Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 05-04-08, 12:55   #736
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by bz_22_fxf View Post
unde mai prins tu pe mine?? eu sunt la buc de vreo luna! dar daca tu zici ca eu am 2,5 asa sa fie! si pt restul entuziasmatilor eu nu ma bag la curse ca sa fiu sincer cu voi nu a cu ce 1,8 turbo cu asa cotet de masina vrei sa ma dau! hai fiti seriosi! eu daca e ceva ma dau la liga mare nu la cea mica sper ca cu asta am terminta discutia!
cand ajungi in buzau,sa ma cauti sa ma dau eu cu tine,sa iti iasa cursele din cap.1,8 20v turbo e cam cel mai smecher motor benzinar pe care l-a facut grupul vag.tu nu te bagi la curse ca nu ai cu ce.imi pare rau ca nu mai am logan,macar sa fie rusinea mare.

Last edited by DragosT; 05-04-08 at 18:22.
siadimet is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 15:23   #737
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Diverse Discutii

scuze bz-22-fxf,m am dat cu alta pisica aia lui dj ice de 192cp,problema ta e k dak vii in buzau vreodata cu pisica aia sa mi dai un msj pe privat sau cum vrei si ne dam ,eu plecand cu 2 masini in spatele tau asa cu cotetul ala al meu de cupra,dar oricum mai intai as fi curios sa vad si eu in realitate masina asta(daca o ai sau ai vazut.o pe un site),si apropo de acum sa vb dupa ce te dai cu cineva,te astept oricand
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 23:34   #738
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: Diverse Discutii

salut la toti...am si eu o intrebare...e cineva care se pricepe sa faca manual stopuri pe leduri si destea???
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 00:35   #739
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Diverse Discutii

Rudi se ocupa cu astea. Aici detalii
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 11:09   #740
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: Diverse Discutii

multumesc mult DragosT...inca ceva...unde pot sa imi fac nr. distantate??? multumesc anticipat
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 21:48   #741
cosmingt60

Stage 1
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 13
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by bz_22_fxf View Post
unde mai prins tu pe mine?? eu sunt la buc de vreo luna! dar daca tu zici ca eu am 2,5 asa sa fie! si pt restul entuziasmatilor eu nu ma bag la curse ca sa fiu sincer cu voi nu a cu ce 1,8 turbo cu asa cotet de masina vrei sa ma dau! hai fiti seriosi! eu daca e ceva ma dau la liga mare nu la cea mica sper ca cu asta am terminta discutia!
CRED CA AR TREBUI SA INTERVIN SI EU PUTIN. OBSERV CA AI LUAT-O RAZNA BAI BAIATULE. VREI SA TE DAI IN LIGA MARE? DA-TE PRIETENE ATUNCI CIND AI CU CE. PINA ATUNCI TE DAI CU IMAGINATIA

Last edited by DragosT; 06-04-08 at 21:51.
cosmingt60 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 21:57   #742
cosmingt60

Stage 1
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 13
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by bz_22_fxf View Post
eu nu fabulez nimic credeti ce vreti eu am facut doar o descriere eu asa am luat masina nu am investit nimic din ea asa pt informatia unora masina a fost a mecanicului sef la bmw pe zona veneto italia si motorula fost schimbat este de seria 5 din 05

si piscutza e din 99 august

eu iti urez mult succes cu ursul tau masina asta are motorul schimbat este de seria 5 din 05 nush sa iti dau prea multe detalii sa fiu sincer cu tine eu nu am investit nici un ban si pisca mea e din august 99 tot ce a afost pus pe ea este de fostul propietar care cu mandrei anunt ca este mecanicul sef la bmw italia pe zona veneto italia si a fost facuta pt el sia facuto cu manutza lui atat stiu sa iti zic

pisicul asta daca ai observat mai gibau v8 are oglinzi de m3 are suspensii si toate cele in afara de motor cutie si bodykitt de m3 eu nu vreau sa ma laud nu am de ce eu doar vreau sa schimb cateva pareri cu alti cunoscatori si care sa ma ajute cu moi idei nu va ajunge asta la curse va fi numai desigin pt curse imi aduc alt pisic cu motor benzinar de 2500 91 92 asta va fi pur design! sa mai fac rost de finante si apoi veti vedea ce va iesi din pisicul asta! dar daca veti fi amabili cu idei dupa ce studiati pozele! as fi f recunoscator!

altu frate care are masina dar nu poza! cand o sa te vad cu al tau bmw care til lauzi atunci sa vb! eu nu ma dau si nu caut sa conving pe nimeni de nimic! si nu mai jignii lumea pe blog! eu am zis idei nu pareri de airici care au si ei cate un cotet de masina si zic ca e bmw

si inca ceva prietenul meu! daca ai fi citit mai atent vedeai ce scrie dar se pare ca toti taranii au descoperit blogul si isi dau si ei cu parerea! uite un sfat prietenesc vedeti de murgul tau si numai da commneturi pe blog! ce zici??
NU VA MAI BATETI CAPUL BAIETI UN MOTOR DIN 2005 ESTE APROAPE IMPOSIBIL DE MONTAT PE O PISICA S-AU ORI CARE ALTA MASINA DACA REUSESTI SA-L ASEZI PE MASINA NU ESTE SUFICIENT,URMEAZA PARTEA CEA MAI GREA SI APROAPE IMPOSIBILA; GESTIONAREA ELECTRONICA ETE VORBA DE UN EDC 16 DACA NU MA INSEL,SI MULTE ALTE LUCRURI CARE LUCREAZA-N CAMPUS E CAM GREU DE REALIZAT AM SI EU CITEVA PROIECTE IN PALMARES ;CONCLUZIA: OMUL FABULEAZA
cosmingt60 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 22:16   #743
cosmingt60

Stage 1
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 13
Default Re: Provocari

Ba Terminati Drak Cu Provocaile Astea De 2 Bani ;ne Mai Vad Si Alti ;rid Drak De Noi
cosmingt60 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-08, 22:27   #744
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse Discutii

Explica tu cum lucrezi din 2002 la 2 masini si pana la urma ti-ai luat masina noua.baiatul ala vrea sa se dea direct in liga mare,si eu,cum nu am masina,o sa ma dau cu el pe jos,daca vrea.
siadimet is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 00:49   #745
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Diverse Discutii

cosmingt60 ai observat si tu din discutii k bmw ul colegului bz 22 fxf nu exista,exact cum ai zis tu k are imaginatie baiatu.sa trecem la lucruri serioase poate weekendul asta sau celalalt mai incercam o data masinile,k cred k o sa i pun o evacuare si i schimb si arculetul de la valva forge.apropo se mai aude ceva de cursele de la braila?si dak e cine vine de la bz?
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 01:50   #746
dj_ice

Stage 5
 
dj_ice's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 366
Default Re: Diverse Discutii

ma dau eu cu tine bz-22-fxf... am un 2.5 din 93 stock oricand astept pm
dj_ice is offline   Reply With Quote
Old 07-04-08, 21:56   #747
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: Diverse Discutii

totusi nu stie nimeni unde pot sa-mi fac numere d i s t a n t a t e???
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 15:41   #748
gigi galagie

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 243
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse Discutii

mda ....tare rau baiatu cu pisica...kiar cred ca nici macar din buzau nu este...cine stie...sa nu l mai bagam atat in seama...
gigi galagie is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 15:43   #749
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: Diverse Discutii

asa e gigi galagie)
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 08-04-08, 15:48   #750
gigi galagie

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 243
Member of:
[Opel]
Default Re: Provocari

sa mai scriu si io ceva ...sa creada lumea ca merge topicu asta...io as provoca dar nu ma lasa nevasta sa kinui masina)=))
gigi galagie is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -