
@danysm19 treci p mes...
@ valineamt papagal am zis in sensu bun,apropos,oare cum ar reactiona oamenii dak ai face o masina cu aspact Rat-road ???
cat despre polo....nu e nevoie sa scap k imi crapa inima numai dak ma gand k altu o sai deie blana ( dak il dau.....ma fac pieton

Last edited by juana_man; 30-03-07 at 14:28.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 15:09   #305
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Talking Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by juana_man View Post
nu e vb de me k p me nu ma deranj k faci nspe posturi da e vb de forum se incarca inutil iar dak vrei sa dai la mai multe pers rasp faci in felu urmator
@danysm19 treci p mes...
@ valineamt papagal am zis in sensu bun,apropos,oare cum ar reactiona oamenii dak ai face o masina cu aspact Rat-road ???
cat despre polo....nu e nevoie sa scap k imi crapa inima numai dak ma gand k altu o sai deie blana ( dak il dau.....ma fac pieton
Daca il dai polo-ul te faci pieton?
No problem. Treci in dreapta mea ca si coechipier ... imi dai indicatii; "curba stransa la dreapta! curba larga la stanga, frana ca nu mai biruie masina, acuma e cazul sa o calci pe asta ca merge prea incet pe trecerea de pietoni, si devine automat trecere Peste pietoni "
Ce zici?
Merem prin Maramuresh? Prin curbele alea? Puscam o linie... ceva? Un raliu? O dunga? Dar tu in dreapta! Ce zici?
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 15:11   #306
Calibrata

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Default Re: Masinile si userii nostrii

Valiiii Valiii....alway`s....Valiiiiiiiiiiiiiiiiii
Calibrata is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 15:12   #307
Calibrata

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Default Re: Masinile si userii nostrii

Vali hai discuta in alta parte....e greseala mea...am inceput sa`ti fac aici comentarii si e o rubrica unde userii ar trebui sa`si expuna mashinutzele...nu sa se vb alte chestii...sorry eu aici nu mai zic absolut nika`
Calibrata is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 17:19   #308
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by Calibrata View Post
)) Hmmm... In Fine ... E Ok Ce Zici Tuh` ... O Prezentare ?? Is O Fata Mai Multe Detalii Inca Nu )
Fiecare user nou trebuie sa spuna cateva cuvinte despre el si dak are...despre masina...nu cred k e un efort asa mare...asa k asteptam o prezentare...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 19:21   #309
Calibrata

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Default Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by Criwar View Post
Fiecare user nou trebuie sa spuna cateva cuvinte despre el si dak are...despre masina...nu cred k e un efort asa mare...asa k asteptam o prezentare...
Si ce anume ai vrea sa stii ... ca sunt o fata caruia ii plac mashinile??:P)) mai multe nu am ce sa zic
Calibrata is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 21:21   #310
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Exclamation Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by Calibrata View Post
Valiiii Valiii....alway`s....Valiiiiiiiiiiiiiiiiii
Of course Cristina
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 22:26   #311
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Masinile si userii nostrii

Quote:
Originally Posted by Calibrata View Post
Si ce anume ai vrea sa stii ... ca sunt o fata caruia ii plac mashinile??:P)) mai multe nu am ce sa zic
ai dar nu vrei...e o mare diferenta...pai...ai putea sa zici cum te numesti...varsta...ocupatie...alea alea...interese...c masina ai...c planuri si multe altele...trebe doar bunavointa
__________________
Zambeste...maine poate fi mai rau...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 16:50   #312
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masinile si userii nostrii

attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 17:03   #313
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: Masinile si userii nostrii

end of the days..........pt.ursuletul meu,bine ca nu am patit nimik,atata ca am spart parbrizu cu capu,fhutemas in tot sensu si in aia de la Electrica care o montat panoul ala acolo.....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	PIC00001.JPG
Views:	60
Size:	1.72 MB
ID:	239893   Click image for larger version

Name:	PIC00002.JPG
Views:	69
Size:	1.72 MB
ID:	239894   Click image for larger version

Name:	PIC00003.JPG
Views:	46
Size:	1.72 MB
ID:	239895  

Click image for larger version

Name:	PIC00004.JPG
Views:	49
Size:	1.73 MB
ID:	239896  
__________________
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 17:16   #314
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Masinile si userii nostrii

...ce ai facut omule??? ...of...ce rau imi pare pt masina...si pt tine...sper k nu ai patit nimic makr...k tabla se mai indoaie...daca te putem ajuta cu ceva...nu ezita sa spui...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 31-03-07, 19:11   #315
danny19_sm

Stage 4
 
danny19_sm's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 247
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Masinile si userii nostrii

Raul asa cum o zis si criwar bine ca nu ai patit ceva......Si am o intrebare : O patit ceva motoru??? ( in afara de radiator care banuiesc ca e spart) ???......Super nashpa ca ai lovit masina....
__________________
BMW FOR LIFE!!
danny19_sm is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -