De aceeasi parere sunt si eu. Masina are potential, chiar daca mai tb. rezolvate unele mici chichite. Oricum, are un interior, cum putine E39 fabricatie 1998 au! Este o masina superba, cu un motor extraordinar, silentioasa, comoda, pur si simplu de lux!
Sper sa o cumpere cineva si sa se bucure de ea, caci masina merita!

Este foarte potrivita pt. cei ce au iesire in afara fiind dotata cu navigatie, inclusiv CD-ul original!