am lasat fiindca sunt la curent cu pretul pietei ... si nu pot fi iresponsabil sa cer pentru masina o suma cu mult mai mare decat se cere pe piata.... corect? si daca acesta este pretul masinii la ora actuala ... ma adaptez la situatie

nu sunt genul acela de persoana care cere o suma si ramane la pretul respectiv indiferent ce s-ar intampla ... te salut!