Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 05-08-06, 14:26   #1
Compus San

Stage 2
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 30
Default Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

AM DE VANZARE UNA BUCATA DODGE STEALTH R/T 1995, 235KW, TWIN TURBO, ALL WHEEL DRIVE, ALL WHEEL STEERING, CLIMATIZARE AUTOMATA, SUSPENSIE CONTROLATA ELECTRONIC, EVACUARE CONTROLATA ELECTRONIC, TRAPA DETASABILA, SCAUNE PIELE, SCAUN SOFER REGLABIL ELECTRIC, FULL ELECTRIC, JENTI 17 235-40-17.MASINA ESTE SUPER, DISTRIBUTIE SCHIMBATA IN TOTALITATE, INMATRICULATA RO, CULOARE VERDE METAL. Contact compus_san@yahoo.com sau 0741679923.Pret avantajos.
Compus San is offline   Reply With Quote
Old 05-08-06, 15:02   #2
elspa

Stage 5
 
elspa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 10,815
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

baga poze si pret, stiu pe cineva interesat daca masina este complet functionala
elspa is offline   Reply With Quote
Old 05-08-06, 17:03   #3
Compus San

Stage 2
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 30
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

Da un mail sa iti trimit pozele.Da este complet functionala.Pret 13 mii neg.
Compus San is offline   Reply With Quote
Old 05-08-06, 17:43   #4
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Talking Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

ALL WHEEL STEERING????


vinzi un monster truck?


mausro@yahoo.com


vreau si eu poze

Last edited by MauS; 05-08-06 at 17:46.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 05-08-06, 17:46   #5
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

Quote:
Originally Posted by MauS
ALL WHEEL STEERING????


vinzi un monster truck?
Si la Prelude e la fel .. cand iei dreapta rotile spate vireaza stanga si invers ...

Bafta la vanzare .
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 07-08-06, 08:35   #6
stealth r/t tt

Stage 5
 
stealth r/t tt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 306
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

e verde masina cumva?
stealth r/t tt is offline   Reply With Quote
Old 07-08-06, 08:39   #7
stealth r/t tt

Stage 5
 
stealth r/t tt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 306
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

fara sa te superi pe mine, masina ta daca are AWS(directie pe 4 roti) si clima cu afisaj electronic, clapeta din toba si control electronic al suspensiei nu este din 1995, este din 1994. se poate sa fi fost inmatriculata prima data in 1995. dupa 95 respectiv 95-96 nu au avut cele mentionate mai sus.
__________________
www.ToolMan.ro

Vanzari si Service la standarde ridicate
Husqvarna|Makita|Benza|Oregon|Fronius|Unior

tel: 0244 347414 / 0721 991892
stealth r/t tt is offline   Reply With Quote
Old 07-08-06, 09:34   #8
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

oricum destul de suspect ca nu apar si pozele cu masina......
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 07-08-06, 12:13   #9
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

Eu am vorbit cu omul la telefon inainte sa-si faca user aici,si mi-a parut serios...acuma' pana nu te duci sa vezi masina,nu poti sa zici nimic....
stealth r/t t/t, dupa cum bine ar trebui sa stii,in romania orice vanzator daca masina-i din anul XX noiembrie/decembrie, o afiseaza la vanzare ca fiind din anul XY(urmator),chestie acceptabila dar in unele circumstantze,discutabila
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 07-08-06, 12:26   #10
stealth r/t tt

Stage 5
 
stealth r/t tt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 306
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

nu cred ca este ok sa o afiseze ca fiind 95, daca vb de o masina normala era ok. fiind vb de o masina destul de rara, detaliile conteaza, ptr ca intre cei 2 ani diferentele sunt majore. vis-a-vis de masina daca este cea pe care o stiu arata foarte bine. este o masina f bine intretinuta
stealth r/t tt is offline   Reply With Quote
Old 07-08-06, 13:39   #11
Compus San

Stage 2
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 30
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

Fratilor stati asa nu dati cu pietre in mine, actele sunt la radiere.Pe mine nu ma intereseaza anul ma intereseaza si m-a interesat masina.Putea fi si din 1889. Modelul e febletea mea din 92 cand am vazut un 3000GT.Eu stiu ca masina este din 95 si prima inmatriculare in Rom din 1997.Nu are rost sa vorbesc prostii."LASCARICA"Nu sut genul de om care sa spun ca masina este din 95 si de fapt ea este din 1900 toamna. "D M X " - Poze cu masina apar daca sti unde sa cauti(intra si tu in bazar auto si vezi ca trebuie sa faci x si y si apoi apar ca prin minune niste chestii pe care mintea ta ar trebui sa le interpreteze ca poze). Pt everyone vreti sa vedeti masina haideti la Zalau. Nu am nimic de ascuns si nu sunt "bisnitar" de masini. Nu as vinde masina pt. nimic in lume dar sunt nevoit caci am devenit familist si mai am inca 2.
Compus San is offline   Reply With Quote
Old 09-08-06, 22:11   #12
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

corect, nu merg multi din alte colturi a tarii tocmai pana la Zalau sa vada o masina doar daca e super moka se merita timpul, banii si drumul.
chiar si 2 poze...ar da alta fata anuntului..si un imbold unui posibil interesat
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 10-08-06, 01:45   #13
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

intr-un alt topic,si eu am incercat subtil a sugera aceleasi lucruri unui user care cica vindea un M5 (al unui vecin/amic,etc)...dupa ce ca nu era fierul lui,ala nu-i nici pe departe o masina atat de deosebita ca asta...Omul m-anjurat in pm. In concluzi,atitudinea omului de aici eu o consider civilizata,mai ales ca el este user NOU si poate nu a avut timp sa-si insuseasca regulamentul de postare.Lucru care NU se poate afirma despre cel din constantza cu M5-ul ,care fiind user vechi,a postat DUBLU anuntzul,detalii DELOC si atunci cand am incercat sa-i explic ca poate au si altii bani,poate mult mai multi ca el si ca atitudinea lui deee...-"saracii sa stea in banca lor si sa nu se bage-n seama pe anuntzul meu de boier care vand masina de 15-20k eur.." e lipsita de orice urma de inteligentza aproppos de vanzare auto (se presupune ca nu dai anuntzul avand ca target cioa_ele pintenoage care poate l-ar lua de"fala"),copilu' mai ca nu mi-a tras vreo cateva randuri de flegme intre ochi ...ma gandesc c-o fi smecher...asa ca m-am potolit,nu ma pun cu oamenii periculosi,poate vine cu lumea peste mine-n casa....
Scuze de offtopic...oarecum

Last edited by lascarica; 10-08-06 at 01:47.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 10-08-06, 13:32   #14
Compus San

Stage 2
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 30
Default Re: Ocazie - Dodge Stealth R/t 235kw

Lascarica sa traiesti.Sincer nu am citit regulile de postare a anunturilor si voi pune poze si pret in cazul in care voi mai posta.Mea culpa dar in profesia mea nu imi place sa aud cuvantul suspect ca ma irita si nu ma ocup cu datul de anunturi pentru a vinde masini virtuale.Sorry to everyone in caz ca v-am suparat.
Compus San is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -