Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Freehand - Desene de mana

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-07, 14:32   #31
prelude2.8

Stage 4
 
prelude2.8's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 189
Default Re: Primul desen...

nota 20 nu cred ca merit.. dar macr un 8 amarat acolo cred ca il iau... multumesc
prelude2.8 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 18:25   #32
tunerul

Stage 4
 
tunerul's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 243
Member of:
[DACIA]
Default Re: Primul desen...

scuza-ma ca iti spun dar tu esti tare eu sunt copil de mingi pe langa ce faci tu.. dar in fine nu conteaza esti tare si tine-o tot asa
tunerul is offline   Reply With Quote
Old 19-01-07, 18:48   #33
prelude2.8

Stage 4
 
prelude2.8's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 189
Default Re: Primul desen...

copil de mingii.. nu pot sa spun ca is tare dar .... sunt incepator.. ce sa mai zic sper sa invat sa desenez cat mai bine ,,
prelude2.8 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 12:17   #34
_Blade_

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 128
Default Re: Primul desen...

Daca ala e primul desen,sa stii ca e super...Bafta in continuare,man!E un bun inceput,zic eu,merita sa continui ca ai talent!
_Blade_ is offline   Reply With Quote
Old 11-02-07, 12:47   #35
prelude2.8

Stage 4
 
prelude2.8's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 189
Default Re: Primul desen...

ms blade sincer am lasato cam moale cu desenele ca am foarte mult de munca dar voi revenii eu :P
prelude2.8 is offline   Reply With Quote
Old 02-05-07, 23:32   #36
ADDOstreet_racer

Stage 5
 
ADDOstreet_racer's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 641
Smile Re: Primul desen...

Quote:
Originally Posted by prelude2.8 View Post
in primul rand ms ptr sfaturi import skilzzz..o sa tin cont de ele... Ace Axel am vorbit pe mess si nu imi auc eu aminte...? pls da-mi un pm cu id tau de messenger asa mai vb acolo.si poate chiar ai putea sa imi dai ceva sfaturi....Desenele is facute pe masa de la munca am si atasat o poza cu "Locul de munca" eu lucrez ptr lamborghini mai exact fac partea de fibra de la oglinzii ptr. Gallardo.. nu sunt copiate de nicaieri.. poza este mai veche dar va rog as nu radetii de mediul in care muncesc.....
bravo frate esti prea tare si yo lucrez in fibra de sticla si banuiesc k te simti minunat sa stii k practic contribuii la realizarea unui supercar ......si desenezi foarte misto ,,,,iti doresc mult succes in continuare ,,,,,,
__________________
ADDO TUNING .prietenii stiu de ce !
ADDOstreet_racer is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 16:19   #37
prelude2.8

Stage 4
 
prelude2.8's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 189
Default Re: Primul desen...

sincer am si uitat de threadul asta, nu am mai desenat de foarte mult timp, cautam acum ceva pe forum si am dat de el ma simt mununat.
prelude2.8 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 20:34   #38
sYdanyel
2 Roti

Stage 5
 
sYdanyel's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 945
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Primul desen...

hmm frumoss.. dar mi`se pare cam dubios primul desen..
sYdanyel is offline   Reply With Quote
Old 15-08-10, 21:01   #39
radu.3

Stage 5
 
radu.3's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
Default Re: Primul desen...

Daniele, cand baiatu` asta posta desene aici tu faceai bastonase la scoala. Pe bune acum, inteleg, acum incercam sa stopam chestia asta cu copiatul desenelor si ii luam tare de la inceput pe nou-veniti. Dar cand zici de un desen postat acu`s 3 ani si jumatate ca ti se pare suspect...ce rost mai are?

@prelude2.8: tin minte ca nu aveam cont dar urmaream forumul si esti unul din cei pe care-i tin minte. Probabil pentru ca lucrai, prin asociatie, pentru Lamborghini . Tot respectul meu, si, daca mai ai timp, noi te asteptam cu desene. Multa bafta in continuare .

P.S: tot acolo lucrezi?
radu.3 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-10, 16:42   #40
silviun95

Stage 5
 
silviun95's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,161
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Primul desen...

Oricum ce`i drept are dreptate daniel..si toti am observat asta, la fel si cu al doilea :P dar se poate trece cu vederea, ca totusi sunt de 3 ani desenele :-j n`are niciun rost

Prelude..frumos daca lucrezi tot acolo..spor la lucru..in legatura cu desenele tale, nu ma pot pronunta deocamdata..asteptam desene lucrate..bafta!
silviun95 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-10, 19:51   #41
Rude Boy

Stage 1
 
Rude Boy's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 10
Default Re: Primul desen...

Chiar foarte frumoase,astem si altele.Bafta
Rude Boy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -