Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei!

LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei! Campionatul de Accelerare al Romaniei!

Reply
 
Thread Tools
Old 16-04-06, 23:29   #1
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Post Rezultatele obtinute

M-am gandit sa initiez acest thread in speranta ca oficialii ne vor furniza aici timpii cronometrati scosi de fiecare concurent in parte in etapa de astazi...

Eu unul sunt foarte curios
Achim is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 06:54   #2
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Rezultatele obtinute

urmeaza dar nu asa de repede
cred ca putina odihna dupa vacarmul de acolo nu strica
noi in timp ce faceam libere lucram la asta
lasam cerculete daca ne intelegeam cu conducerea AIBB
anuntam primi trei din fiecare grupa.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 13:43   #3
cata4

Stage 4
 
cata4's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 290
Member of:
[Dream Squad]
Default Re: Rezultatele obtinute

Eu unu cred ca pana acum ar fi trebuit sa apara rezultatele , asa este normal zic eu !!!
E foarte posibil ca unora sa nu le convina rezultatele care o sa se anunte si sa faca un pic de scandal , dupa atat timp!!
Eu unu as vrea sa stiu ambii timpi si timpii celorlalti participanti din grupa mea ,fara excceptie!
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli !
cata4 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 15:58   #4
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Rezultatele obtinute

Si eu sunt de acord cu cata4, normal ar trebuii sa se afiseze absolut toti timpii nu numai al primilor 3 din fiecare grupa si ar trebui dati ambi timpi.
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 16:04   #5
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: Rezultatele obtinute

sigur are toata lumea parerea asta!! sper sa fie posibil !! chiar daca nu se poate repede decit timpul pt primi 3 nu ar trebii sa fie o problema sa apara toti timpi la toate grupele pina la urma!!
__________________
Intre prieteni nu conteaza cine ajunge primul, conteaza sa plece amandoi odata.
pepy is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 16:06   #6
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Rezultatele obtinute

Mc Mate tu ai fost cu matizul alb de la nsl ? ca mi s-a parut ca il stiu pe undeva pe tip si nu stiam de unde....abia dupaia am aflat ca esti tu....sorry ca nu te-am salutat si felicitari pt. participare !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 16:16   #7
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Rezultatele obtinute

Quote:
Originally Posted by pepy
sigur are toata lumea parerea asta!! sper sa fie posibil !! chiar daca nu se poate repede decit timpul pt primi 3 nu ar trebii sa fie o problema sa apara toti timpi la toate grupele pina la urma!!
Dap si eu sper sa apara toti timpii din ambele manse
200SX is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 16:32   #8
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Rezultatele obtinute

Quote:
Originally Posted by Al3xius
Mc Mate tu ai fost cu matizul alb de la nsl ? ca mi s-a parut ca il stiu pe undeva pe tip si nu stiam de unde....abia dupaia am aflat ca esti tu....sorry ca nu te-am salutat si felicitari pt. participare !
Merci frumos.Stai linistit k nu face nmk, ne mai vedem noi.
MC Mate is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 16:52   #9
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Rezultatele obtinute

Speedline asteapta direct cupa lui Pepy .... liderul incontestabil al grupei D .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 16:54   #10
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Rezultatele obtinute

Daca tot a adus Lucian vorba de cupe si premii : am inteles ca Johny de la Ghost va trebui sa ia legatura cu reprezentantii Legal Racing pentru ca a castigat grupa B, astept sa-mi ziceti cum va trebui sa procedeze !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 17:14   #11
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Thumbs down Re: Rezultatele obtinute

Quote:
Originally Posted by Lucian
Speedline asteapta direct cupa lui Pepy .... liderul incontestabil al grupei D .
mama mama... asta a fost la corazon...

sincer... cred ca toti participantii din grupa stiu ca Pepy a luat cupa... dar eu unul am facut acest topic in speranta ca fiecare isi doreste sa vada unde se claseaza per total la aceasta "etapa" cum a fost numita...
Achim is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 17:52   #12
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Rezultatele obtinute

Quote:
Originally Posted by Achim
mama mama... asta a fost la corazon...

sincer... cred ca toti participantii din grupa stiu ca Pepy a luat cupa... dar eu unul am facut acest topic in speranta ca fiecare isi doreste sa vada unde se claseaza per total la aceasta "etapa" cum a fost numita...
Si chiar te-ai ofuscat ? Nu te-ai prins ca "sufeream" un pic ? In plus de asta am vrut sa-i dau Pepy-ului ce-i al Pepy-ului . Lasand gluma la o parte .. cu ceva timp in urma Pepy avea un vis ... in vis aparea un Speedster turbo si el campion de grupa . Felicitari Pepy pentru sacrificiile facute pentru a-ti indeplini visul . Acum ai inteles Achim ? :P Sunt foarte importanti timpii si pentru el . Sa poate vedea cum evolueaza de la o cursa la alta desi sper sa se renunte la sistemul asta . Nu a fost foarte palpitant si multi s-au dat doar de 2 ori .

Astept cu interes timpii si de la celelate grupe unde am avut participanti si unde ar trebui sa fie in primii 3 .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 18:04   #13
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Smile Re: Rezultatele obtinute

Quote:
Originally Posted by Lucian
Si chiar te-ai ofuscat ? Nu te-ai prins ca "sufeream" un pic ? In plus de asta am vrut sa-i dau Pepy-ului ce-i al Pepy-ului . Lasand gluma la o parte .. cu ceva timp in urma Pepy avea un vis ... in vis aparea un Speedster turbo si el campion de grupa . Felicitari Pepy pentru sacrificiile facute pentru a-ti indeplini visul . Acum ai inteles Achim ? :P Sunt foarte importanti timpii si pentru el . Sa poate vedea cum evolueaza de la o cursa la alta desi sper sa se renunte la sistemul asta . Nu a fost foarte palpitant si multi s-au dat doar de 2 ori .

Astept cu interes timpii si de la celelate grupe unde am avut participanti si unde ar trebui sa fie in primii 3 .
da... m-am prins ca ai "suferit" putin da' m-am gandit sa te tachinez oleaca
felicitari lui Pepy pt masina... toata lumea stie ca fuge fantastick de bine pentru ca e facuta pt asa ceva

nu am inteles d c ai spus ca doresti sa se renunte la sistemul pe timpi!? mi se pare mai bun decat cel piramidal, si in acest fel se poate face o clasare foarte corecta...

sa dau un exemplu de ce sunt "pro": la craiova stiam ca ma bate la mine in grupa doar un GTi preparat la MTM. din pacate, am ajuns in semifinala sa ma dau cu GTi-ul fiindca cele doua Corrado-uri care mai ramasesera in "joc" s-au ferit si de mine si de el si au ajuns sa se dea intre ei. Finala a fost intre GTi si un Corrado, care a iesit in final pe locul doi... Oful meu este ca sunt sigur ca as fi batut Corrado-ul si rezultatul ar fi fost altul
si tie iti dau totusi dreptate ca nu au apucat oamenii sa se dea decat de doua ori... dar asa se intampla din moment ce se prezinta foarte multi participanti... dak totusi se pastra sistemul piramidal apucai sa te dai chiar si doar o data... sau de doua ori, deci nici pe partea cealalta nu era fantastick...

mai sper si ca se vor afisa ambii timpi in cazul fiecarui concurent, facandu-se o clasificare pe grupe... de la primul pana la ultimul. chiar daca asta va dura ceva... fiindk pana la urma cred ca sunt multi care au platit taxa de inscriere pentru a vedea cat "scot" masinile lor pe 400 de m...
Achim is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 20:25   #14
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Rezultatele obtinute

Quote:
Originally Posted by 200SX
Dap si eu sper sa apara toti timpii din ambele manse
Eu acum scriu timpii la ambele manse de la toata lumea deci va fii cum voi va doriti chiar daca e munca infernala...o sa incerc in seara asta sa termin toate tabelele!!!
orlando is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 20:31   #15
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Rezultatele obtinute

orlando...mor zi-mi si mie la f....te rog!!!!
1.2 si 3...
fi bajat!
ducu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -