Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 26-10-05, 01:47   #106
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER

Stage 3
 
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 128
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default je ANDY_SLC!

LOOL LUCIAN iti zic eu ca exista si dieseluri care sa faca ceva la o cursa si sunt multe exemple si cu asta am incheiat discutia mea despre diesel!
(nu conteaza dc am si eu un diesel sau nu!)
__________________
Vand GOLF3 1.9TDI Variant relatii 0721.46.26.09 Andy-------------------------------------------------------
Bem alcool nu racoritoare in beci la soare!
SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 01:47   #107
UniculSGM
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
UniculSGM's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,551
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default

La acest tip de competitie, spectacolul il face o masina ieftina, care isi bate joc de masini de 10 ori mai scumpe. Apreciez cel mai mult un om care are o masina ieftina, dar a muncit singur la ea si a pregatito.
__________________

www.rustans.ro
UniculSGM is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 01:48   #108
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: je ANDY_SLC!

Quote:
Originally Posted by \"SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER\"
LOOL LUCIAN iti zic eu ca exista si dieseluri care sa faca ceva la o cursa si sunt multe exemple si cu asta am incheiat discutia mea despre diesel!
(nu conteaza dc am si eu un diesel sau nu!)
Stiu si eu multe stai linistit (vezi Insomnia - respect baieti ... ). Ma provoci ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 02:25   #109
BR-02-PJN

Stage 2
 
BR-02-PJN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 58
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B-34-SGM\"
La acest tip de competitie, spectacolul il face o masina ieftina, care isi bate joc de masini de 10 ori mai scumpe. Apreciez cel mai mult un om care are o masina ieftina, dar a muncit singur la ea si a pregatito.
Ai dreptate.Cel mai bun exemplu e un Renault 5 care la Galati a facut muci cam toate masinile , inclusiv Cielo Evo 1.
BR-02-PJN is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 03:19   #110
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BR-02-PJN\"
Quote:
Originally Posted by \"B-34-SGM\"
La acest tip de competitie, spectacolul il face o masina ieftina, care isi bate joc de masini de 10 ori mai scumpe. Apreciez cel mai mult un om care are o masina ieftina, dar a muncit singur la ea si a pregatito.
Ai dreptate.Cel mai bun exemplu e un Renault 5 care la Galati a facut muci cam toate masinile , inclusiv Cielo Evo 1.
si a lasat si centrala fara manometru de presiune ca sa si-l puna la masina...am ras un pic la Craiova pe tema asta 10x la KWX
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 04:32   #111
im570rm

Stage 5
 
im570rm's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 489
Default Re:

Ma baiatule , mai mult spectacol fac 3 DACII TURBO decta 10 masini cum ai tu ! Din cate stiu aia e masina de familie. Din masina aia vb tu de umplutura ? Ahh si parca e diesel ... motorina , cum spunea si prietenul meu SGM , nu e combustibil pt tractoare si utilaje agricole ?[/quote]

Mai baieti voi aveti ceva cu dieselurile
Daca imi scot masina din service pana sambata promit ca imi voi baga motorina agricola special sa ma dau cu voi.Si Imi pare f rau ca nu exista bio-diesel in romania ca era mai frumos sa ti-o iei de la o masina care merge pe soia
im570rm is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 08:00   #112
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BR-02-PJN\"
Quote:
Originally Posted by \"B-34-SGM\"
La acest tip de competitie, spectacolul il face o masina ieftina, care isi bate joc de masini de 10 ori mai scumpe. Apreciez cel mai mult un om care are o masina ieftina, dar a muncit singur la ea si a pregatito.
Ai dreptate.Cel mai bun exemplu e un Renault 5 care la Galati a facut muci cam toate masinile , inclusiv Cielo Evo 1.
Este adevarat insa sa nu uitam ca Cielo nu a mai mers de cateva luni 8-9 luni de zile si e stat si in plus avea o problema tehnica care se va remedia in curand.

o masina care nu functioneaza corect nu poate performa.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 08:03   #113
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

cerere inscriere, se poate printa si veni la inscriere cu ea completata si un permis in mana pt a se verifica datele.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	formular_inscriere_438.jpg
Views:	128
Size:	712.9 KB
ID:	47900  
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 08:08   #114
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

observ o mare competitie ce va avea loc un versus veritabil:
BENZINA VERSUS DIESEL
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 09:39   #115
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re:

[quote=\"Lucian\"]
Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIANLa noi bani se iau in mod oficial pe formulare tipizate inregistrate la imprimeria nationala se platesc impozite, o gramada de forme fiscale[/quote
dar 500 000 mi s pare km mult pt cei kre vin cu o dacie,sau oltcit si nu zic asta k sa-i jignesc,dar,inteleg si faptul k vreti spectacol,klitate,nu kntitate
Ma baiatule , mai mult spectacol fac 3 DACII TURBO decta 10 masini cum ai tu ! Din cate stiu aia e masina de familie. Din masina aia vb tu de umplutura ? Ahh si parca e diesel ... motorina , cum spunea si prietenul meu SGM , nu e combustibil pt tractoare si utilaje agricole ?
baiatule,eu t provoc,cu dieselul meu la prima cursa p kre o s-o fac la baneasa
mai stii,poate imi kde motorul in baie si ma faci...apropos...alimentez cu euro5,kre din kte stiu nu exista la benzina
cu masina asta d familie am dat clasa la kteva benzinare :P , urmezi tu
__________________
www.czr.ro
CZR is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 09:45   #116
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

aici vorbim de curse nu de economie de combustibil
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 09:49   #117
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

[quote=\"B 99 CZR\"]
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIANLa noi bani se iau in mod oficial pe formulare tipizate inregistrate la imprimeria nationala se platesc impozite, o gramada de forme fiscale[/quote
dar 500 000 mi s pare km mult pt cei kre vin cu o dacie,sau oltcit si nu zic asta k sa-i jignesc,dar,inteleg si faptul k vreti spectacol,klitate,nu kntitate
Ma baiatule , mai mult spectacol fac 3 DACII TURBO decta 10 masini cum ai tu ! Din cate stiu aia e masina de familie. Din masina aia vb tu de umplutura ? Ahh si parca e diesel ... motorina , cum spunea si prietenul meu SGM , nu e combustibil pt tractoare si utilaje agricole ?
baiatule,eu t provoc,cu dieselul meu la prima cursa p kre o s-o fac la baneasa
mai stii,poate imi kde motorul in baie si ma faci...apropos...alimentez cu euro5,kre din kte stiu nu exista la benzina
cu masina asta d familie am dat clasa la kteva benzinare :P , urmezi tu
Si atunci clar ma dau cu castigatorul nu?
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 11:51   #118
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

moa' cat-a distractia o sa fie
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 12:50   #119
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

baiatule,eu t provoc,cu dieselul meu la prima cursa p kre o s-o fac la baneasa
mai stii,poate imi kde motorul in baie si ma faci...apropos...alimentez cu euro5,kre din kte stiu nu exista la benzina
cu masina asta d familie am dat clasa la kteva benzinare , urmezi tu[/quote]

nu vad care e farmecul sa te dai cu o masina cu 2 pistoane mai putin decat tine si sa nu mai pomenim de cm cubi diferenta ,dar daca tot vrei sa faci o diferenta accept eu provocarea in locul prietenului meu Lucian cu toate ca masina mea nu este in toate facultatile \"motrice\" daca pot sa spun asa ,dar sper sa faca fata cu brio unui \"utilaj\"
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 26-10-05, 12:56   #120
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bogdan\"
baiatule,eu t provoc,cu dieselul meu la prima cursa p kre o s-o fac la baneasa
mai stii,poate imi kde motorul in baie si ma faci...apropos...alimentez cu euro5,kre din kte stiu nu exista la benzina
cu masina asta d familie am dat clasa la kteva benzinare , urmezi tu
nu vad care e farmecul sa te dai cu o masina cu 2 pistoane mai putin decat tine si sa nu mai pomenim de cm cubi diferenta ,dar daca tot vrei sa faci o diferenta accept eu provocarea in locul prietenului meu Lucian cu toate ca masina mea nu este in toate facultatile \"motrice\" daca pot sa spun asa ,dar sper sa faca fata cu brio unui \"utilaj\" [/quote]
ba,c isteti sunteti voi,mai bine va klifikti inainte d a va da cu utilajul meu,asa k dak aveti pretentii tre sa vad k meritati,asa k ,astept sa vad k faceti o alfa romeo 156 2,5l 193cp,masina p kre am facut-o la ct,sau ceva similar k putere,dupa kre mai vb
p.s. dumnezeu sa va ajute,veti avea nevoie
CZR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -