Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Freehand - Desene de mana

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-09-10, 20:19   #31
misu0

Stage 1
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 10
Default Re: Desenele mele - misu0

Quote:
Originally Posted by ANDR31 View Post
Si sa cred ca tu esti un turcalet care stie romana si a dat de siteul 4tuning ... nu ??? Iar asta este profilul tau de pe DArt, NU >>> http://can1996.deviantart.com/#/d2ydygy ????

Cum sa nuuu

Eu zic sa iti vezi de treaba amice si sa nu mai faci pe aici posturi aiurea
atunci eu ma retrag dak nu ma credeti shi ca fiti sanatosi
misu0 is offline  
Old 30-09-10, 20:27   #32
silviun95

Stage 5
 
silviun95's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,161
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Desenele mele - misu0

Ce mi.a placut asta Andrei )
Imi pare rau misu..eu sincer speram sa fie desenele tale..chiar daca era cam greu de crezut ca la varsta ta le poti face atat de bune..
Anyway..b'bye!
silviun95 is offline  
Old 30-09-10, 20:28   #33
radu.3

Stage 5
 
radu.3's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
Default Re: Desenele mele - misu0

Misule, vezi ca deja o dai in diverse. Adica dupa ce te intreb de Octavia, zici ca-i a unui prieten. Dupa ce iti arat sursa, zici ca eu am pus-o pe netcarshow. Dupa ce iti arata Andrei de unde ai luat desenul, zici ca nu te credem. Pai ce facem aici? nu ti-a ajuns cata bataie de joc ai mancat de la scoala, ca tot esti tocilarul clasei, vrei sa incepem si aici?

Ca nu zic, sunt cativa pe aici care sunt in top la desenat masini. Da` la mistouri...primii suntem, iti garantez. Hai, spor la invatat, caci la desen...te misti ca noptiera .
radu.3 is offline  
Old 30-09-10, 21:24   #34
DeGaStar

Stock
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 5
Thumbs up Re: Desenele mele - misu0

Quote:
Originally Posted by ANDR31 View Post
Si sa cred ca tu esti un turcalet care stie romana si a dat de siteul 4tuning ... nu ??? Iar asta este profilul tau de pe DArt, NU >>> http://can1996.deviantart.com/#/d2ydygy ????

Cum sa nuuu

Eu zic sa iti vezi de treaba amice si sa nu mai faci pe aici posturi aiurea
Gata, ati si prins hotu' in flagrant? Dar repede va mai miscati, baieti, cand e vorba de copyright... Misule, data viitoare sa nu mai umbli cu pisica in sac, ca i se vad ghearele!
DeGaStar is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -