salut!!! m-ar interesa si pe mine sa pun o instalatie turbo sau ceva sai maresc puterea pe un nisan sunny coupe gti cu un motor de 1.6 16v kare are akum 125 cai!!!! dati-mi si mie cateva sfaturi va rog frumos --cum ar fi----ce turbo mi-ar trebui---la cati bani ma duce toata jmecheria???-----si dak avetzi alte idei- kare ar fi alea......
va multumesc!!!!!
\........astept idei cat mai multe