Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 05-08-09, 08:37   #16
Stressjr_Speeddemon

Stage 3
 
Stressjr_Speeddemon's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 113
Default Re: A.R.T. AS55K YAAS EDITION – Special pentru Familia Regala din Abu Dhabi

nu puteau sa ia dark black totusi e dubai si alea sunt cam oglinda si cum toata lumea stie oglinda reflecta mai bine ca dark black oricum frumoasa masina si ma asteptam la mai multi cai .. si la un interior mult mai capabil de numele de "un singur exemplar" imi place carbonul portocaliu dar.. am mai vazut asa ceva si pe alte masini deci nu e chiar unicat si parerea mea este ca daca tot este unicat si editie limitata 1 by 1 ar trebui sa fie unicat nu ? bun , imi place si capacul de la motor adica nu vezi fire nu nimic evacuarea iarasi este destul de bine pusa acolo si sincer sunt curios cum lumineaza cele 42342 de xenoane puse pe ea .. si cuplu cat are ?
__________________
Www.Stressjr.wix.com/bazzar
Stressjr_Speeddemon is offline   Reply With Quote
Old 05-08-09, 13:48   #17
kir0087

Stage 3
 
kir0087's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 137
Default Re: A.R.T. AS55K YAAS EDITION – Special pentru Familia Regala din Abu Dhabi

Praf,muci,varza,cocalarism,tiganie,dorinta de afirmare prosteasca si fara gust.
Si pe placul postatorilor de prima-pagina de pe 4 tuning,exact cum ma asteptam.
S-a poluat forum-ul asta de afoni in materie de tuning,plini de sine,cu gusturi proaste care imediat cum le dai peste bot si spui ca masina plina de becuri si de tevi de esapament pe care ei o vad cu ochi de OMG e defapt o mare batjocura pentru masina originala incep sa iti explice ei de invidie.
NU! Se cheama bun gust,si nu e vorba de invidie.
Se zice ca gusturile nu se discuta.OK!
Nu se discuta,dar aveti gusturi de rahat si vi le expuneti oriunde pe acest forum,fara rusine,inca sunteti ofensati cum unii invidiosi au curaj sa spuna ceva de rau de niste marlanii absolute.
Sunteti adeptii curentului west coast custom si nu aveti ce cauta pe acest forum.
Eu v-as limita drepturile doar la posibilitatea de a posta in legatura cu thread-urile care apar pe prima pagina fiindca parerea voastra NU CONTEAZA si emana prostie.
Postul asta vine mai mult ca un raspuns pentru moderatorul care m-a intrebat de ce as vrea sa-mi sterg contul de pe 4tuning(lucru care am aflat ca nu se poate).
E pacat,sincer.Ar fi fost mai bine sa nu fie aceasta prima pagina,unde fac analfabetii concurs de posturi,sa faca stagiu mare si sa iti ceara dupa aia respect,fiindca ei dau cate 20 de posturi pe zi,ca altceva nu au ce face.
Mai copilasi...nici nu stiti sa scrieti,defapt habar n-aveti.Nu e cazul sa va mai dati si interesanti si sa mai intrati si in polemici(certuri,stiu ca multi nu stiti ce inseamna),cand voi nu aveti habar sa va exprimati.
Nu vreau sa fiu inteles gresit.Stiu ca sunt multi pe acest forum care nu intra in definitia celor spuse mai sus si majoritatea nici nu mai posteaza pe prima pagina tocmai din aceasta cauza.
Probabil e lucrul cel mai indicat.

Si in final, ca o propunere pentru cei care au ochi sa vada :
Ar fi frumos sa fie prezentate pe prima pagina mai multe proiecte din romania ale unor oameni normali,de rand,cum a fost cazul cu baiatul cu Megane-ul cel alb.
Sincer sunt multi care merita sa fie postati pe prima pagina in locul unor cacaturi de masini cu jante de 30 si culori de gay pe ele.
Numai cate e30-uri minunate am vazut pe forum la BMW,m-am minunat.
Avem o gramada de oameni pasionati carora nu li se acorda atentia meritata.
Sper sa imi intareasca si altii ideea,si in loc de un cacat de G batjocorit(masina care stock are o frumusete aparte)sa vad si eu o masina a unui om pasionat,care cu cativa banuti reuseste sa transforme o masina in ceva care sa ceara respect.
kir0087 is offline   Reply With Quote
Old 05-08-09, 20:42   #18
YGD-sef

Stage 5
 
YGD-sef's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,260
Default Re: A.R.T AS55K YAAS EDITION – Special pentru Familia Regala din Abu Dhabi

Quote:
Originally Posted by Thomas Everywhere View Post
Intotdeauna mi-a placut modelul asta de la Mercedes-Benz, atat tunat cat si stock arata destul de bine. Este foarte scump, dar are si motoare pe masura.
Asta chiar ca e demential!
YGD-sef is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 11:04   #19
DSG-u

Stage 3
 
DSG-u's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 93
Default Re: A.R.T. AS55K YAAS EDITION – Special pentru Familia Regala din Abu Dhabi

Cu tot respectul e frumos dar nu-mi place
Calitativ in pozele detailate se vede ca lasa de dorit...
DSG-u is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 19:12   #20
e30_eVG3n

Stage 5
 
e30_eVG3n's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,712
Default Re: A.R.T. AS55K YAAS EDITION – Special pentru Familia Regala din Abu Dhabi

Masina mai trebuia cromata si era perfecta pentru Emirate. Oricum fiecare om are gusturile sale si trebuie respectate
e30_eVG3n is offline   Reply With Quote
Old 09-08-09, 01:07   #21
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: A.R.T. AS55K YAAS EDITION – Special pentru Familia Regala din Abu Dhabi

piece of art , o clasa superioara multor SUV'uri
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -