as dori sa-mi achizitionez niste boxe si nu stiu ce sa aleg. m-ar interesa o parere vizavi de urmatoarele 2 produse: jbl cs 2105 sau pioneer ts-g 1349. care sunt mai bune si isi merita banii. astept si alte sfaturi de modele de 13 cm. eu in special m-am orientat spre aceste 2 modele. nu sunt un fanatic in ceea ce priveste car soundul, dar as dori un sunet clar si de buna calitate. va multumesc