Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-07-05, 09:24   #226
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default SALUT

Salutare baietii sper ca va iesit bine cursa ma bucur ca vati organizat intr-un timp scurt si ati facut si ceva ce alti se chinuie sa faca de mult din partea mea si MIDNIGHT RACERS va urez numa i bine si sa stiti ca suntem alaturi de voi ori de cate ori aveti nevoie !!!!

P.s.Sper sa se rezolve ceva cu copilul ala CARTMAN asa a vb si de mine ca intru cu alt usser de miam capatat porecla MICUL MATRIX.

CU RESPEKT MIKUTZU!!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline  
Old 03-07-05, 11:13   #227
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Micul Matrix.... hm..eu zic ca lu Cartman ii trebuie data o lectie...klar... imi pare rau ca nu sunt prin suceava...da o sa ajung si pe acolo sa vb cu el...inrest numai bine...
trankan is offline  
Old 03-07-05, 13:54   #228
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

\"micul\" matrix .. looll asta nu o stiam .... eu zic ca nu mai trebuie bagat in seama dupa ce-l caftim bine .. eu unul astept sa ma vad terminat cu bacul si sa-l vad singur prin orash ..... deapt poate fi cu oricine ....

toata faza e ca barfeste mult prea mult, baga raca intre oameni, vorbeste in numele altora .......

zilele trecute imi da un mesaj privat pe un forum ....
Quote:
oricum am aflta unele chestii despre tine...da pana nu ne int odata sa vb nu pot sa zic nimik
e a 3-a oara cand face treaba asta ..... dc nu zice direct \" hai ca am bagat vorbe proaste despre tine \" ...... eu unul nu ma las pana nu-i dau o lectie .. nu neaparat bataie ac aia nu rezolva nimic .... si miercuri cand am avut accident cu masina culmea ca inainte de accident l-am vazut si l-am salutat .... tzava

eu unul propun sa facem un topic TOTI vs. Cartman ca sa nu facem offtopic aici .... dupa ce va fi fugarit din NSL sigur se va ocupa de altceva .. si va zic eu ce .... ca m-a amenintat odata cu cursele legale ....
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 03-07-05, 15:13   #229
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hh...) aja e si eu zic sa deschidem topic...) are dreptate omu... ce draq..la varsta asta sa aberezi atata si sa minti cu nerusinare... e totusi o calitate..pe care nu o are oricine... dar si cine o are nu stie cand tre sa o foloseasca si cand sa taca.... in cazu de fata..cartman ar trebui sa isi ceara scuze si sa se retraga singur...din toata lumea asta a curselor...nu sunt de el... mai bine isi vede de copilaria lui..si ne lasa in pace...
trankan is offline  
Old 08-07-05, 12:22   #230
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Nu e bine sa o luam nici asa
Omul (Cartman) a gresit, si-a cerut scuze, speram sa nu se mai repete treaba asta.
Bine ca s-a rezolvat problema.


Sunt insa curios cine a postat mai devreme si si-a sters imediat postul. Si mai ales sunt curios ce a scris de si-a sters asa de repede postul. Daca a apucat cineva sa vada sa imi dea un PM.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline  
Old 08-07-05, 16:56   #231
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai ce sa zica ?
era omu, care spunea ca tu minti, si trebuie sa iti ceri scuze, eu mint, epox minte, etc...
cine e curios ii arat posturile, nu le-am sters, le am pastrate, pentru curiosi
Gratzian is offline  
Old 08-07-05, 19:15   #232
sorinush

Stage 2
 
sorinush's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 40
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
pai ce sa zica ?
era omu, care spunea ca tu minti, si trebuie sa iti ceri scuze, eu mint, epox minte, etc...
cine e curios ii arat posturile, nu le-am sters, le am pastrate, pentru curiosi
si de ce le-ai sters adika cum nu le-ai sters daca nu mai sunt? ? ca sa nu aiba dreptul de a zice ceva sau de a explica ceva? lasa lumea sa vada cine ce are de zis daca esti asa de corect fatza de toti si daca vrei sa arati asta arata lumii parerea fiecariua
ps: cu totii sunteti dereglati ! va certati de parca atzi fi niste fimei in continuu pe stop
sorinush is offline  
Old 08-07-05, 21:45   #233
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ce sa las? sunem satui de fabulatiile lui...
stai linistita, usor, o sa se lamureasca lumea...
poate si tu... nu e graba... inainte de a te marita cu el...
Gratzian is offline  
Old 08-07-05, 22:14   #234
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default

Dupa ce l-am intrebat dc a sters posturile in care eu si Stefan ii atrageam atentia asupra a ce a scris despre cursa de la Suceava, si mi s-a raspuns ca asa a vrut p**a lui, am primit ban pe forumul \"lui\". Nu cred ca merita atentia noastra. It stinks
__________________
Membru Fondator
A.C.S. Crazy Drivers Romania
GPL Forum
Latest News on Supercars
Romanian Mitsubishi Enthusiasts
LaMishto is offline  
Old 08-07-05, 23:54   #235
cartman2
Banned

Stock
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LaMishto\"
Dupa ce l-am intrebat dc a sters posturile in care eu si Stefan ii atrageam atentia asupra a ce a scris despre cursa de la Suceava, si mi s-a raspuns ca asa a vrut p**a lui, am primit ban pe forumul \"lui\". Nu cred ca merita atentia noastra. It stinks
mda...pt tine FLIT ! esti degeaba ! tine mine asta !

pt resut...mai ales pt domnul gratian...de ce ati sters posturile ? supara adevarul ?

foarte frumos....

pe scurt...sa ma pupati toti undeva ! si cu asta basta ! pe strada m`am nascut ...pe strada mor ! restul e neinteresant !

aici a fost ultimul meu post pe acest forum !

pt cei din suceava:

Ps: NSL e marca inregistrata la OSIF in 2002, iar cei ca eu folosit numele fara permisiunea lui florica la suceava vor plati pt asta ! promit !
cartman2 is offline  
Old 09-07-05, 00:20   #236
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cartman2\"
Ps: NSL e marca inregistrata la OSIF in 2002, iar cei ca eu folosit numele fara permisiunea lui florica la suceava vor plati pt asta ! promit !
*** vb cu soare. el nu este membrul niciunui club, nu are user nici pe 4tuning.. deci.. ***, ti-ai gresit locatia

G:
fara jigniri
LaMishto is offline  
Old 09-07-05, 00:29   #237
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
pt resut...mai ales pt domnul gratian...de ce ati sters posturile ? supara adevarul ?
ce adevar? ca eu mint? ca te-am sunat?
ntz, ntz, ntz.... m-ai prins, fir-ar sa fie....

Gratzian is offline  
Old 09-07-05, 08:13   #238
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Se va rezolva problema asta.

Aseara am stat de vorba cu Domnul Florian in Bucuresti si din cate am inteles si el primeste tot informatii eronate de la Iasi (in functie de ce ii convine lui Cartman).

Cu Cartman eu am vorbit personal si i-am explicat ca ar fi ilogic ca un club, oricare ar fi el, sa promoveze o cursa pe care o organizeaza sub egida altui club. S-ar parea ca nu a inteles si ajung la concluzia dupa ultimul post ca este vorba de reavointa.
SV-05-YBG is offline  
Old 09-07-05, 08:15   #239
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Si Andrei,

Asa cum spunea si Gratzian, fara jigniri.
SV-05-YBG is offline  
Old 09-07-05, 18:04   #240
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

am impresia ca pustiu asta a vazut prea multe filme.... s-a nascut pe strada si o sa moara pe strada.... tare replica....dar atata timp cat ne ataca pe toti cu \"pupati-ma undeva\".... o sa aiba o viata grea cu mine cel putin... eu unu nu-i permit sa ma jigneasca si sa jigneasca pe cineva care s-a agitat sa faca ceva.. si care modereaza ..cum e Gratzian, Stefan si altii... macar din respect ptr ei ca au o varsta mai mare ca a lui.... si ca s-au zbatut atat..ar trebui sa isi ceara scuze si sa isi retraga cuvintele....
trankan is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -