Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 22-03-09, 23:21   #916
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
... el continue sa creada in ceea ce face...
Asta e problema...prea crede.
Gycone is offline   Reply With Quote
Old 22-03-09, 23:25   #917
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Provocari

Aicea ne-ai prins.In loc sa investeasca in masina ,investeste in mine pentru ai apara interesele.Eu mi's pui de avocat.


Da asa este firea lui,crede ca le face singur pe toate,insa nu poti fi singur impotriva tuturor,trebuiesc acceptate critici,felicitari,sfaturi.Nu se i-a lumea dupa tine,te iei tu dupa lume. Lapuseanu spunea"prosti,dar multi"Si prin aceasta afirmatie nam vrut sa jignesc,sau sa satirizez pe nimeni,doar am accentuat puterea multimii.

Last edited by Cozmescu-Alin; 22-03-09 at 23:30.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 22-03-09, 23:30   #918
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Provocari

S-au incins spiritele, deja se ia lumea de mine ca le-am facut masinile kitsch...asta in loc sa termine cu croamele si cu ledurile.
Gycone is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 06:07   #919
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

emin3m, sa stii ca eu te apreciez foarte mult...chiar ii dai clasa fxf-ului in gandire si de ce nu..gramatical...mie mi-e frica sa nu t-i se transfere ideile de asa zis tuning de la el, ca atunci ar fi grav.... si fxf ul daca vrea sa vorbeasca cu mine are id-ul meu de mess, are id pe forum..poate sa vorbeasca direct cu mine , asta daca poate purta o conversatie matura
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 07:48   #920
gigi galagie

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 243
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse Discutii

CINE E FRATE FXF U ASTA? SCOATE MAH CAPU AFARA CA PREA SE ZBATE COPILU ASTA SA TE APERE SI SE IA LUMEA SI DE EL....FII BARBAT SI DA TE CU .....CEL CARE TE PROVOACA...
gigi galagie is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 12:37   #921
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by gigi galagie View Post
CINE E FRATE FXF U ASTA? SCOATE MAH CAPU AFARA CA PREA SE ZBATE COPILU ASTA SA TE APERE SI SE IA LUMEA SI DE EL....FII BARBAT SI DA TE CU .....CEL CARE TE PROVOACA...
Giubau eu am ideile mele proprii in materie de tuning,si pe zi ce trece mi se mareste aria ideilor cu realizarile bune,sau mai putin bune ale baetilor.Si crede-ma ca astept cu sufletu la gura sa implinesc varsta de 18 ani pentru a putea lua permisu si de ce nu o masina.E ceea mai arzatoare dorinta care o poate avea un impatimit al masinilor insa cu varsta mai mica decat a unui e36.


galagie ce pot sa zic eu nu apar interesele nimanui dar vreau sal ajut pe cosmin,caci poate el nu se exprima indeajuns de diplomat pentru a nu jigni,satiriza,supara pe nimeni,pana la urma suntem toti oameni si astea sunt niste fiare.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 18:42   #922
RuDoLf3721

Stage 5
 
RuDoLf3721's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 725
Default Re: Diverse Discutii

Eminem , printre Kant ,Cioran si alti autori ale caror volume le studiezi tu .. poate mai pui si mana pe o gramatica sau lasa`l incolo de forum si de tuning si fugi la scoala .
RuDoLf3721 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 18:52   #923
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Diverse Discutii

Parerile nu schimba un om asa usor. Din punctul lui de vedere ceilalti gandesc ciudat si el corect. Mai clar, cine suntem noi sa judecam pe altcineva? Nici raspunsul cu aceiasi moneda nu rezolva nimic. Ignorati ceea ce nu considerati a fi demn, altfel, cum s-ar zice, nu poti sa te ridici la un nivel pe care-l dezaprobai ci doar sa te cobori.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 19:03   #924
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by RuDoLf3721 View Post
Eminem , printre Kant ,Cioran si alti autori ale caror volume le studiezi tu .. poate mai pui si mana pe o gramatica sau lasa`l incolo de forum si de tuning si fugi la scoala .
Chiar esti atat de convins ca nu ma duc la scoala?Ba uite ca ma duc si am pus si mana pe gramatica,dar in legatura cu forumul si tuningul nu ai deloc dreptate.Eu si ceialti de seama mea vom fi viitoarea generatie de pasionati ai masinilor,daca nu ne lasi sa ne documentam,sa studiem,sa vizualizam diferite proiecte cum vrei sa realizam ceva frumos?

Frumoase cuvinte Dragos,cine a avut minte sa inteleaga din ce ai spus tu, sa inteleaga.Si Ai dreptate.

Numai Bine.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 19:33   #925
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
Chiar esti atat de convins ca nu ma duc la scoala?Ba uite ca ma duc si am pus si mana pe gramatica,dar in legatura cu forumul si tuningul nu ai deloc dreptate.Eu si ceialti de seama mea vom fi viitoarea generatie de pasionati ai masinilor,daca nu ne lasi sa ne documentam,sa studiem,sa vizualizam diferite proiecte cum vrei sa realizam ceva frumos?

Frumoase cuvinte Dragos,cine a avut minte sa inteleaga din ce ai spus tu, sa inteleaga.Si Ai dreptate.

Numai Bine.
hmmm ... perfecta dreptate
bravo emin3m
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 19:35   #926
TzuTzu77
MACS Member

Stage 5
 
TzuTzu77's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,264
Member of:
[MACS]
[Opel]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by W Y P View Post
hmmm ... perfecta dreptate
bravo emin3m
Tu nu erai cumva ala care facea threaduri cu tot felu' de masini si ziceai ca-s ale tale? Oi fi si tu fxf undercover
TzuTzu77 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 20:25   #927
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Diverse Discutii

De ce ne atacam atat? Unul pe altul,apoi ne grupam,iar ne atacam...In alte orase comunitatile sunt foarte unite,si in buzau sunt baetii uniti da ne certam din nimicuri ,nu-i frumos asa ,tre sa ne avem toti ca fratii,caci cand cineva are ceva frumos dorinta romanului nu-i sa felicite ,ci de a distruge...

In Legatura cu WYP chiar toate masinile prezentate sunt ale lui sau a familiei nai vazut brigada M W E? Q7,M3,Corvette,seria 3 ,range ,x5...Si multe altele .Nu ar fi frumos daca ne-am opri si am purta discutii constructive nu distructive.Apropo ai fost rau la gluma cu FXF .Lasati-l mai in pace,nu ai vazut ce a spus si dragosh?
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 20:29   #928
TzuTzu77
MACS Member

Stage 5
 
TzuTzu77's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,264
Member of:
[MACS]
[Opel]
Default Re: Diverse Discutii

Din partea mea sa aiba 50 de veyroane si sa fie sanatos cu ele, da nu-mi plac astia care mint
https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/98774-logan-tuning-bz.html
Zice el ca nu-i al lui, da dupa muuult timp
__________________

2001 Nocturnoblau Astra G Coupe Z20LET
TzuTzu77 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 21:02   #929
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

wyp nu a mintit, doar a uita sa precizeze , insa si el are un caracter aproape la fel de incapatanat ca fxf. vrea sa demonstreze ceva dar inca nu mi-am dat seama ce

eu zic sa incetam cu certurile, si sa incercam sa tinem discutii civilizate aici
cat despre eminem...eu cred ca are potential
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-09, 21:07   #930
MariusMKV
VW Driver

Stage 5
 
MariusMKV's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 895
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Diverse Discutii

potential are pustiu dar nu are inca destula maturitate si experienta de viata ca sa fie ceea ce ar vrea el..
sa nu mi`o ia in nume de rau dar inca are 15 ani si ar trebui sa se comporte ca atare
@eminem tuning`ul nu se face numai cu idei , ci si cu bani

PS : te invit la o intalnire ca sa mai discutam daca vrei
MariusMKV is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -