26-02-06, 10:29
|
#1
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Avem 2 zile la dispoziţie, adică 1 şi 2 aprilie. Pentru că majoritatea userilor activi de pe forum vor veni la 4tuning DAY, ar fi frumos, după cum bine a zis şi Hondarul, să facem o întâlnire a membrilor.
Ce ziceţi? Cine se anunţă?
Poze de la prima întâlnire găsiţi aici.
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
26-02-06, 10:32
|
#2
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
Bine ca ai facut topic nou Gabi !!!!!!! Pai e clar, eu nu voi lipsi sub nici o forma. Misto ar fi, ca la adunarile alea de veterani ai primului razboi mondial, sa purtam ecusoane cu numele (in cazul nostru, porecla) sa ne recunoastem.
|
|
|
26-02-06, 10:37
|
#3
|
|
BMW Specialist
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 4,266
Member of: [Moderators] [BMW] [PARTICIPANT CURSE]
|
eu se este prezent....asta e clar....!!!!!!!!
|
|
|
26-02-06, 10:38
|
#4
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Am uitat să scriu în mesajul iniţial, aşa că adaug aici. E clar că ne vom vedea şi în timpul show-ului, dar ar fi frumos să ne vedem şi separat, eventual seara, undeva în oraş. E o ocazie măcar să ştim cum arată userul X de pe forum şi, de ce nu, o ocazie să ne cunoaştem mai bine.
Eu o să vin, cel mai probabil, de vineri, în Bucureşti şi voi pleca, de asemenea, cel mai probabil, luni, dupa show.
Sper să fie cât mai mulţi membrii 4tuning la această întâlnire, s-o surclasăm pe cea din 2004, de la Snagov.
|
|
|
26-02-06, 10:48
|
#5
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low 
Euro Corsa C
|
|
|
26-02-06, 10:54
|
#6
|
|
BMW Specialist
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 4,266
Member of: [Moderators] [BMW] [PARTICIPANT CURSE]
|
sambata?pe la un 4-5? si pe seara sa se plece undeva?  nu prea gandesc bine k sunt adormit... :P
|
|
|
26-02-06, 11:31
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Prezent
|
|
|
26-02-06, 11:45
|
#8
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"madskilz\"
sambata?pe la un 4-5? si pe seara sa se plece undeva? 
|
Cred că e prea devreme pentru a stabili nişte ore. Deocamdată e destul dacă vedem cine vine
|
|
|
26-02-06, 12:03
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
va fi super adevarata intalnirea. si o sa se faca ceva amenajat special pt noi?
|
|
|
26-02-06, 12:18
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 1,621
Member of: [Moderators]
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Originally Posted by \"Gabi\"
Ce ziceţi? Cine se anunţă?
Poze de la prima întâlnire găsiţi aici.
|
Prezent !
|
|
|
26-02-06, 12:34
|
#11
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"mertan\"
va fi super adevarata intalnirea. si o sa se faca ceva amenajat special pt noi?
|
Ceva amenajat, nu, ceva plănuit, da (întâlnirea).
DnI: mai ţii minte ?
|
|
|
26-02-06, 12:39
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2003
Posts: 1,621
Member of: [Moderators]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
|
Originally Posted by \"mertan\"
va fi super adevarata intalnirea. si o sa se faca ceva amenajat special pt noi?
|
Ceva amenajat, nu, ceva plănuit, da (întâlnirea).
DnI: mai ţii minte ? 
|
daaaaaaaa
noroc cu galeria foto imi mai aduc aminte  ... ce putini eram atunci...
|
|
|
26-02-06, 12:45
|
#13
|
|
BMW Specialist
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 4,266
Member of: [Moderators] [BMW] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"tng\"
Stabiliti un loc la Prisma acolo si o ora.
|
Quote:
|
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
|
Originally Posted by \"madskilz\"
sambata?pe la un 4-5? si pe seara sa se plece undeva? 
|
Cred că e prea devreme pentru a stabili nişte ore. Deocamdată e destul dacă vedem cine vine 
|
am dat o parere  :P
si eu consider k e inca devreme pt o ora anume...
peace up
|
|
|
26-02-06, 12:49
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of: [BMW]
|
Prezent !
|
|
|
26-02-06, 13:14
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
|
Sa vedem cum ne organizam shi aici la Constanta...sper sa venim in numar cat mai mare!!!
|
|
|
|
|