Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei!

LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei! Campionatul de Accelerare al Romaniei!

Reply
 
Thread Tools
Old 18-04-06, 21:37   #196
crdi

Stage 3
 
crdi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 75
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN
Da daca se gaseste e furt se confisca si se da amenda.
S-a verificat, Sei-Aviator a facut bine asta, daca au furat inteligenta i-a ajutat.
Hotul neprins e negustor cinstit!
Nu au furat!!!
Mda ma asteptam la o replica dar nu de la tine cel care te lauzi ca ai un subaru tunat de sute de cai .... nu cred ca ai habar ..... daca vrei poate te invitam la un slefuit ....(de ce vrei tu de la renault .
Poate intr-o zi o sa postam pozele cu motoru desfacut si cu munca depusa . Cat despre inteligenta pasiune si dorinta te anuntam de pe acum ca nu ducem lipsa deloc . Oricum nu o sa o folosim sa furam ..... auzi tu NOS .... penibil .... Mandiria noasta ..... stii tu olteni ...
Daca te uitai atent la motor (ma refer la Sei -Aviator) observai ca sunt anumite piese care nu se pot folosi la un sistem NOS gen tubulatura si toate cele . Nui nimica omu din gresheli invata .... cine stie poete data viitoare ziceti ca avem si integrala .
Pasiunea uneori merge departe de tot , chiar nu vroiam sa pierdem la Buc , lucru care s-a vazut destul de bine .
__________________
diesel pover
life is like dice, bitches and money .. keeps turning around

Many hearts but one soul - ACS Ghost Racing Team
crdi is offline   Reply With Quote
Old 19-04-06, 18:51   #197
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default Re: Discutii generale

cred ca am uitat sa spun ceva in postul meu anterior
indiferent de ce a iesit la cursa asta sau alta, organizata de LR sau altcineva, afirmatiile unora care au scris inaintea mea ca mai bine se intorc la ilegale, mi se par cel putin inconstiente.
adica aici criticam greselile si dam vina pe organizare, politie, jandarmi, bmw-uri, vreme, etc.....dar tot aia care critica dau si cea mai cretina solutie "sa ne intoarcem la ilegale"
si mai scrieti asta si pe un forum public.
unii din voi mai aveti si masinile trecute pe la semnaturi.
si sunt total si eu pentru alcooltest inainte de cursa. poate chiar si o verificare la sistemul de franare si directie.
ganditi-va ca va jucati cu vietile celor care vin sa va priveasca si sa va aclame. cu cat se inaspresc regulile la astfel de curse cu atat mai bine.
COObra is offline   Reply With Quote
Old 19-04-06, 22:15   #198
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by crdi
Mda ma asteptam la o replica dar nu de la tine cel care te lauzi ca ai un subaru tunat de sute de cai .... nu cred ca ai habar ..... daca vrei poate te invitam la un slefuit ....(de ce vrei tu de la renault .
Poate intr-o zi o sa postam pozele cu motoru desfacut si cu munca depusa . Cat despre inteligenta pasiune si dorinta te anuntam de pe acum ca nu ducem lipsa deloc . Oricum nu o sa o folosim sa furam ..... auzi tu NOS .... penibil .... Mandiria noasta ..... stii tu olteni ...
Daca te uitai atent la motor (ma refer la Sei -Aviator) observai ca sunt anumite piese care nu se pot folosi la un sistem NOS gen tubulatura si toate cele . Nui nimica omu din gresheli invata .... cine stie poete data viitoare ziceti ca avem si integrala .
Pasiunea uneori merge departe de tot , chiar nu vroiam sa pierdem la Buc , lucru care s-a vazut destul de bine .

Tocmai asta subliniam, ca nu s-a furat pentru ca la mine mai ard telefoanele, voi le stiti doar pe ale voastre.
Lustruit, ma faci sa rad, daca ai sti de cand fac eu operatia asta pe care si la Subaru am folosito si la altele, am inceput cu Mobra...
Stai linistit ca drumul pe care tu-l vezi eu l-am batatorit de mult.
Daca vrioam un R5turbo il faceam sa fie cel mai bun, nu ma pasioneaza masina aia cu posibilitate de abgradare ridicata.Nu-mi place insa ii ficit pe cei care reusesc sa scoata ceva din ea.
Am sa te rog pe viitor sa te abti sau sa faci comentarile cu atrentie si sa nu-mi pui cunostintele mecanice la incercare. Eu vroiam sa-mi pun motor de R5 pe Dacia pe pe timpul lui nea Nicu.
Sunt printre putini care au vazut s-au apropiat, au pus mana pe celebrul motor turbo de pe Dacia lui Nicu Grigoras.
Sa sti ca daca sunt arogant imi permit pentru ca siu unde ma aflu si ce am in spate.
Nu pune botul la vrajelile unora care vorbesc urat si nici nu ma cunosc.
Mai mult apreciaza faptul ca desi nu am avut cea mai buna relatie cu Craiova oricui i-a fost permis accesul si asta in conditile in care ne-am permis sa refuzam inscrierea unui RS4.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 20-04-06, 00:47   #199
sandumrs

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 542
Default Re: Discutii generale

Era vorba de noul Audi RS4 , cel ce a fost refuzat?
sandumrs is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -