Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 17-08-03, 17:30   #1
Pippo

Stock
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 5
Default Toyota Celica 90-94

Vreau si eu pareri despre masinutza asta.

Recunosc ca nu sunt un mare cunoscator in domeniu, dar de ceva vreme m-am hotarat ca la 22 de ani care-i am Espero nu e masina pentru mine . Asa ca daca o vand pe asta pot sa iau o Celica, si cu ceva bani sa-i dau si un aspect placut .

M-am invartit si eu pe net sa vad una alta... Am vazut ca de afara pot sa iau la 2500 euro un exemplar bun, poate cu mici probleme (lovituri pe care mesterii nostri din Romania le fac sa dispara instantaneu). Asa ca ma gandeam sa iau una de afara si sa caut talon aici. Sau... poate mai sunt alternative?

Care credetzi voi ca ar fi un pret cinstit pentru modelul asta?
Pippo is offline   Reply With Quote
Old 20-08-03, 12:25   #2
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

stiu eu una inmatriculata din '91, 1.6i 16v 105cp
are jante pe 15\", filtru sport
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 21-08-03, 21:13   #3
Pippo

Stock
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 5
Default

sunt interesat. are acte ok? cum dau de voi?
Pippo is offline   Reply With Quote
Old 22-08-03, 09:27   #4
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

e inmatriculata pe pers. fiz., numere noi, RAR 2005, culoare rosie
te sun maine
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 24-08-03, 22:55   #5
Pippo

Stock
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 5
Default

Nu m-ai sunat....

Cum pot eu sa dau de tine? Sau de proprietar?

Thx.
Pippo is offline   Reply With Quote
Old 24-08-03, 23:36   #6
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

am memoria scurta, sorry
ti-am trimis mesaj cu nr. meu de tel.
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 27-08-03, 14:26   #7
Amytal

Stage 5
 
Amytal's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 457
Default

Daca vrey sa te orientezi in privinta pretului si dotarilor cauta pe ebay. poti chiar sa ti-o cumperi. Ebay are filiale si in europa...
Amytal is offline   Reply With Quote
Old 09-09-03, 11:04   #8
Pippo

Stock
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 5
Default :p

Thx all pentru pareri

Pana la urma, pentru ca nu am gasit o celica in stare buna, cum as fi vrut, m-am ales cu o Honda Prelude din '98.

Sper sa nu am probleme

Bye.
Pippo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -