Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-13, 20:00   #1
mihaituning

Stock
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 3
Default PUNERE LA PUNCT BORD DACIA 1310

Salutari tuturor, ma scuza-ti daca am postat unde nu trebuie, sunt nou pe acest forum. Vreau sa va cer ajutorul la toti care suneti dispusi sa dati un sfat care sa ma ajute. Am o dacie 1310 break, dar marea mea problema este ca, bordul nu functioneaza DELOC si ABSOLUT NIMIC, nici turometru, nici vitezometru, absolut nimic si as dori sa il pun eu la punct, stiu ca unii veti zice ca este greu, dar intocmai de asta vreau sa fac eu acest lucru, sa invat. Pentru mine este o provocare destul de mare, si as dori sa imi spuneti cu ce sa incep si de ce unelte am nevoie.

Va multumesc anticipat!
mihaituning is offline   Reply With Quote
Old 14-08-13, 20:20   #2
dany2good4u

Stage 5
 
dany2good4u's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 904
Member of:
[BMW]
Default Re: PUNERE LA PUNCT BORD DACIA 1310

Quote:
Originally Posted by mihaituning View Post
Salutari tuturor, ma scuza-ti daca am postat unde nu trebuie, sunt nou pe acest forum. Vreau sa va cer ajutorul la toti care suneti dispusi sa dati un sfat care sa ma ajute. Am o dacie 1310 break, dar marea mea problema este ca, bordul nu functioneaza DELOC si ABSOLUT NIMIC, nici turometru, nici vitezometru, absolut nimic si as dori sa il pun eu la punct, stiu ca unii veti zice ca este greu, dar intocmai de asta vreau sa fac eu acest lucru, sa invat. Pentru mine este o provocare destul de mare, si as dori sa imi spuneti cu ce sa incep si de ce unelte am nevoie.

Va multumesc anticipat!
pune intrebarea ta la sectiunea dacia,ai mai ulte sanse sa gasesti raspuns acolo.sunt multi baieti priceputi
dany2good4u is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -