De fapt...ar mai fii o majina tare in MRC...GALBENA MA REFER [k aja...] :P Porchele 944 al lui Alex...da ala creka s-ar numi OZNul din MRC... :P

Da'...sa trecem la ale noastre...
Noaptea 02-03.06.2005...o noapte de glorie a acestei \"jukari\" !
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=194543#194543
Pt cei ce nu stiu...este vb de 'acel' Opel Vectra A galben [4x4 Turbo...multiple modif]
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=3494
Inc'o data felicitari noului proprietar [sa nu credetzi k l-am uitat pe 'creatorul acestei 'bestii'...Florin, noul proprietar al VITului (
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...t=6979&start=0 ) ...tot o 'jukarie' dasta

numa k nu galbena :P ] pt munca si silintza depusa

credema ca meritat
Voi reveni cu mai multe detalii...acu' is frant de somn...sorry!