hummerul nu mai e ce-a fost odata

, asta e sigur...
cat despre ultimul model, era o shtire ce zicea ca vor fi retrase toate shi revizuite, deoarece au fost o grama` de accidente, iar modelul e in pericol de a-i cadea shi rotzile(io personal am ras de n-aveam aer.. dar poate n-am auzit io bine)
shtirea era legata de Beckam, care ishi achizitzionase shi el, de curand, o astfel de jucarie....