Quote:
Originally Posted by no limits design
crede-ma k am vazut mashni shi mai najpa....aveam vreo 12 ani mah.........ms oricum de comentarii
|
deci eshti batranel pe forum ...

- oricum faci progrese mari la perspectiva

- sper sa te vad la concursul de 1 aprilie - sa ne batem umar la umar