Am eu restul de poze in care masina se transforma in robot...de bucatarie. Mi se pare risipa inutila de bani ceea ce fac jedi jedah astia, incercand sa compenseze o lipsa acuta de imaginatie. Nu as fi facut asa ceva unui asemenea Ford niciodata, asa cum a iesit din fabrica era perfecta.