parerea mea e ca cei ce posteaza aici incep sa exagereze. in momentul in care imi spui despre o masina ca este "mult mai mica decat Lupo" si nu-mi dai poze cu un carucior de cumparaturi, eu zic ca exagerati si nu este de efect.
revenin la topic: imi place faptul ca multi producatori au inceput sa faca masini mici electrice. care scoate primu o masinuta teleghidata (electrica - era o gluma) cu autonomia de 300km, a mea e