Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 30-10-05, 15:44   #61
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
lucian ma simt dator sa-ti mai mentionez ceva,nu m-am dat cu fug pt k nici tu nu ai acceptat,desi te-am rugat d nenumarate ori sa t dai cu mine,d spectacol makr,pt k publicul merita sa vada o cursa intre noi2 avand in vedere vorbele scrise p net
acum eu c vina am k tu iti faci masina in ultima clipa si realizezi k nu a iesit???
asta e diferenta intre un dulap kre merge p combustibil d combine cu kre merg zi d zi in oras si o supersportiva d curse(gtg) sau un kwx venit fara skune si mai stiu eu c ...
Ma baietule , ai probleme ? Pai te contrazici singur ? Intai spui ca te dai cu masini mai tari k a ta si apoi vrei sa te dai cu dacia ? Si cand ? Atunci cand nu trage ! HAHAHAHAHA ! Bine ... desi nu ne-am dat considera ca m-ai facut . Dar daca te-ai dat cu mine inseamna ca recunosti ca a mea e mai tare (asa ai zis tu - ca te dai cu masini mai tari) si ca pur si simplu a mea a avut probleme . Hahahaha ! END OF STORY !
hai sa-ti mai dau o satisfactie...postul tau:
intai am zis k ma dau cu tine k sa nu mai emiti pretentii k ai supermasina,treaba cu masinile mai tari am zis-o acum,mult dupa
nu evina mea k masina ta nu merge,alaltaieri ziceai k ii bagi benzina 104 co
dak m-as da nu dat(gramatik asta) as recunoaste k tre sa ti-o iei k sa nu mai comentezi...la tel pari alt om,in preajma amicilor tai vrei sa pari un zeu,sa fie la voi acolo...
la kpat doar kmpionii s intalnesc,iti arogi merite kre nu ti s cuvin
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 15:49   #62
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"John\"
Frumushele cursele , mai ales la liber . S-a dat lumea in draci . Un singur minus mic de tot : cam putzinele masini . Dar cele care au fost au facut ceva show. De frig nu e vorba ca au incins baietzii atmosfera . Poate se mai organizeaza mai multe curse pe viitor pt. ca in capitala e cam putin odata pe an nu ? Si poate vedem si noi mai des Subaru galben ca e criminal ! Din postura de spectator va salut si va doresc bafta in continuare si organizatorilor si participantzilor :wink: . Ps : Scuze Gratzian , dupa ce am dat click mi-am dat seama de prostie . :oops:
Putine masini ca noul M5, M5, M3 doua, 350z, 330, CTR, cayenne turbo tech art ..., da pe 100 000 euro putine , dar data viitoare au locuri rezervate. Si sa nu uitam cele cateva Subaru, nelipsite de la start.
aviator is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 15:53   #63
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

cum s face lucian k din postul tau a disparut precizarea cum k seby ar fi zis k mr si nsl nu vom mai fi primite la curse legal racing si k tu ma astepti la legal racing,avand in vedere k am fost participant???
curios,nu,mai ales k tu ziceai k nu editezi mai tarziu,k ai cohones???
nu o fi mare realizare,dar repetitia e mama invataciunii,nu?
acum nu mai zici k masina mea are 1,6 tone si k merge cu motorina?
in comparatie cu a ta mare realizare aparuta in mii d reviste in tara si strainatate )
intreaba un strain d audi tdi makr si iti va zice...dacia gtg e cea mai tare
__________________
www.czr.ro
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 15:59   #64
UniculSGM
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
UniculSGM's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,551
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default

cand apar filmele?
UniculSGM is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 16:07   #65
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

1 - Nu am editat eu nimic . Din punctul meu de vedere nu retrag nimic din ce am spus. Rog cel ce a editat postul meu sa spuna ca EL a facut-o .
2 -

gratzian: eu am sters un post, in care nu erau neadevaruri dar modul de formulare putea da nastere la interpretari.
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 16:16   #66
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

Vreau sa zic si eu 2 vb despre cursa ,acesta cursa a fost cea mai curata si linistita cursa de pana acuma la care am participat eu.Oraganizarea a fost foarte buna,masini bune dar putine,public cam putin dar frigul si a spus cuvantul,singurul lucru pe care la s depuncta ar fii ca nimenea nu a comentat evenimentul in rest a fost bine ......si apropos IMI PARE RAU ca nu sa ajuns la un consens intre noi pt a putea sa se partici din MR si NSL_Ro.Sa speram ca orgolile nu vor merge ma i departe intre noi si sa ajungem sa facem souw la un asemenea eveniment care a fost destul de bun dar LIGHT!

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 17:37   #67
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

eveniment frumos,pakt k au fost putine masini si tare friggggggggggg
bucurestiul are nevoie d mai multe curse,pasionati auto uniti-va si hai sa fim un exemplu pt toata tara
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 17:59   #68
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default

Vad ca lumea se ia de numarul mic de masini participante.
E doar o iluzie, a fost o etapa cu peste 85 autoturisme de concurs, oare e putin?
Iluzia vine din lipsa de monotonie, totul a fost cursiv si distractiv.
Nu am comentat in timpul cursei, pentru ca am vrut sa aratam, ca a vorbi nu inseamna prea mult, ne-am rezumat doar la a face.
Data urmatoare, probabil destul de curand, se va face multa publicitate la tv si vom aduce masini noi pelanga cele ce data asta ne-au sustinut.
aviator is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 18:09   #69
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

posibil,oricum ,imi pare rau k nu mi-ai acceptat provokrea cu evo1,ar fi fost frumos sa simt puterea lui,mai ales k e deja legenda,dar una kre poate fi batuta d acelasi kwx
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 18:36   #70
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default

frate....sunteti penibili ma jur
mama cate discutii....ba nene una si cu una fac mai multe
pe sebastian il inteleg sa fie iritat de orice comentariu pentru ca desi realizati sau nu...sebastian are multe de castigat dintr=o cursa facuta cu cap

acum nu inteleg ce #$%^$%@#$%^@^ mea va tot cacarisiti pe voi si creati atatea discutii inutile.....rivalitatile curului meu....GROW UP....frate....czr....PASIONATI DIN TOATA TARA UNITI-VA????....frate....ai apucat ceva din perioada comunista se pare
lucian....daca mai comentezi ceva....promit sa iti trag una in capatana aia de lolozaur....parca am discutat ceva cu tine nu?
FRATE....AVETI O VARSTA....GROW UP GODDAMIT.....mai sunt si alte lucruri de facut in afara de stat pe forum si comentat cine ce nu a facut bine la o cursa auto...sheeeesh!
__________________
sec
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 18:39   #71
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
posibil,oricum ,imi pare rau k nu mi-ai acceptat provokrea cu evo1,ar fi fost frumos sa simt puterea lui,mai ales k e deja legenda,dar una kre poate fi batuta d acelasi kwx
cRED CA AI VORBIT CU MINE SEBASTIAN, NU CU SEI, EL S-AR FI DAT FARA MOTOR.CIELO EVO NU MERGEA IERI DIN CAUZA ASTA S-A HOTARAT SA NU PARTICIPE, AMBREIJUL PATINA PREA RAU, APROAPE NU MERGEA.
ORICE DACIE POATE BATA CARE NU MERGE.
PE KWX CU SI FARA SLICKURI LA INGENUNCHEATT ANDREI CU CIVIC TYPE R.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 18:43   #72
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

a facut cineva o mica lista ce masina a castigat la fiecare cursa? Poate nu de la toate cursele (ar fi fost cam greu) dar macar cateva. Sau macar cand puenti pozele, puneti si castigatorul din cursa respectiva.
pimp_lex is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 18:46   #73
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

stiu cu cine am vb seby,dar stiu k sunteti amici si k e totuna
eu nu-l cunosc,ba chiar l-am intrebat p bishop si nici el nu l-a recunoscut
imi cer scuze,ai inteles gresit
cu aceeasi distanta mi-a dat-o si mie type r,acum c sa cred?
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 18:49   #74
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Nu ca nu l-am recunoscut.. nu l-am mai vazut pe acolo :P
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 19:20   #75
KarM'ac

Stage 1
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 22
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"pimp_lex\"
a facut cineva o mica lista ce masina a castigat la fiecare cursa? Poate nu de la toate cursele (ar fi fost cam greu) dar macar cateva.
Logan > 2 X Astra G 2.0 diesel
Logan > Golf II 1.6
Logan > Solenza
Logan > Cielo 8v
Logan > 206 1.6
Logan = Accent 1.3
Logan = Cielo 16v
Logan < Honda Accord 2.0 (hondarul)
KarM'ac is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -