masina nu imi place deloc...pentru ca este foarte exagerata cu prizele de aer de peste tot...sunt mult prea mult prize de aer...
pretul este exorbitant dar daca stau sa ma gandesc ca este o editie atat de limitata parca merita investitia pentru ca se poate amortiza in cativa ani...
masina nu imi place dar pentru o afacere ar fi buna