Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 12-11-09, 08:51   #1201
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by giubau_v8 View Post
dubleaza cineva jante in buzau?
revin cu intrebarea....dubleaza cineva jante prin buzau sau prin imprejurimi?

si : caut un tinichigiu/vopsitor auto bun si ieftin ..cina ma poate ajuta cu o relatie ceva?
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 12-11-09, 14:22   #1202
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by giubau_v8 View Post
revin cu intrebarea....dubleaza cineva jante prin buzau sau prin imprejurimi?

si : caut un tinichigiu/vopsitor auto bun si ieftin ..cina ma poate ajuta cu o relatie ceva?
tinichigiu/vopsitor auto bun este undeva dupa podul de la maracineni....mergi in fata....dupa aceea faci stanga....la un service auto... dar daca vrei pot vorbi cu varul meu ca sunt prieteni si iti pot da si numar de telefon absolut tot...Numai bine
E30_Power is offline   Reply With Quote
Old 15-11-09, 18:53   #1203
jerry_opel_4evah

Stage 2
 
jerry_opel_4evah's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 33
Smile Re: Diverse Discutii

La capitolu' diverse ar merge si un Desteapta-te Buzoiene?nu ar fii frumos sa reluam si noi activitatea asta pe forumuri,ca pana la 18 ani ,cand o sa ne intalnim in circumstante mai automobilistice mai e putin,dar eu zic ca ar cam fii vremea sa mai activam putin,am facut cerere de inscriere inj club la dragosT dar inca n-am pirmit nimic,e lumea plecata?.(primul post era mult prea idiot.)

Last edited by jerry_opel_4evah; 15-11-09 at 19:03.
jerry_opel_4evah is offline   Reply With Quote
Old 15-11-09, 18:57   #1204
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default

jerry....pentru a intra in club trebuie sa posezi permis de conducere si sa ai masina ...iar in legatura cu forumul buzoian , asa este mai mereu , mort ... la noi mai mult se vede pe strazi ce si cum...nu pe forumuri

Last edited by W Y P; 15-11-09 at 19:07.
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 15-11-09, 19:01   #1205
jerry_opel_4evah

Stage 2
 
jerry_opel_4evah's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 33
Default Re: Diverse Discutii

uhm,mersi de informare,nu stiam faza cu carnet,eh,o sa vina,cand o sa va fuga pe sub ochi un vectros alb,atunci inseamna ca sunt liber pe strazi,pana atunci,sticker 4tuning ftw!(oare e mai bine sal pun pe parbriz sau pe luneta?).Eh,sper sa am prilejul sa dau de voi,pe strada,eu pe jos,voi motorizat momentan,poate ne-om vedea la o barfa despre motoare cu chiuloase planata si chestii de 'barbati'.
jerry_opel_4evah is offline   Reply With Quote
Old 15-11-09, 19:06   #1206
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

mai jerry, esti comic rau
poti intra in club si fara permis, dar ca membru simpatizant

iar de activitate...are lumea servici, probleme,copii, etc...nu prea mai intra pe forum cum intra la 17 ani , decat daca are intr-adevar ceva treaba pe aici
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-09, 20:47   #1207
jerry_opel_4evah

Stage 2
 
jerry_opel_4evah's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 33
Default Re: Diverse Discutii

hehe,ma bucur ca-s comic,sunt chiar foarte entuziasmat,ca eu sunt un pic electrocutat cand vine vorba de masini,as vrea sa fac orice . se poate,intr-adevar,lumea la varsta asta,e mai ocupata,eh,o sa ma multumesc cu astia tineri:>poate ne-om trezi vreodata band o bere,sa ma plimbati pe moca cu masina:>daca tot pot fi membru simpatizant,nu pot sa va simpatizez de acuma?Daca e nevoie deau cu ym sau mobil.

Last edited by giubau_v8; 15-11-09 at 20:56.
jerry_opel_4evah is offline   Reply With Quote
Old 15-11-09, 22:57   #1208
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by W Y P View Post
... la noi mai mult se vede pe strazi ce si cum...nu pe forumuri
Mi se pare foarte ok asa.
Gycone is offline   Reply With Quote
Old 20-11-09, 22:54   #1209
Bodyz

Stage 1
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 21
Default Re: Diverse Discutii

Bai baietzi scz ca va intreb de obicei voi pe la ce ora mai va jucatzi si voi!! Si pe unde chiar as vrea sa va vad o data!!
Bodyz is offline   Reply With Quote
Old 21-11-09, 03:46   #1210
NarkoCelBatran

Stock
 
NarkoCelBatran's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 2
Default Diverse Discutii

Deschid acest topic pentru a-i atrage atentia acestui copil, sub pseudonimul : "Narko Rules" . Am un mesaj pentru el: Daca mai vorbesti in numele meu(mai bine zis daca mai manaci CRAP in continuare) o sa te leg de motocicleta si o sa te trag pe tot bulevardul uniirii, de la XXL pana in bariera Ploiesti. Am ajuns sa intre lumea pe mine sa ma intrebe de ce vorbesc prostii pe 4tuning.ro . N-am absolut nicio treaba cu acest forum si asta e primul meu post aici. Tu ! ... Narko rules te folosesti de numele meu in speranta ca o sa te bage cineva in seama, copil cretin. Nici nu ti-a crescut parul pubian si te lauzi la lume prin "sat" ca ai BMW E30 ? Incearca sa te lauzi cu ceva de poti face, cu ceva ce ai...nu cu vorbe. Daca o singura daca o sa mai faca cineva confuzia intre mine si tine din cauza nickname-ului iti promit solemn ca iti ofer bonus si o tura de hard pe circuitul de motocross de la izvoranu legat cu sarma ghimpata de testicule.
NarkoCelBatran is offline   Reply With Quote
Old 21-11-09, 15:14   #1211
keemo
Design Team Member

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,436
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by NarkoCelBatran View Post
Deschid acest topic pentru a-i atrage atentia acestui copil, sub pseudonimul : "Narko Rules" . Am un mesaj pentru el: Daca mai vorbesti in numele meu(mai bine zis daca mai manaci CRAP in continuare) o sa te leg de motocicleta si o sa te trag pe tot bulevardul uniirii, de la XXL pana in bariera Ploiesti. Am ajuns sa intre lumea pe mine sa ma intrebe de ce vorbesc prostii pe 4tuning.ro . N-am absolut nicio treaba cu acest forum si asta e primul meu post aici. Tu ! ... Narko rules te folosesti de numele meu in speranta ca o sa te bage cineva in seama, copil cretin. Nici nu ti-a crescut parul pubian si te lauzi la lume prin "sat" ca ai BMW E30 ? Incearca sa te lauzi cu ceva de poti face, cu ceva ce ai...nu cu vorbe. Daca o singura daca o sa mai faca cineva confuzia intre mine si tine din cauza nickname-ului iti promit solemn ca iti ofer bonus si o tura de hard pe circuitul de motocross de la izvoranu legat cu sarma ghimpata de testicule.
brrrrr ne-ai speriat comunitatea ,arata-i tu cine-i sefu ))))
keemo is offline   Reply With Quote
Old 22-11-09, 14:27   #1212
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by NarkoCelBatran View Post
Deschid acest topic pentru a-i atrage atentia acestui copil, sub pseudonimul : "Narko Rules" . Am un mesaj pentru el: Daca mai vorbesti in numele meu(mai bine zis daca mai manaci CRAP in continuare) o sa te leg de motocicleta si o sa te trag pe tot bulevardul uniirii, de la XXL pana in bariera Ploiesti. Am ajuns sa intre lumea pe mine sa ma intrebe de ce vorbesc prostii pe 4tuning.ro . N-am absolut nicio treaba cu acest forum si asta e primul meu post aici. Tu ! ... Narko rules te folosesti de numele meu in speranta ca o sa te bage cineva in seama, copil cretin. Nici nu ti-a crescut parul pubian si te lauzi la lume prin "sat" ca ai BMW E30 ? Incearca sa te lauzi cu ceva de poti face, cu ceva ce ai...nu cu vorbe. Daca o singura daca o sa mai faca cineva confuzia intre mine si tine din cauza nickname-ului iti promit solemn ca iti ofer bonus si o tura de hard pe circuitul de motocross de la izvoranu legat cu sarma ghimpata de testicule.
Mi-am schimbat nick-ul de acum mult timp... iar celalalt user l-am dezactivat inca de atunci...iar pe forrum-ul de la buzau eu nu postez decat dupa acest user... si nu mai am niciun alt id sau cont pe alt site sa fie legat de acelasi nume... dar ma rog... aaa si nu cred ca m-am laudat in legatura cu niciun E30... daca o sa ma laud am sa ma laud cand o sa fiu proprietar... dar nici atunci... Numai bine
E30_Power is offline   Reply With Quote
Old 22-11-09, 16:59   #1213
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by E30_Power View Post
Mi-am schimbat nick-ul de acum mult timp... iar celalalt user l-am dezactivat inca de atunci...iar pe forrum-ul de la buzau eu nu postez decat dupa acest user... si nu mai am niciun alt id sau cont pe alt site sa fie legat de acelasi nume... dar ma rog... aaa si nu cred ca m-am laudat in legatura cu niciun E30... daca o sa ma laud am sa ma laud cand o sa fiu proprietar... dar nici atunci... Numai bine
cine ti-a cerut atatea explicatii ? stii tu...cine se scuza se acuza
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 23-11-09, 19:48   #1214
crystip84

Stage 5
 
crystip84's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 333
Default Re: Diverse Discutii

Pentru cine nu a crezut in proiectul meu , am venit cu dovezi, masina merge de 1 saptamana fara probleme ..in rodaj deocamdata , sa vedem dupa
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SPM_A0164.jpg
Views:	96
Size:	668.8 KB
ID:	1187338   Click image for larger version

Name:	SPM_A0165.jpg
Views:	91
Size:	853.8 KB
ID:	1187339   Click image for larger version

Name:	SPM_A0166.jpg
Views:	90
Size:	730.6 KB
ID:	1187340  

Click image for larger version

Name:	SPM_A0167.jpg
Views:	105
Size:	630.5 KB
ID:	1187341   Click image for larger version

Name:	SPM_A0168.jpg
Views:	76
Size:	681.2 KB
ID:	1187342  
crystip84 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-09, 20:10   #1215
TzuTzu77
MACS Member

Stage 5
 
TzuTzu77's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,264
Member of:
[MACS]
[Opel]
Default Re: Diverse Discutii

nice
TzuTzu77 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -