ce sa aleg intre cele 3?as vrea sa sune bine pe boxe fara amplificare si un semnal bun pe statie pt subwoofer.am boxe ovale hertz dieci pe spate,componente dieci pe fata, statie audison lrx 1.400 si sub ground zero uranium.care este cel mai complex din punct de vedere al reglajelor de sunet?de fiabilitate stiti ceva despre vreunul dintre cele 3?precizez ca pioneer-ul il am acum.ar fi vreun progres daca-l schimb cu vreunul dintre celelalte doua?multumesc.