Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

View Poll Results: Ar fi interesanta o intrecere 0...400m in compania pilotilor licentiati?
DA! 111 78.17%
NU! 31 21.83%
Voters: 142. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-09-05, 22:10   #316
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

DUDE aici era vb sa vina sa se dea cu mahsinile lor personale ale pilotzilor licentziatzi!
orlando is offline  
Old 11-09-05, 22:55   #317
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"orlando\"
DUDE aici era vb sa vina sa se dea cu mahsinile lor personale ale pilotzilor licentziatzi!

E vorba noi cu masinile noastre si ei cu cele de curse.
Spectacolul conteaza!
SEBASTIAN is offline  
Old 11-09-05, 22:58   #318
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cioli17\"
da el e , de curand a ajuns

dupa ce are subcapota , sebastian , cred ca vei avea probleme ori cate botoane ai invarti spre dreapta

Suna frumos si poate invinge si el cateva masini puternice ca vorbe aud de trei ani si vad si frumos sub capota ce-i drept, insa ca dinamica nu a convins.
Daca e f bun si vrea poate-l luam in lotul asta de lupta impotriva licentiatilor.
Sa speram ca macar de data asta-i merge masina.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 11-09-05, 23:06   #319
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Ar fi frumoasa o cursa intre Subarul lui Sebi si Supra lui Virgil ! sa se elimine toate suspiciunile ca ala e mai bun ca ala e mai asa...exact cum spunea cineva mai sus !




Asteptam rezultatul
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 11-09-05, 23:23   #320
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
Ar fi frumoasa o cursa intre Subarul lui Sebi si Supra lui Virgil ! sa se elimine toate suspiciunile ca ala e mai bun ca ala e mai asa...exact cum spunea cineva mai sus !




Asteptam rezultatul

Pe bani si munca mea e greu sa primesc sugesti de la altii.
O astfel de cursa nu va exista, pana Virgil nu demonstreaza ca e bun, lasand mirajul Suprei cerand de data asta fapte.
Daca e bun dupa cum am spus poate fi selectionat in lot si probabil ca atunci voi vrea sa aflu cine e indreptatit sa fie indoit de Baldescu.
SEBASTIAN is offline  
Old 11-09-05, 23:26   #321
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Cred ca ar fi indicat ca fiecare sa vorbeasca in numele lui si nu pentru altii sau in numele lor, poate acestia nici nu stiu si asa se pot alimenta unele conflicte.
Daca cine are o Supra sau alta masina e liber sa ma provoace, iar daca am sa consider ca o astfel de cursa e demna voi fi prezent la start, doar in conditii legale.
Totusi hai sa trecem la subiect si sa discutam de confruntarea licentiati-nelicentiati.
SEBASTIAN is offline  
Old 12-09-05, 09:48   #322
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"orlando\"
DUDE aici era vb sa vina sa se dea cu mahsinile lor personale ale pilotzilor licentziatzi!

E vorba noi cu masinile noastre si ei cu cele de curse.
Spectacolul conteaza!
Deci am avut dreptate pana acum. E doar visul frumos al cuiva. Pana acum doar vorbe, pareri, multe insulte si si mai multe aere. Nimic concret. Am o mare banuiala ca asa va si continuare.
E o mare pierdere de timp sa citesti topicul asta. Ca sa nu mai vorbesc de postat aici. parerea mea....

Oricum, presupunand prin absurd ca s-ar organiza o asemenea cursa, cred ca ar fi interesanta. Pana atunci, multa sanatate.

Bafta.
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline  
Old 12-09-05, 10:01   #323
slkamg

Stage 4
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 247
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dude\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"orlando\"
DUDE aici era vb sa vina sa se dea cu mahsinile lor personale ale pilotzilor licentziatzi!

E vorba noi cu masinile noastre si ei cu cele de curse.
Spectacolul conteaza!
Deci am avut dreptate pana acum. E doar visul frumos al cuiva. Pana acum doar vorbe, pareri, multe insulte si si mai multe aere. Nimic concret. Am o mare banuiala ca asa va si continuare.
E o mare pierdere de timp sa citesti topicul asta. Ca sa nu mai vorbesc de postat aici. parerea mea....

Oricum, presupunand prin absurd ca s-ar organiza o asemenea cursa, cred ca ar fi interesanta. Pana atunci, multa sanatate.

Bafta.
Cine stie ce va fi si cred ca merita sa visam frumos, doar asa visele frumoase devin realitate.
Speranta moare ultima.
__________________
fan \\\"LEGAL RACING\\\"
slkamg is offline  
Old 12-09-05, 14:21   #324
mae

Stage 5
 
mae's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 441
Default

nu am avut rabdare sa citesc totul. yo sunt adept al intrecerilor de indemanare organizate de voi si am fost la multe la prisma. yo zic ca sunt lucruri diferite. vtm-ul, liniutzele si indemanarea. ultimile 2 sunt petru oricine vrea sa participe. vtm-ul trebuie sa faci cateva modificari prin masina. yo zic ca este loc de toata lumea dar tebuie sa ne respectam. yo recunosc ca nu sunt super fan al liniutelor dar imi place sa merg la ele ca sa mai vad masini si care cu cine se da. ce am mai citit mai unele lucrui sunt adevarate. ca acolo mai mult sunt doar fani si nu prea sunt pilotzi. dar nu cred ca mai bine stai undeva intr-o curba si vezi o masina la 5 minute pt cateva secunde. la indemanare vezi toata cursa, vezi practic spectacol.
mae is offline  
Old 12-09-05, 14:26   #325
mae

Stage 5
 
mae's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 441
Default

oricum cred ca daca apar cu adevarat asemenea idei preconcepute despre \"amatori\" si noi despre ei atunci cred ca cel mai bine ar fi o intrecere intre voi si ei.

stitzi bine ca intre noi pasionatzii de masini totul se rezolva pe 400/600 metri. voi care avetzi cu ce faceitzi un concurs si provocatzii pe baietzii de la vtm.
mae is offline  
Old 12-09-05, 14:37   #326
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mae\"
oricum cred ca daca apar cu adevarat asemenea idei preconcepute despre \"amatori\" si noi despre ei atunci cred ca cel mai bine ar fi o intrecere intre voi si ei.

stitzi bine ca intre noi pasionatzii de masini totul se rezolva pe 400/600 metri. voi care avetzi cu ce faceitzi un concurs si provocatzii pe baietzii de la vtm.
Ai un pdv constructiv si corect insa nu inteleg ce e cu 600m.
SEBASTIAN is offline  
Old 12-09-05, 15:00   #327
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

se pare ca avem o noua arma de temut impotriva licentiatilor : SUPRA
dupa ce se aude(repet: aude, virgil nu mi-a confirmat nimic) e cartea sigura impotriva Dl. Baldecu .
__________________
SKN ROMANIA
www.skn-tuning.ro
andreitentean is offline  
Old 12-09-05, 15:25   #328
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"andreitentean\"
se pare ca avem o noua arma de temut impotriva licentiatilor : SUPRA
dupa ce se aude(repet: aude, virgil nu mi-a confirmat nimic) e cartea sigura impotriva Dl. Baldecu .
Cu siguranta trebuie aruncat in lupta, daca nu mai ia bataie de M3, ca in trecut si masina merge bine, sa bata macar Porscheurile.
SEBASTIAN is offline  
Old 12-09-05, 15:35   #329
kickass

Stage 5
 
kickass's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,168
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default

eu am vazut masina si zic... ca bate si subaru'rile albastre/gri cum or fi ele
kickass is offline  
Old 12-09-05, 15:40   #330
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"kickass\"
eu am vazut masina si zic... ca bate si subaru'rile albastre/gri cum or fi ele
Unde ai vazut cum bate aia Subarul lui Andrei?
Tu ce masina conduci?
SEBASTIAN is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -