Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-11, 18:13   #76
cretuady88

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 10
Default Re: Boicot benzinarii

La 16:30 cel tarziu sa fim in parcare cu totii si sa ne impartim si la 17:00 sa fim in benzinarii. am mai vorbit cu un prieten si mai vine o masina sau 2....
cretuady88 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 21:15   #77
Ionutzfzz

Stage 1
 
Ionutzfzz's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 20
Default Re: Boicot benzinarii

prezent si eu cu inca 3 masini si cativa taximetristi...daca a mai vb cineva cu taximetristi sa posteze aici...ca sa stim...maixim 16:15...in spate la galeria..
Ionutzfzz is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 21:23   #78
jORDyZ0r

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 86
Default Re: Boicot benzinarii

Nu se mai anunta aici? Din cei care au fost si data trecuta. Parca era o lista cu vreo 8-9 nume acolo care au anuntat ca vin la primul protest. Sa nu fim naibii mai putini ca data trecuta
Cu taximetristii ar merge vorbit cu cei de langa omv-ul din centru sa traga direct acolo ei.
jORDyZ0r is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 22:12   #79
bogdan_andrei_1987

Stock
 
bogdan_andrei_1987's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 5
Default Re: Boicot benzinarii

vin si eu...
bogdan_andrei_1987 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 22:29   #80
bz-04-uvx
Dacia Driver

Stage 4
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 259
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot benzinarii

Quote:
Originally Posted by jORDyZ0r View Post
Nu am fost data trecuta. Din ce am inteles ati fost in jur de 40 la prima benzinarie si apoi v-ati imputinat. Asta poate pentru ca nu ati fost organizati, nu ati stiut cum/unde sa mergeti. Daca ne strangem undeva sa vorbim, merge fiecare la treaba lui.
Ideal ar fi sa fie la fiecare benzinarie cineva care a fost si la protestul trecut sa stie ce si cum sa faca.
P.S: Tocmai am vorbit cu cineva are a fost si data trecuta la protest. O sa mai vina cu inca 6 amici si a anuntat protv si viata buzaului. O sa trimita reporteri.
apropo..din "ce ai inteles tu", nu ai inteles prea bine...am fost destul de bine organizati...40 de masini au spus la tv....au fost in jur de 30 la fata locului...am tinut blocat omv-ul ala cam 2 ore timp in care am inghetat de frig...in timp ce tu si altii stateati bine mersi la caldurica...
la petromul din bariera brailei nu era in program sa mergem...dar am zis hai si acolo....oamenii erau inghetati la propriu..si de aceea unii dintre ei au ales sa plece ...ASA CA:
NU ITI MAI DA TU CU PAREREA DESPRE CAT DE BINE SAU RAU A FOST ORGANIZAT...asta ti-o spun fara suparare..
p.s.1-sunt curios cati or sa vina vineri...
p.s.2-am fost prezent data trecuta acolo cum au fost si ziaristii de la tvr realitatea antena 1 si campus..asa ca vor fi si ei prezenti acolo....
__________________
bz-89-grs

Last edited by bz-04-uvx; 11-01-11 at 22:33.
bz-04-uvx is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 01:10   #81
Ionutzfzz

Stage 1
 
Ionutzfzz's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 20
Default Re: Boicot benzinarii

Quote:
Originally Posted by bz-04-uvx View Post
apropo..din "ce ai inteles tu", nu ai inteles prea bine...am fost destul de bine organizati...40 de masini au spus la tv....au fost in jur de 30 la fata locului...am tinut blocat omv-ul ala cam 2 ore timp in care am inghetat de frig...in timp ce tu si altii stateati bine mersi la caldurica...
la petromul din bariera brailei nu era in program sa mergem...dar am zis hai si acolo....oamenii erau inghetati la propriu..si de aceea unii dintre ei au ales sa plece ...ASA CA:
NU ITI MAI DA TU CU PAREREA DESPRE CAT DE BINE SAU RAU A FOST ORGANIZAT...asta ti-o spun fara suparare..
p.s.1-sunt curios cati or sa vina vineri...
p.s.2-am fost prezent data trecuta acolo cum au fost si ziaristii de la tvr realitatea antena 1 si campus..asa ca vor fi si ei prezenti acolo....
lasal mha ca daca nu a fost nu stie despre ce si cum se face...nu are rost sal "certi" o sa vada cam cum am inghetat noi acolo si cam ce se face la fata locului...si xcum pana la urma si-a dat cu parerea...
Ionutzfzz is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 02:07   #82
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Boicot benzinarii

da o sa inceapa cu intimidarile
e de asteptat
noi furam de la stat e penal ei fura de la noi e legal statul nu suporta concurenta
deci de acuma se joaca tare cu amenzi si arestari ????????????
da e sa fie asa atunci asa sa fie .....
eu sunt pregatit de orice pentru viitorul copilului meu daca e sa mor .mor dar sa stiu ca nu are sa chinuie ca noi
tara unde statul fura mai mult ca toti hotii pestii dilarii si altii care fac magariii


https://www.youtube.com/watch?v=ZRSOLgh0Jqc


au dreptate baietii


haideti sa ii sustinem si sa fim solidari cu cei din craiova sunt fratii nostri nu ii putem lasa asa va rog fratilor tot pentru noi au iesit acum trebuie safim solidari cu ei

https://www.youtube.com/watch?v=dvs1R...eature=related

https://www.youtube.com/watch?v=EeFb0iPq8mI

https://www.youtube.com/watch?v=X9MEz...eature=related



sunt ai nostri frati nu uitati

https://www.youtube.com/watch?v=KV86OxVkse4


inercam sa facem si ceva de la iasi tot ce putem o sa anuntam televiziune si masmedia
cei din craiova au primit amenzi drept intimidare
pentru clanxonat tulburarea linistii si ordinei publice
criminales is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 04:33   #83
Ionutzfzz

Stage 1
 
Ionutzfzz's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 20
Default Re: Boicot benzinarii

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
da o sa inceapa cu intimidarile
e de asteptat
noi furam de la stat e penal ei fura de la noi e legal statul nu suporta concurenta
deci de acuma se joaca tare cu amenzi si arestari ????????????
da e sa fie asa atunci asa sa fie .....
eu sunt pregatit de orice pentru viitorul copilului meu daca e sa mor .mor dar sa stiu ca nu are sa chinuie ca noi
tara unde statul fura mai mult ca toti hotii pestii dilarii si altii care fac magariii


https://www.youtube.com/watch?v=ZRSOLgh0Jqc


au dreptate baietii


haideti sa ii sustinem si sa fim solidari cu cei din craiova sunt fratii nostri nu ii putem lasa asa va rog fratilor tot pentru noi au iesit acum trebuie safim solidari cu ei

https://www.youtube.com/watch?v=dvs1R...eature=related

https://www.youtube.com/watch?v=EeFb0iPq8mI

https://www.youtube.com/watch?v=X9MEz...eature=related



sunt ai nostri frati nu uitati

https://www.youtube.com/watch?v=KV86OxVkse4


inercam sa facem si ceva de la iasi tot ce putem o sa anuntam televiziune si masmedia
cei din craiova au primit amenzi drept intimidare
pentru clanxonat tulburarea linistii si ordinei publice
fratoru te doare cumva ceva....?
Ionutzfzz is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 06:41   #84
jORDyZ0r

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 86
Default Re: Boicot benzinarii

Quote:
Originally Posted by bz-04-uvx View Post
apropo..din "ce ai inteles tu", nu ai inteles prea bine...am fost destul de bine organizati...40 de masini au spus la tv....au fost in jur de 30 la fata locului...am tinut blocat omv-ul ala cam 2 ore timp in care am inghetat de frig...in timp ce tu si altii stateati bine mersi la caldurica...
la petromul din bariera brailei nu era in program sa mergem...dar am zis hai si acolo....oamenii erau inghetati la propriu..si de aceea unii dintre ei au ales sa plece ...ASA CA:
NU ITI MAI DA TU CU PAREREA DESPRE CAT DE BINE SAU RAU A FOST ORGANIZAT...asta ti-o spun fara suparare..
p.s.1-sunt curios cati or sa vina vineri...
p.s.2-am fost prezent data trecuta acolo cum au fost si ziaristii de la tvr realitatea antena 1 si campus..asa ca vor fi si ei prezenti acolo....
Eu asta intelesesem din ce am citit pe forum, nu trebuie sa sari in sus. Si da, am stat la caldurica pentru ca efectiv NU AM STIUT de acel protest.
jORDyZ0r is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 08:07   #85
gigi galagie

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 243
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot benzinarii

Baieti,am fost si data trecuta si o sa fiu si de data asta.Problema este ca termin serviciul la ora 17 00 si nu am cum sa ajung la Galeria mai devreme.Da ti mi o idee cum sa fac sa aflu unde v ati hotarat sa mergem.....dati mi un PM cu un nr de telefon la care sa sun sa aflu locatia...Cu siguranta mai vin si eu cu 2-3 prieteni...
gigi galagie is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 13:16   #86
Ionutzfzz

Stage 1
 
Ionutzfzz's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 20
Default Re: Boicot benzinarii

Quote:
Originally Posted by gigi galagie View Post
Baieti,am fost si data trecuta si o sa fiu si de data asta.Problema este ca termin serviciul la ora 17 00 si nu am cum sa ajung la Galeria mai devreme.Da ti mi o idee cum sa fac sa aflu unde v ati hotarat sa mergem.....dati mi un PM cu un nr de telefon la care sa sun sa aflu locatia...Cu siguranta mai vin si eu cu 2-3 prieteni...
da-mi un telefon si iti zic eu unde sa vii...uite nr meu 0765223942...suna-ma si iti zic eu unde sa vii...eu sigur o sa fiu acolo...
Ionutzfzz is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 14:31   #87
gigi galagie

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 243
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot benzinarii

Quote:
Originally Posted by Ionutzfzz View Post
da-mi un telefon si iti zic eu unde sa vii...uite nr meu 0765223942...suna-ma si iti zic eu unde sa vii...eu sigur o sa fiu acolo...
merci frumos
gigi galagie is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 18:01   #88
jORDyZ0r

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 86
Default Re: Boicot benzinarii

Am o idee... nu stiu cat de buna e, dar cred ca ar merge facuta.
Sa aibe fiecare la masina un cd cu morometii - romania, trezeste-te si sa cante acolo. Sa nu fie volum tare sa fie deranjant, fara subwoofere, etc. Doar asa sa vina camerele sa inregistreze si sa apara la TV. Nu sa facem scandal sau altceva. Ce ziceti?
jORDyZ0r is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 18:22   #89
cangri
Opel Driver

Stage 5
 
cangri's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,886
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot benzinarii

Participati la eveniment si pe Facebook Nu Cumparam nimic de la Petrom/OMV in Luna Februarie
cangri is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 18:53   #90
Ionutzfzz

Stage 1
 
Ionutzfzz's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 20
Default Re: Boicot benzinarii

Quote:
Originally Posted by jORDyZ0r View Post
Am o idee... nu stiu cat de buna e, dar cred ca ar merge facuta.
Sa aibe fiecare la masina un cd cu morometii - romania, trezeste-te si sa cante acolo. Sa nu fie volum tare sa fie deranjant, fara subwoofere, etc. Doar asa sa vina camerele sa inregistreze si sa apara la TV. Nu sa facem scandal sau altceva. Ce ziceti?
colegu nu ai observat ca baietii dela constanta au primit amenzi numai ca au claxonat...si sa fim seriosi un claxon nu poate fi chiar asa deranjant...deci nu cred ca este ce-a mai buna idee treaba cu muzica...deci eu unu nu sunt de acord...
Ionutzfzz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -