Ce sa zic este chiar super masina asta...
Mie i-mi plac BMW-urile dar asta chiar ca este facuta pentru raliu.
Din partea mea asta poate o sa apara si pe strada dar nu chiar aceeiasi la fel ca aceasta dar un pic modificata.
Ca de atunci ce liniute se mai pot face pe strada daca ai un adversar ca asta....