gresit ..sunt 4 in buzau care pun folie omulogata viilor , horticolei , sculpturi , si mai e cineva eu am pus pe viilor fac treaba fffffffffff buna si ffffff ieftin .au licenta luata acum 7 luni
mi-au dat si folia veche jos +folie lumar la 330ron
gresit ..sunt 4 in buzau care pun folie omulogata viilor , horticolei , sculpturi , si mai e cineva eu am pus pe viilor fac treaba fffffffffff buna si ffffff ieftin .au licenta luata acum 7 luni
mi-au dat si folia veche jos +folie lumar la 330ron
Member of: [Moderators] [4Tuning International] [MACS]
Re: Diverse Discutii
Quote:
Originally Posted by italyan
gresit ..sunt 4 in buzau care pun folie omulogata viilor , horticolei , sculpturi , si mai e cineva eu am pus pe viilor fac treaba fffffffffff buna si ffffff ieftin .au licenta luata acum 7 luni
mi-au dat si folia veche jos +folie lumar la 330ron
am cumparat niste leduri de pozitii si nu se potriveste cu fasungul. am cautat fasung dar nu am gasit, am cautat alte leduri dar nu gasesc sa se potriveasca cu fasungul meu..mentionez ca imi trebuiesc la un golf 3. are cineva idee unde pot gasi? multumesc
asa am avut si eu la golf 3 si mi-am luat de la un cielo cablurile cu tot cu fasongul normal si leam taiat pe cele vechi ale mele , leam pus le alea si gata incearca asa nu te mai chinui sa dai comanda de altele
__________________
Unii considera masina ca pe un mijloc de transport insa pentru mine inseamna mult mai mult!
Member of: [Moderators] [4Tuning International] [MACS]
Re: Diverse Discutii
Cine imi recomanda si mie o persoana, sau un service, unde as putea sa instalez o alarma cu pornire motor mai subtire la bani? Alarma o am eu , trebuie doar montajul...
Am si eu o intrebare pt voi daca se poate sa imi raspundeti
Stie cineva daca mai "exista"fosta dacia b-69-tau?am inteles ca prop ar fi din jud Buzau.
Multumesc!