de ce cred japonezii ca se pricep sa tuneze orice marca de masina.poate ca de acolo a pornitu tuningu dar tuningu efectuat de ei arata bine doar pe masinile lor...
sau cum a zis cineva mai sus "I-au dat BMW-ului stilul unui evo X si nu-i sta rau" cum Dumnezeului poti sa zici ca un bmw cu stilulul unui evo X arata bine......nici macar nu poti sa le compari pe cele doua