Quote:
Originally Posted by ya9_gashka
Rezervorul de la CLIMATIZARE in care sta feonul in fata la motor il mai ai de pe ea??????Lasa-mi mesaj pe privat.
|
nu cred că are nimic..omu pune un anunţ cu dezmembrări şi nu lasă un nr de tel

dacă tot vrei să vinzi ceva lasă frate şi tu număr de telefon sau măcar mai intră pe forum !