Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-06, 04:41   #1
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default cazare pentru provincie

aici, sau pe PM, sa comunicati din fiecare oras cine are nevoie de cazare, si cate locuri. Vom putea negocia astfel din timp cele mai bune conditii
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 14:22   #2
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: cazare pentru provincie

Sa ii intreb pe baietii mei cum stau cu cazarea si iti dau o situatie exacta a nr. de locuri necesare daca este cazul.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 00:44   #3
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re: cazare pentru provincie

salutare dragii mei !

si eu voi veni la bucuresti pentru acest eveniment ... vom veni mai multi ieseni dar nu pentru a participa ci pentru a privi noi avem cazare ... avem cu ce ne deplasa ... si sperams a fie frumos am incredere in experienta 4tuning
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 11:41   #4
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: cazare pentru provincie

Dintre cine are timp sa se ocupe si de noi, oradenii care venim am vrea sa fim cazati in acelasi loc, si daca are cineva timp sa dea o fuga pana acolo, e un motel mai sus de prisma inspre ploiesti, pe partea dreapta. e super ok, ca acolo am stat si anul trecut. ar fi ideal pentru noi daca ar merge cineva sa se intereseze si sa rezerve tot pentru vineri si sambata noaptea. (s-ar putea si pentru joi noaptea, dar inca nu ne-am hotarat cand plecam)
eventual, furnizati-ne un numar de telefon si vorbim noi.
mersi anticipat pentru orice ajutor.
si, sa fiu mai explicit, e primul motel pe partea dreapta dupa prisma. sunt niste casute cu cate 2 locuri, si e super ok. va rog interesati-va careva.
mersi inca o data anticipat.
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 15:49   #5
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default Re: cazare pentru provincie

Quote:
Originally Posted by daflyer_oradea
Dintre cine are timp sa se ocupe si de noi, oradenii care venim am vrea sa fim cazati in acelasi loc, si daca are cineva timp sa dea o fuga pana acolo, e un motel mai sus de prisma inspre ploiesti, pe partea dreapta. e super ok, ca acolo am stat si anul trecut. ar fi ideal pentru noi daca ar merge cineva sa se intereseze si sa rezerve tot pentru vineri si sambata noaptea. (s-ar putea si pentru joi noaptea, dar inca nu ne-am hotarat cand plecam)
eventual, furnizati-ne un numar de telefon si vorbim noi.
mersi anticipat pentru orice ajutor.
si, sa fiu mai explicit, e primul motel pe partea dreapta dupa prisma. sunt niste casute cu cate 2 locuri, si e super ok. va rog interesati-va careva.
mersi inca o data anticipat.
si noi brasovenii suntem in aceiasi situatie!
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 16:02   #6
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default Re: cazare pentru provincie

in completarea colegului meu, am facut lista cu masini care vin sigur aseara si am numarat 15 masini care vin SIGURAT +3,4 din parte carora nu am primit raspuns sigur ..... asta inseamna cam intre 40 si 50 de locuri ca sa va faceti aproximativ o idee cam de cate locuri sunt nevoie de cazare
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 19-03-06, 15:20   #7
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: cazare pentru provincie

vin si eu sigur cu prietena, stam 2 seri acolo, poate chiar 3...astept o sugestie unde as putea sta cu un pret rezonabil si conditii decente.
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 21-03-06, 19:40   #8
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: cazare pentru provincie

zice nimeni nimic???
noi am cam vrea sa stim care ar fi optiunile de cazare, ca venim de departe si suntem cel putin 15 masini.
si dupa ce ducem masinile la Pirsima , dupa 650 de km nu cred ca vom avea chef sa cautam pe jos locuri de cazare.
asa ca, va rog, fiti buni si dati ofuga pana acolo si rezervati motelul ala pentru oradeni.

sau, variante...asteptam si asa ceva.
numa postati ceva ca sa stim unde vom dormi
)
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 09:12   #9
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: cazare pentru provincie

La noi s-ar parea ca problema este rezolvata, pentru ca nimeni nu s-a interesat de cazare.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 09:23   #10
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: cazare pentru provincie

SV-05-YBG si Dayflyer... sunt mai mult decat sigur ca in momentul in care v-ati stabilit numarul de oameni cu precizie, +/- 1-2, ne va fi mult mai usor sa mergem la un hotel si sa spunem ca avem nevoie de atatea locuri. Pana acum nu ati spus niciunul ceva despre cati sunteti si cati veniti sigur la Prisma.

Peste 15 masini cat inseamna ? Flaviuta a zis intre 40 si 50 de oameni din Oradea. Este corect ? Sa anuntam la hotel ca este vorba de 50 de locuri rezervate pana acum ?

SV-05-YBG, tu nu ai dat NICI un numar... si spui ca nimeni nu s-a interesat de cazare. Ba s-a interesat, sunt cateva hoteluri pe DN1 langa Prisma sau Aeroport, cat s-a putut gasi de aproape si la preturi cat de cat decente. Dar daca tu nu ai dat un numar de locuri, ce crezi ca s-ar fi putut face mai mult ?
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 09:26   #11
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: cazare pentru provincie

Eu ma refer la cei din Suceava,nu la cei din tara. Am comunicat acest lucru pentru a sti ca nu trebuie sa va faceti griji cu noi.

Asa cum spuneam in primul post, urma sa vad daca vrea cineva cazare si sa va comunic. Cum nimeni nu a spus nimic am comunicat ca nu este cazul sa ne gandim la cazare si atat.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 10:53   #12
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: cazare pentru provincie

imi puteti da si mie o ideie cam cat costa o camera la un motel/noapte
va multumesc!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 14:47   #13
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Smile Re: cazare pentru provincie

bun.
numarul nu il stim inca exact, si nici cate persoane vom fi. motelul de pe dn1 la care am stat anul trecut, pe partea dreapta fata de prisma parca are 7 sau 8 casute de 2 persoane.ala am vrea sa il inchiriem in totalitate, de pe acum.
oricum, am dori sa stim niste preturi (vineri ne intalnim toti cei care mergem).eu voi fi cel care va comunica grupului care ar putea fi ofertele si locurile disponibile, fiindcaq am prefera sa stam toti intr-un loc, dar nu la niste pretuyri prea mari, tinand cont ca stam 2 nopti si pana distanta e de 1300 de km...(si unele masini consuma cam mult ))
Hondare, te rog un pm cu niste locuri disponibile si niste preturi, ca suntem interesati, numai ca nu pot sa hotarasc eu in numele tuturor.
atata tot.multumim oricum ca v-ati interesat, ca anul trecut a trebuit sa umblam noi...noroc ca a mers GAJu mai repede si a gasit locuri.
THX again
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 22-03-06, 19:02   #14
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: cazare pentru provincie

Daca iti amintesti numele cumva, ne-ar fi de mare folos pentru a-i cauta si contacta. Daca nu, te rugam sa mai astepti cateva zile pana vom avea urmatorul drum la Prisma Sunt vreo ~25 de km. Dar promitem ca ne ocupam.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 26-03-06, 05:09   #15
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: cazare pentru provincie

din bacau ar fi cam 10-15 locuri de cazare necesare...
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -