imi place...si imi plac si datel tehnice ale masini...
de cand a aparut face-lift-ul la masina asta mi-a placut dar acum facuta un pic de AMG este frumoasa rau!
AMG este divizia sport de la Mercedes, deci trebuia sa ne asteptam la ceva supertare din partea lor si iata ca nu am ramas dezamagiti.Eh nici chiar ca pretul pe mine sincer m-a dezamagit....