Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-05-07, 00:20   #16
lagdryan v6

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 550
Default Re: ford mustang 1997 cat sa cer

Quote:
Originally Posted by DanVectrA View Post
cobinatii???
cu ce?,la ce banoi
lagdryan v6 is offline  
Old 19-05-07, 17:37   #17
N`am`Bani

Stage 3
 
N`am`Bani's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 164
Default Re: ford mustang 1997 cat sa cer

Pana la urma ce consum are ...masina ....manca ulei da`mi un pm si zii mai multe si cel mai important cati bani vrei pe ea!
N`am`Bani is offline  
Old 20-05-07, 13:27   #18
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,328
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: ford mustang 1997 cat sa cer

lagdryan_V6....aici nu-i sectiunea de consiliere...te-am lasat sa te gandesti dar vad ca ai ajuns cu gandurile pe pagina 2...Multa vrajeala pentru nimic.
Data viitoare INAINTE sa pui un anuntz pe o anumita sectiune,CITESTI bine Regulamentul sectiunii si il respecti intocmai !
Tu cu topicul asta,ai cam ignorat prevederile >REGULAMENTULUI<(click) !...(bine ca ai tupeul sa-i intrebi pe altii la ce bani pun in combinatie alta masina...huh ...tu ai pretz rezervat!)
Am fost indulgent ,ma gandeam ca ai totusi o limita ....insa nici chiar bataie de joc !...Prima ta abatere pe care o voi observa eu,va fi penalizata in cumul de pedepse. Acum doar inchidem "mirc"-ul asta penibil si fara obiect.
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.

Last edited by lascarica; 20-05-07 at 13:31.
lascarica is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -