Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Cluj Street Racing

Reply
 
Thread Tools
Old 06-06-04, 21:15   #16
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

tekno..da de ce sa rada?...fii serios man...
sa-ti dau exemplu?..eram in cls 9 si infiintasem un club de ecologie ..siiii....am sunat in primarie sa ne ajute la ceva..moamaaaa..ce scandal le-am facut la aia...eu toata ziua ii sunam..nu stiu ce...sii...sa vezi ce shock electric a avut ala....derectoru' de la spatii verrzi cand m-a vazut...o chistoaca de fatuca.... \"tu esti Alexandra....presedinta...de la.....\"
n-o mai avut cuvinte.
in final..ne-a si ajutat.
deci mai...daca te stii un pic..si esti descurcaret,...faci multe!!!
mergi linistit la aia de la primarie, ia-i frumos si diplomat si ai sa vezi ca o sa iti spuna tot.
__________________
So what you pushing a nice car - Don't you know there's no such thing as superstar
We leave this world alone, So who gives a fuck about the things you own?
Certainly not me,'Cause baby personally I like to be challenged mentally, I've heard it all before Gangsta's pimps and whores... Quality is poor
A girl like me needs more...
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 07-06-04, 14:26   #17
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

eeah... yo cand ii vad ce fetze faca aia parca vad ca ma crizez shi le zic de mamele lor shi vorbesc urat cu ei de imi dau shi o amenda... oricum... e mai bine sa mearga ala care vrea sa faca investitzia... nuh?
__________________
tekno is offline   Reply With Quote
Old 08-06-04, 23:15   #18
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tekno\"
eeah... yo cand ii vad ce fetze faca aia parca vad ca ma crizez shi le zic de mamele lor shi vorbesc urat cu ei de imi dau shi o amenda... oricum... e mai bine sa mearga ala care vrea sa faca investitzia... nuh?
selekt !
Piry is offline   Reply With Quote
Old 10-06-04, 18:26   #19
Ciclistu

Stage 4
 
Ciclistu's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 288
Default

Asa zic si eu tekno, mai bine stai acasa ca cine stie ce-ti trece tie prin cap si cine stie ce le zici la aia.
Ciclistu is offline   Reply With Quote
Old 17-06-04, 10:43   #20
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

revenim cu discutiile about CSR

ciclistule..tu cu ce erai de acord cu gabi?..sper ca la faza cuuu... tell me if u need me...

stiu ca vrei sa intri in club..asa ca zi akolo mare si tare ca te bagi..ok?..sa stie lumea cine va face parte din club....
valabil si pt restul..*****ieti akolo...sa stiu si eu la cine sa cer ajutor daca e nevoie.
Mircea se baga si el..la greu!..insa nu a avut vreme sa intre pe forum..il intelegem..(bafta la BAC!!!)

piry..vechea poveste...nu mai face pe victima..cine a zis ca nu te vrea in club?...nu-ti pune nimeni interdictie man!..hai linistit..pt inceput....cine intra...isi face tricou cu 200 000 ...si se mai asteapta la o cotizatie lunara...care va fi mai mare in prima luna pt a putea constitui un capital social..care e de 5 mil....cu cat suntem mai multi cu atat e mai mica...
contez pe voi oameni!si pe tine piry..decizia ta..ori da..ori ba!
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 17-06-04, 16:11   #21
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

imi lace de ale ca se implica f mult...
multzumiri din partea mee... acuma se gata shcoola... defapt e gata de mult... cand nu lucru mai am shi yo timp... cred... de una altqa... sa imi zici daca tre sa te ajut cu ceva....
tekno is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 10:33   #22
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

ale... pai... cel ami curand cred ca se vor face liniile de pe aeroport...a sta va fi prima activitate... ideea e... yo vb cu florin shi cu varus-o, shi ca organizatori... o sa aperm noi CSR, Cluj Street Racing, in asociatzie cu ei...
aseara am fost shi am intrebat lumea daca li s-ar parea mult 10EU taxa de participare majoreitatea au zis da, andrei, bela shi lavi au zis ca e mult... **** mea... ce sa zic... fatza de bucale e drept ca umpic mai mult... asta e... oricum... te tzin la curent cu ce mai vbim...
tekno is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 10:42   #23
Ciclistu

Stage 4
 
Ciclistu's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 288
Default

Sincer 10 euro mi se pare si mie cam mult, avand in vedere ca vor fi foarte multi participanti, acum depinde cati bani trebuie pt. inchiriatul aeroportului.
Ciclistu is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 15:12   #24
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

era vorba de o intalnire saptamana viitoare ca sa deschidem clubul.
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 15:36   #25
KrushX

Stage 4
 
KrushX's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 237
Default

Alexandra, shtii de ce a disparut comunismu? pentru ca era ceva utopic... tot de aia nu o sa fie nici un CSR... cel putzin nu deocamdata... am mai vorbit shi itzi mai aduc aminte inca o data... lumea tre sa se maturizeze intai shi apoi sa discutam lucruri serioase.
__________________
In Bass We Trust!
KrushX is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 16:08   #26
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default

renunt.
strengaritza is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 16:18   #27
KrushX

Stage 4
 
KrushX's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 237
Default

dupa ce o sa te arzi de cateva ori o sa sufli shi in Yogurt ....u`ll see :P
KrushX is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 19:26   #28
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

despre intrebat de preturi...alexandra esi prost informata....tekno cu florin au fost si i-au intrebat pe toti din C....cred ca o fost lume destula ca sa ne dam seama..daca ii mult sau nu 10E pe masiana
yonutz is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 19:32   #29
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re:

Vreau sa ridic o statuie in cinstea lui strengaritza ... !



**** mea ............................................
Piry is offline   Reply With Quote
Old 18-06-04, 22:55   #30
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

ale... am luat cu Flo tot cartodromu la rand... dintr-un capat in altu... singurii care au zis ca e mult... au fost andrei, bela shi pap, restul au zis ca nu li se pare mult... pontentziali concurentzi nu ai de unde sa shtiu exact... ca de aia is potentziali... aici e un nonsens... varuso lu Flo... care vine cu banii e tot acolo ca se implica CSR sau nuh... mie nu mi-e tot una...d eaia am vb cu Florin sa aparem shi noi acolo, sa fie un parteneriat... am mai vorbit cu un tip... shi a zis ca daca trebuie se poate implica shi, yo m-am gandit ca el ar putea sa vina cu banii pt tricourile pt organizatori, chestii deastea mai marunte, sau daca vrea el... shi mai mari...
datele alea concrete de care zici tuh? care is? ce vrei sa shti exact... nu ii pootzi numara de acum sa shti sigur ca atatzia vor fi... doar cu o aproximatzie...
tekno is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -