Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 08-05-08, 21:49   #46
Bemereu

Stage 3
 
Join Date: May 2008
Posts: 72
Default Re: Decapotabila Toyota Prius

Masina e destul de urata si in varianta normala . Nu inteleg ce i-a determinat sa sara calul cu modelul asta ... E degeaba masina
Bemereu is offline   Reply With Quote
Old 09-05-08, 23:54   #47
F.E.A.R

Stage 5
 
F.E.A.R's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 406
Member of:
[Virtual Tuning]
[Design Team]
Default Re: Decapotabila Toyota Prius

... 4 usi ??? cu siguranta le place americanilor, dar lor le-a placut si O-zone asa ca nu trebuie sa ne miram...
F.E.A.R is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 04:47   #48
Prestige

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 192
Default Re: Decapotabila Toyota Prius

Quote:
Originally Posted by SV25MBN View Post
"Prietene", crezi ca pe mine ma ajuta cu ceva faptul ca am 100 posturi si nu 50? Nu ma ajuta cu nimic asta, nu imi da nici un beneficiu, asa ca nu imi mai baga placa aia cu "vreau sa cresc numarul de posturi". Da, mi-ai adus aminte despre persoana care avea Cielo, eu nu am facut altceva decat sa ii fac o recomandare ( fiind mai bine sa faca operatiunea la service decat singur ), si sa ii aduc aminte ca a postat unde nu trebuie. Legat de celelalte posturi, nu am sa comentez nimic, e dreptul meu sa postez, parereae ta daca sunt stupide sau nu posturile, fiecare din ele era un reply la un alt post, asa ca nu am postat doar de dragul de a imi creste numarul de posturi. Dar daca vrei sa fiu si eu asa "nashpa" cum vrei tu sa imi arati ca poti sa fii, pot sa te sfatuiesc sa mai inveti limba romana, avand in vedere ca :"ti"(ti minte) se scrie de fapt "tii", "sti"(sti ce opinie), se scrie de fapt "stii". Te sfatuiesc sa termini aici cu posturile "anti" adresate mie, pt ca nu postez aici pe forum pt a-mi gasi o persoana care sa imi poarte de grija si sa jigneasca, si sa imi aduca la cunostinta lucrurile pe care mi le aduci tu. Ar fi bine sa inchei, ca deja te intinzi cu offtopicul, si nu as vrea sa fac si eu la fel, dandu-ti raspunsuri la posturile tale mai mult sau mai putin pertinente. Numai bine.
Regula pe care tu o faci arsice dar te astepti ca altii s-o respecte (cum se numeste asta.....aaa...da ...ipocrizie..) :Posturi cu continut ce nu fac obiectul topicului sau a forumului sunt cel putin indizerabile....
Bine de stiut ca EU ma intind cu off-ul...tu esti offtopic constant...asta ma deranjeaza....ti-ai dat si tu seama dar.....ce sa faci acum ?? sa recunosti ??
Cat despre romana mea....ai fost penibil...daca nu-ti poti da singur seama de ce s-au produs acele minore greseli gramaticale (dublu tap).....
Si by the way....am impresia ca la tine STI = STII always.....(conjuga de exemplu verbul " a sti" la modul indicativ, timpul viitor I : eu voi sti, tu vei sti, el va sti, noi vom sti, voi veti sti, ei vor sti...) NU ZIC CA E CAZUL LA CE AM SPUS EU IN PREALABIL...ca de ..iar erai firascos
Nu-mi da tu lectii de romana ...si apropo bine ca nu am scris by....bye...(de la bye bye...sti tu.... ) chiar de intentionam sa fiu sarcastic ....oricum....uite un proaspat motiv sa mai postezi odata aici.....

Last edited by Prestige; 10-05-08 at 04:49.
Prestige is offline   Reply With Quote
Old 10-05-08, 05:13   #49
Dr3adLorD
Daewoo Driver

Stage 5
 
Dr3adLorD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 807
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: Decapotabila Toyota Prius

extrem de urata
Dr3adLorD is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -