o fi el tractoru facut pentru tractiune, o avea el roata mare pe spate, o scoate el din hauri nu situ cate remorci....da da-o in colo de treaba...pana la urma urmei e MADE IN ROMANIA...
Tot n-ai inteles o faza, nu la tractor e problema, ci la Countach. Degeaba are sute de cai care invart rotile alea, daca nu are greutate pe puntea sau puntile motoare.
loooooooooool
inca nu am vazt nici un tracotr cu slickuri
numa unu la care ii erau atat de tocite crestele incat numa pe margini mai avea, acolo unde era curbat cauciucul
Apar si io cu o strofocare de gandire... Daca legam un U650 cu un Veyron care o castiga ca cica amandoua au cuplu? Si castigatorul se trage cu Countachul