Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 07-04-11, 08:01   #241
italyan

Stage 2
 
italyan's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 54
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

asa asa ..nu stu strazile asa bine ...sunt provenit ))

ms andu
italyan is offline   Reply With Quote
Old 07-04-11, 22:30   #242
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Default Re: salut populatie

[QUOTE=M@riusG;4233333]nu este nici o problema daca vii cu barile putin sifonate. eu de cateva zile merg cu bara pe spate plina de fibra. sapt trecuta aceam bara crapata.

stai linistit ca nu te judeca nimeni. pana sa ajunga masina frumoasa trebuie sa fie urata intai.

te asteptam la intalnire, abia nu o sa fiu singurul "sifonat" de la intalnire.

daca o sa anuntati si voi inainte cu cel putin o zi doua de intalniri o sa vin cu placere . iar la faza cu judecatul nu imi era ca ma judeca cineva cat imi era jena sa vin acolo sa a bag in seama cu voi aiurea
. masina mea arata bine (arata) dar nu am nimic la motor este stoc 1,6 benzina si am auzit ca unii dintre voi nu sunt chiar asa cuminti cu motoarele care le au pe masini
in fine 2 vorbe un ban nu face daca o sa aud de ceva intalniri am sa imi iau inima in dinti si am sa vin si eu
va salut cu stima si respect pe toti
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 07-04-11, 22:45   #243
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

De data asta scriu mai mare si bolduit, poate nu mai zice lumea ca nu se anunta din timp.

Intalnirile se tin SAPTAMANAL, in zilele de sambata , ora 20 , la mini rondul de la patinuar/lapte.
Eu unul am fost de fiecare data , chiar daca de vreo 2 ori m-am trezit doar eu si andi, sau doar eu si alte doua masini.

Poate citeste dragos pe aici si isi face putin timp si ne face o vizita ca ne e dor de el

Daca ajung intr-o zi mai devreme pe acolo sa vad poate reusesc sa vorbesc cu cineva pe acolo sa ne deschida si noua parcarea

Last edited by giubau_v8; 07-04-11 at 22:48.
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-11, 08:05   #244
AnduGTR

Stage 5
 
AnduGTR's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 924
Member of:
[MACS]
[FORD]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

Sa speram ca nu o sa fie vremea de cacao sambata.
AnduGTR is offline   Reply With Quote
Old 09-04-11, 21:26   #245
italyan

Stage 2
 
italyan's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 54
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

am fost eu azi ..la 8 si nu era nimeni ..si am plecat
italyan is offline   Reply With Quote
Old 09-04-11, 21:33   #246
MariusMKV
VW Driver

Stage 5
 
MariusMKV's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 895
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

eram toti in parcare..
MariusMKV is offline   Reply With Quote
Old 09-04-11, 21:36   #247
M@riusG
VW Driver

Stage 4
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 180
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

probabil nu ne-ai vazut in parcare. pe la 9 jum am plecat eu de acolo si inca mai erau vreo 7-8 ramasi...

iata si "probele"
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF1123.JPG
Views:	91
Size:	1.43 MB
ID:	1957854   Click image for larger version

Name:	DSCF1128.JPG
Views:	94
Size:	1.28 MB
ID:	1957855   Click image for larger version

Name:	DSCF1131.JPG
Views:	65
Size:	1.18 MB
ID:	1957856  

Click image for larger version

Name:	DSCF1132.JPG
Views:	73
Size:	1.34 MB
ID:	1957857   Click image for larger version

Name:	DSCF1133.JPG
Views:	68
Size:	1.41 MB
ID:	1957858   Click image for larger version

Name:	DSCF1130.JPG
Views:	73
Size:	1.22 MB
ID:	1957859  

M@riusG is offline   Reply With Quote
Old 09-04-11, 21:37   #248
italyan

Stage 2
 
italyan's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 54
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

era un mercedes negru(in 2 locuri) si mai intrase un opel astra caravan ..citisem ca o sa fie in rond si credeam ca masinile de acolo sunt parcate ..de cei ce mai alearga pe acolo

next time ..
__________________
!!!Mazda 323..!!! mazda speed
italyan is offline   Reply With Quote
Old 09-04-11, 22:09   #249
M@riusG
VW Driver

Stage 4
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 180
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

sincer si eu initial am fost derutat...noroc ca a cunoscut opelul lui eugen si golfuletul lui giubau_v8.

sapt viitoare sa iei in calcul posibilitatea ca poate intram in parcare...

numai bine
__________________
Golf 4 1.9TDI ALH 90CP@110CP - CarPC 7" - Kicker ZX 350.4 + Focal Polyglass 165VB - Kicker ZX400.1 + Hiphonics BX10D4 - Clean Look - Borbet Evolo Stp 17"
M@riusG is offline   Reply With Quote
Old 09-04-11, 22:49   #250
Rotty

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 332
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

imi pare rau k nu am ajuns si eu azi ... am fost plecat la tarasi am ajuns in oras pe la 10 juma ...
Rotty is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 00:58   #251
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

De obicei parcarea este incuiata de aceea am spus mini rondul sa fie locul de intalnire. Eu sper ca de acum sa gasim de fiecare data parcarea deschisa si presupun ca asa va fi ca s-a marit ziua si la ora aia inca mai e lume la alergat pe acolo.

Per total a fost super bine, mai ales din punctul meu de vedere. Am mai vazut si eu persoane care nu le mai vazusem de mult timp ( radu,zid, yce ).

Tot in seara asta am vorbit cu daniel (zid) despre posibilitatea deschiderii unei filiale south's racers in buzau.
Ideea e urmatoarea...daca lumea vrea sa infiinteze filiala asta, dan ne pune la dispozitie toate detaliile ce ar trebui sa le punem la punct. Ca idee, ei au o cotizatie lunara de , bani din care se achizitioneaza parasolare/stikere/sigle pentru membri, si cu care ''echipa'' e sustinuta financiar la urmatoarele posibile evenimente auto de prin tara si pentru petreceri /gratare etc.
Noi o sa avem la fel o cotizatie dar suma va fi mai mica pentru ca salariile in buzau sunt mai mici decat in bucuresti si nu toti ne permitem.

Oricum, o sa dicutam mai pe larg la urmatoarele intalniri, poate exista vreo sansa de redeschidere a clubului Mousaios ( doar daca vine si dragos, conducatorul clubului) de care mie si mai multor baieti din buzau ne-a fost foarte drag si cu care buzaul a avut organizate evenimentele auto 402 metri/expo/drift sub denumirea de Marele Premiu al Buzaului.

Acestea fiin spuse , ma bag la somn ca maine ma duc la munca
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 11:11   #252
M@riusG
VW Driver

Stage 4
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 180
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

din cate am inteles MACS si-a cam incetat activitatea. eu unul sunt dispus sa ma inscriu in South's Racers Club (cu conditia sa ma primeasca). mie cel putin mi se pare foarte nasol sa nu avem si noi un club in buzau...au alte orase mai mici..

cum ziceam..eu ma bag la club...

cine mai vine?

drive safe
M@riusG is offline   Reply With Quote
Old 10-04-11, 12:15   #253
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

[QUOTE=M@riusG;4242197]din cate am inteles MACS si-a cam incetat activitatea. eu unul sunt dispus sa ma inscriu in South's Racers Club (cu conditia sa ma primeasca). mie cel putin mi se pare foarte nasol sa nu avem si noi un club in buzau...au alte orase mai mici..

acum ceva timp sa mai discutat deschiderea unui club in buzau dar din cate se vede acum nu sa facut nimic
buzaului ii trebuie o persoana care sa aibe timp sa se ocupe (no job person) eu m-as bga in club daca ar exista unul si daca asa fi primit chiar si cu cotizatii .
daca se hotaraste cineva sa faca chestia asta sa ma anunte si pe mine si anunt dedicat ca as putea pune la dispozitie chiar si un spatiu depnde
ceau va salut pe toti cu respect
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 14-04-11, 19:24   #254
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

Ce ziceti, baieti si fete? Intalnirea de sambata asta o tinem sau nu? Din cate am vazut, peste tot vremea se anunta nasoala, deci sanse sa o tinem la locul obisnuit nu prea sunt.
Singura solutie ar fi sa se tina la carrefour , la subsol. Sau trecem peste saptamana asta ...

Last edited by giubau_v8; 14-04-11 at 19:26.
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-11, 19:33   #255
AnduGTR

Stage 5
 
AnduGTR's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 924
Member of:
[MACS]
[FORD]
Default Re: Intalniri / Adunari / Discutii

Din punctul meu de vedere, trecem peste...Giubau stieee
AnduGTR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -