Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 20-04-09, 13:42   #16
UNLORD

Stage 5
 
UNLORD's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,547
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by bytzu11 View Post
WOOOW!!! TRACTOR TUNAT!!! super tare frate...sau mai bine lasa...ORIBIL!!!ce mai urata masina posibila!!!
Nici mie nu imi place...dar nu stiu daca e mai urat decat o Nova...
UNLORD is offline   Reply With Quote
Old 20-04-09, 18:02   #17
bytzu11

Stage 3
 
bytzu11's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 169
Member of:
[DACIA]
[Opel]
Talking Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by karatesensei View Post
vad ca esti din Craiova...cumva de tragi din Caracal ?...se vede ca mergi cu dacia .....bine ca strugurii sunt acrii...
Pacat ca gusturile nu se discuta in functie de ce masina detii momentan sau in functie de situatia financiara...asta e am Dacie si nu imi e rusine cu ea...dar X6 nu mi-as lua,pentru ca e o masina ORIBILA care nu isi merita banii...si cum am mai spus...nu vad ce vrea sa fie...nici suv,nici berlina...si comparatia cu Nova nu cred ca isi are niciun rost!!!si ma trag din Craiova...
__________________
Muscle Car Fan...4ever......Dacia&Opel Driver...4now...

Last edited by bytzu11; 20-04-09 at 18:05.
bytzu11 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-09, 18:45   #18
karatesensei

Stock
 
karatesensei's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 5
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by bytzu11 View Post
Pacat ca gusturile nu se discuta in functie de ce masina detii momentan sau in functie de situatia financiara...asta e am Dacie si nu imi e rusine cu ea...dar X6 nu mi-as lua,pentru ca e o masina ORIBILA care nu isi merita banii...si cum am mai spus...nu vad ce vrea sa fie...nici suv,nici berlina...si comparatia cu Nova nu cred ca isi are niciun rost!!!si ma trag din Craiova...
esti un pusti care inca n-a condus un bmw...asa ca iti acord circumstante atenuante...cat priveste gustul asa e nu se discuta..dar mai informeaza-te in privinta tehnologiei care este in acea masina....dar in fine nu stiu de ce tre sa te lamuresc eu...sa fi sanatos cu daciuta ta
karatesensei is offline   Reply With Quote
Old 20-04-09, 18:49   #19
bytzu11

Stage 3
 
bytzu11's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 169
Member of:
[DACIA]
[Opel]
Thumbs down Re: BMW X6 de la Hartge

Ce nu imi place mie sa ma contrazic cu lumea pe forumuri...am condus si Bmw...cei drept imi place si mie Bmw...dar ceva mai vechi...asta insemnand undeva pana in 98'...dar ce inseamna Bmw acum,indiferent de "hi-tech'ul " din masinile astea...este extrem de dezamagitor!!!
bytzu11 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-09, 20:38   #20
david_makaidj

Stage 5
 
david_makaidj's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 323
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by karatesensei View Post
esti un pusti care inca n-a condus un bmw...asa ca iti acord circumstante atenuante...cat priveste gustul asa e nu se discuta..dar mai informeaza-te in privinta tehnologiei care este in acea masina....dar in fine nu stiu de ce tre sa te lamuresc eu...sa fi sanatos cu daciuta ta
da ce tehnologie se afla in cacatu ala...multi sunt ca voai bmw voai bmw asa dar e un cacat si jumatate....dacat sami iau un bmw mai bine imi iau audi,totusi nu se compara consumul....si arati numa cu mana cand treci pe langa un bmw
david_makaidj is offline   Reply With Quote
Old 20-04-09, 21:07   #21
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by david_makaidj View Post
da ce tehnologie se afla in cacatu ala...multi sunt ca voai bmw voai bmw asa dar e un cacat si jumatate....dacat sami iau un bmw mai bine imi iau audi,totusi nu se compara consumul....si arati numa cu mana cand treci pe langa un bmw
ar trebui sa iti revizuiesti putin vocabularu pana la urma *** ala are destula tehnologie la care au lucrat niste ingineri ,orice masina ai avea nu iti da dreptul sa vorbesti asa despre o marca..
__________________
adrian78bmw is offline   Reply With Quote
Old 21-04-09, 18:47   #22
roska

Stage 4
 
roska's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: BMW X6 de la Hartge

gargara... oricum se lanseaza noul m6 care e mult mai misto
roska is offline   Reply With Quote
Old 21-04-09, 19:25   #23
[IlluSioN]

Stage 5
 
[IlluSioN]'s Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 371
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by bytzu11 View Post
WOOOW!!! TRACTOR TUNAT!!! super tare frate...sau mai bine lasa...ORIBIL!!!ce mai urata masina posibila!!!
dupa tine care ar fi cea mai frumoasa ? : x6 arata destul de bine mai ales cu pachetul acesta .. ii mai schimba din "face"
[IlluSioN] is offline   Reply With Quote
Old 21-04-09, 21:19   #24
pharaon

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 182
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by david_makaidj View Post
da ce tehnologie se afla in cacatu ala...multi sunt ca voai bmw voai bmw asa dar e un cacat si jumatate....dacat sami iau un bmw mai bine imi iau audi,totusi nu se compara consumul....si arati numa cu mana cand treci pe langa un bmw
Pleaca ba analfabeule inapoi la scoala, invata sa te exprimi, mai creste un pic si maturizeaza-te. Eventual treci si pe la psiholog sa iti vindece frustrariile.
pharaon is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 07:36   #25
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: BMW X6 de la Hartge

hmmmmmm....nu mi se pare cine stie ce masina,iar kitt-ul este super naspa.nici macar jantele nu se potrivesc cu restu.....bleaaaa
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 13:25   #26
rider2009

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 96
Default Re: BMW X6 de la Hartge

ca forma e tare da prefer un ursuletz
rider2009 is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 15:52   #27
allexutzzu

Stage 5
 
allexutzzu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 855
Default Re: BMW X6 de la Hartge

arata naspa...cel putin spoilerul fata parca e facut la nea` mitica in spatele blocului!
allexutzzu is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 15:59   #28
david_makaidj

Stage 5
 
david_makaidj's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 323
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by pharaon View Post
Pleaca ba analfabeule inapoi la scoala, invata sa te exprimi, mai creste un pic si maturizeaza-te. Eventual treci si pe la psiholog sa iti vindece frustrariile.
mai bine pleaca tu....FAN BMW CE ESTI...o astfel de tehnologie se afla in aproape fiecare masina.....tehnologie incepe cum ii de exemplu audi
david_makaidj is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 16:00   #29
david_makaidj

Stage 5
 
david_makaidj's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 323
Default Re: BMW X6 de la Hartge

sau skoda..scz
david_makaidj is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 16:06   #30
adrian78bmw

Stage 5
 
adrian78bmw's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 4,437
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
[BMW]
Default Re: BMW X6 de la Hartge

Quote:
Originally Posted by david_makaidj View Post
sau skoda..scz
tu oare realizezi ce scrii?skoda=x6?cred ca o luna nu ar mai trebui sa scrii nimik pe forumu asta..
adrian78bmw is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -