Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei!

LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei! Campionatul de Accelerare al Romaniei!

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-06, 22:40   #1
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

CURSA LR A FOST AMANATA DE PE DATA DE 9 APRILIE PE DATA DE 16 APRILIE
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 04-04-06, 23:58   #2
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Thumbs down Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

ceva explicatii?! motiv?!
Achim is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 00:01   #3
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

pai ?
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 00:19   #4
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

Asa este cat timp nu facem ceva sa avem pista noastra.
O so avem e aproape gata, dar si acolo trebuies bani insa cu amanarile depinde de noi.
Din motive independente de vointa noastra am fost obligati sa amanam cu 7 zile aceasta prima etapa a CAR .
Motivele tin de traficul aerian foarte intens si de cele de securitate care pentru acest weekend coincid.
Motivul real si just este conferinta ce urmeaza sa se tina la bucuresti in acest sfarsit de saptamana sub egida:

Central European Free Trade Agreement
http://www.cefta.org/
Romania va fi invadata de personalitati ale lumi politice internationale si ale lumii economice. sefi de stat, prim ministri, ministri si nu numai.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 01:30   #5
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Red face Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

of, asta este. macar sa vedem si partea buna a lucrurilor, avem inca o saptamana sa ne pregatim
Achim is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 08:12   #6
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

pacat de amanare...
da' sa privim si partea buna...de pe 15 incepe vacanta...si va fi mai multa lume...

mai e o saptamana intreaga in care puteti sa va mai pregatiti masinile n stuff !
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 14:58   #7
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

perfect cu ocazia asta pot sa il vad si eu in actiune pe Sei cu cielo.dar am o mica intrebare.BAIETII DIN "SHOW TEAM" VOR FI ACOLO.ma refer la {HAIu cu ai lui}?
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 15:10   #8
Florinul

Stock
 
Florinul's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2
Cool Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

Pai poate se dau si deputatii cu barcile lor alea bleomarin . var place sai vedeti in oglinda retrovizoare, nebunilor!!
Florinul is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 15:21   #9
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

Florinul, esti offtopic, ce spui tu nu are nici o legatura cu titlul topicului si chiar mai mult, nu are nici un sens. Marian, "Brigada Ursuleţe" a fost mereu prezenta la astfel de evenimente.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 05-04-06, 20:08   #10
dog

Stage 3
 
dog's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 129
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

ma bine k se tine,asta conteaza,si dupa cum au mai zis alti,avem timp sa lucram la masini.
sper sa vina masini misto.pana la urma va fi super.deabia astept pista noastra,a iubitorilor de masini,sa se dea lumea cu slik-uri .
sebi te asteptam cu ceva furmos..
dog is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 01:11   #11
sedon20dis

Stage 4
 
sedon20dis's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 177
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

ma bucur pt amanare...pana atunci masina e gata cam 98% asha ca finisajele le voi termina alta data...
...sa vad de ce e in stare masina mea....!! e cam ciudata..dar cred ca merge..
sedon20dis is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 10:11   #12
FIGHET

Stage 5
 
FIGHET's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,554
Member of:
[Opel]
Unhappy Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

deci sa amanat pana pe data de 16 april. ok foerte bine ca asa mai isi pregatesc oameni bolizi!!!!
FIGHET is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 15:56   #13
browser

Stage 5
 
browser's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

si io numai aveam rabdare pana pe 9 si acum... asta e

Last edited by browser; 06-04-06 at 15:58.
browser is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 18:20   #14
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

Si mie imi convine amanarea. Mi-am vandut masina si urmeaza sa imi iau alta in sapt. ce urmeaza. Cu toate ca nu va fi pregatita pt o asemenea cursa probabil ca o sa particip oricum.
WhiteRaven is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 17:52   #15
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: !!! Cursa Lr A Fost Amanata De Pe Data De 9 Aprilie Pe Data De 16 Aprilie !!!

Pacat pentru mine, pentru ca eu voi lipsi la acesta cursa ... sunt plecat ep 16
zetemte is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -