Pai sa ne raspunda el daca e multumit

Ce'i drept avea niste defectiuni la roata stanga(bratele) si elicea de la radiator nu avea toate paletele, de care eu sincer habar n-aveam...
Din cate am vazut, cu toate astea, noul proprietar parea multumit, deoarece am scazut pretul pentru defectiuni...
Noul proprietar ii userul:
Nicholasss , 2-3 posturi mai sus.