Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

View Poll Results: Ar fi bine sa sprijinim, cu voluntari, organizarea acestui raliu?
DA! 40 76.92%
NU! 12 23.08%
Voters: 52. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-05, 10:23   #31
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ar fi ...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 04-10-05, 17:04   #32
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
ar fi ...
tu o sa dai o mana de ajutor?
aviator is offline   Reply With Quote
Old 04-10-05, 21:50   #33
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

TU .. ai ajuta pe cineva care ti-a jignit o mare parte dintre prieteni ?
si nu numai ...
astept raspuns
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 00:04   #34
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Si in ce calitate cere LR voluntari? Sunteti co-organizatori? Trebuie sa dati si detaliile astea, sa stie omul in ce se implica, nu?
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 00:26   #35
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Va rog discutati la subiect!
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 05-10-05, 00:54   #36
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Raliul Bucurestiului \"Tiriac Auto\"
Penultima etapa a campionatului de raliuri, sezonul 2005 se va desfasura la Bucuresti in perioada 14-16 octombrie. Raliul Bucurestiului \"Tiriac Auto\" este organizat de Hyundai Rally Team Romania si Federatia Romana de Automobilism, avand 10 probe speciale de macadam cu o lungime totala de 107,9 km. Startul raliului se va da in Piata Revolutiei din Bucuresti, unde sa va afla si parcul inchis, iar sosirea in parcarea Romexpo SA. Inscrierile pentru acest raliu vor incepe in data de 6 octombrie si se vor incheia pe 11 octombrie.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-10-05, 19:06   #37
mae

Stage 5
 
mae's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 441
Default

pun mai jos toate datele despre raliul bucurestiului pentru cei care inca nu l-au aflat inca....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	raliul_bucurestiului_2005_harta_137.jpg
Views:	89
Size:	81.5 KB
ID:	45072  
Attached Files
File Type: doc raliul_bucurestiului_2005_regulament_particular_2__722.doc (75.5 KB, 11 views)
File Type: xls raliul_bucurestiului_2005_plan_orar_2__212.xls (24.5 KB, 20 views)
mae is offline   Reply With Quote
Old 08-10-05, 08:40   #38
mae

Stage 5
 
mae's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 441
Default

P.S. am considerat ca acesta fiind singurul topic despre aceasta etapade raliu sa postez aici aceste date. am faut acest lucru ca sa fie toata lumea informata si sa nu mai ceara date, informatzii, etc. yo zic ca ceea ce am postat mai sus se raspunde la multe intreabari.
mae is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 18:54   #39
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default

VOLUNTARI???
aviator is offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 01:13   #40
TufY

Stage 5
 
TufY's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,002
Default

un voluntar cam la ce ora pana la ce ora trebuie sa stea???
TufY is offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 09:15   #41
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TufY\"
un voluntar cam la ce ora pana la ce ora trebuie sa stea???
Pentru ca nu s-a format o echipa suficient de solida cu multi membri nu s-a tinut sedinta sa se stabileasca.
Probabil de dimineata pana seara, nu e usor si sunt responsabilitati.
Daca nu strangem echipa competenta nu ne amestecam.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 13:15   #42
lam

Stage 3
 
lam's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 117
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

parerea mea mea ca nici nu va baga organizatorii in seama! Cei care o sa aiba grija de ordinea pe probele speciale o sa fie cei de la firma de securitate (angajata de organizatori) si de arbitri!!! Sebastian, este etapa nationala de raliu nu este un *** de linuta!
__________________
EXTREME RACING CLUB
lam is offline   Reply With Quote
Old 11-10-05, 23:44   #43
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"lam\"
parerea mea mea ca nici nu va baga organizatorii in seama! Cei care o sa aiba grija de ordinea pe probele speciale o sa fie cei de la firma de securitate (angajata de organizatori) si de arbitri!!! Sebastian, este etapa nationala de raliu nu este un * de linuta!
Poate nu ai retinut sunte unii din promotori acestui raliu, sigur nu sponjsori ca nu ne permitem insa am ajutat la organizare si o vom face in continuare.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-10-05, 02:10   #44
lam

Stage 3
 
lam's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 117
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"lam\"
parerea mea mea ca nici nu va baga organizatorii in seama! Cei care o sa aiba grija de ordinea pe probele speciale o sa fie cei de la firma de securitate (angajata de organizatori) si de arbitri!!! Sebastian, este etapa nationala de raliu nu este un * de linuta!
Poate nu ai retinut sunte unii din promotori acestui raliu, sigur nu sponjsori ca nu ne permitem insa am ajutat la organizare si o vom face in continuare.
Ok...poate nu am inteles ceea ce ai exprimat tu. Dar vreau si eu sa te intreb: Tu te consideri sustinator legal;ok; organizatorii oficiali ai acestui raliu va recunosc ca sustinatori? Eu inteleg prin sustinator al acestui raliu ca coorganizator cu mai multe implicatzii sau mai putine in organizarea raliului. A doua intrebare: Avand in vedere ca LR are filiale in diferite orase, de ce nu suntetzi sustinatori si la alte etape de CNR? si o ultima intrebare: De ce tocmai acum atzi crezut de cuvinta ca trebuie sa sustineti un raliu si nu ati sustinut, de exemplu, etapa de la Brasov de anul trecut?

Eu unul nu vad unde scrie cel putin in documentatiile raliului : cu sprijinul LR. Este totusi posibil ca LR sa figureze in curtea altei asociatii sportive?
lam is offline   Reply With Quote
Old 12-10-05, 09:03   #45
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"lam\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"lam\"
parerea mea mea ca nici nu va baga organizatorii in seama! Cei care o sa aiba grija de ordinea pe probele speciale o sa fie cei de la firma de securitate (angajata de organizatori) si de arbitri!!! Sebastian, este etapa nationala de raliu nu este un * de linuta!
Poate nu ai retinut sunte unii din promotori acestui raliu, sigur nu sponjsori ca nu ne permitem insa am ajutat la organizare si o vom face in continuare.
Ok...poate nu am inteles ceea ce ai exprimat tu. Dar vreau si eu sa te intreb: Tu te consideri sustinator legal;ok; organizatorii oficiali ai acestui raliu va recunosc ca sustinatori? Eu inteleg prin sustinator al acestui raliu ca coorganizator cu mai multe implicatzii sau mai putine in organizarea raliului. A doua intrebare: Avand in vedere ca LR are filiale in diferite orase, de ce nu suntetzi sustinatori si la alte etape de CNR? si o ultima intrebare: De ce tocmai acum atzi crezut de cuvinta ca trebuie sa sustineti un raliu si nu ati sustinut, de exemplu, etapa de la Brasov de anul trecut?

Eu unul nu vad unde scrie cel putin in documentatiile raliului : cu sprijinul LR. Este totusi posibil ca LR sa figureze in curtea altei asociatii sportive?
Ca sa fie credibil cred ca aceste lamuriri ti le poate da presedintele FRA sau unul din vicepresedinti.
Oricum din cate vad craiova este o reduta a vechiului FRAK-ACR.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -