Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-06-05, 21:38   #166
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"sorinush\"
cel mai mult mi'a placut la sfarsit ultimul sprint de la libere cu 4 masini si invingatoar e gloful 3

da membrii AMC fiiind dati afara dupa cursa asta ( unii )
IS 18 BOG is offline  
Old 27-06-05, 21:52   #167
golf II

Stage 5
 
golf II's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,568
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

adevarul e ca fost foarte riscant...insa bine k nu sa intamplat nimik....iertatii!!!!!!!!!!a fost cea ma tare faza
golf II is offline  
Old 27-06-05, 22:37   #168
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
Quote:
Originally Posted by \"sorinush\"
cel mai mult mi'a placut la sfarsit ultimul sprint de la libere cu 4 masini si invingatoar e gloful 3

da membrii AMC fiiind dati afara dupa cursa asta ( unii )
adika ?! ce dat afara ca nu inteleg
Anonymous is offline  
Old 28-06-05, 02:31   #169
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=314

poze
ZoliaT is offline  
Old 28-06-05, 05:52   #170
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

In sfarsit am ajuns si eu acasa...Cursa a fost interesanta...organizarea...intradevar a scartait...dar si lipsa de respect a unora ...respectiv fordu de SV - TXO....dpdv al meu...mai are mult de invatat la capitolu bun simt... in rest totu a fost cat de cat bine...din cate am inteles eu membrii AMC ...au fost dati afara odata cu Vectra aia rosie si cu Fordu Sierra....cred ca am dreptate din informatiile pe care le-am primit...data viitoare....ar fi o chestie buna sa ne respectam reciproc...(aici nu ma refer la toti...ma refer la cei care au facut greseli..si nu prea au avut bun simt...) cat despre amenintarile care le-am primit...de genu...\"ai noroc ca nu ejti din suceava..\" nu am ce sa zic...daca si la varsta asta...o mai luati cu prostii si aiureli....eu nu am ce sa zic....invatati intai sa respectati anumite reguli..si sa vorbiti frumos...rezolvati mult mai multe decat cu amenintari...acolo nu ati venit sa va luati la cearta cu cei care au organizat...ati venit sa participati la concurs...si sa respectati nijte reguli...(daca nu le stiati...macar trebuia sa pastrati limita bunului simt...) in rest inca odata felicitari celor care s-au agitat...respectiv Stefan, Bilius, Cristian si ceilalti pe care nu i-am mentionat...
trankan is offline  
Old 28-06-05, 06:05   #171
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

imi pare rau si mie ca motoarele nu au putut intra ...dar fiind pentru prima data organizate cursele... era prea riscant si s-a vazut clar ca au fost probleme de organizare....si sincer exact motoarele ne lipseau dupa pista cand traversau oamenii in grup.. data viitoare sper din tot sufletu sa poata participa si motoarele....si cu elicopteru politiei...am reusit sa zbor si eu..)
trankan is offline  
Old 28-06-05, 06:07   #172
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si inca ceva...mi-a soptit o pasarica ca pe data de 3 iulie ...nu prea o sa se poata organiza curse...din motive necunoscute de mine...
trankan is offline  
Old 28-06-05, 07:17   #173
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

As avea si eu o intrebare... Eu nu am permis asa cum se vede am 17 ani , in noiembrie mil iau si eu dar unii ziceau ca nu trebuia sa ai permis sa participi nu stiu ce sa cred trebuia sa ai sau nu? As fi dorit sa particip mai mult ca orice si as vrea sa stiu cum e cu permisu la participare?
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline  
Old 28-06-05, 07:33   #174
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Este obligatoriu sa ai permis. Si un copil de 10 ani poate sa conduca dar asta nu inseamna ca are si voie sa faca asta.
Ce crezi ca ar pati organizatorii daca cineva fara permis ar face accident pe pista?
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline  
Old 28-06-05, 07:38   #175
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Dar zic ca la sfarsit la cursele libere au venit si masini parcate pe iarba care nu erau inscrise si nu cred ca ia intrebat nimeni de permis pe unul dintre cei care au venit de pe iarba il stiu si nu era inscris la cursa oficiala!
Low_Ridah is offline  
Old 28-06-05, 07:41   #176
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

La cursele libere nu se mai poate spune ca a fost organizare. Acolo s-a dat cine a vrut cu cine a vrut. Nu a mai verificat nimeni actele la nimeni. Dar spune-mi te rog despre ce masina era vorba.
SV-05-YBG is offline  
Old 28-06-05, 09:10   #177
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

E era vorba despre o masina Italiana (Fiat) dar nu am stat pana la sfarsit sa vad daca a mai participat sau nu dar stiu ca sa aliniat inainte da inmanarea premiilor , eu am plecat ca stateam in soare de la ora 10 si ma durea capu de nu stiam ce e cu mine si nici apa nu aveam dar vazusem ca nu ia cerut nimeni permisu sau alte acte . Dar filmuletele de la cura de unde le iau ca pana acum am strans de pe 4tuning cam 400Mb de filmulete si as vrea sa le am mai ales pe acestea de la cursele de la noi .
Low_Ridah is offline  
Old 28-06-05, 09:20   #178
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Era vorba de Fiat-ul meu banui si cred ca dupa 9 ani de cand am carnetul si ca organizator nu mai era cazul sa ma verifice cineva de permis
oricum si eu completasem fisa de inscriere.

Iar daca este vorba de Fiatul Argintiu ceva mai vechi era de-al celor de la Consiliu Judetean. Nu am avut ce face.
SV-05-YBG is offline  
Old 28-06-05, 09:51   #179
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Sigur nu era vorba despre Fiatul tau al tau e rosu ala era alta culoare , oricum de la masina ta pana la aia e diferenta mare de cai
Low_Ridah is offline  
Old 28-06-05, 11:16   #180
trankan

Stage 3
 
trankan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Stefan...cred ca era vorba de fiatu ala Uno....cu numar de Roma....sigur de ala era vorba...k l-am vazut si eu cand a plecat spre start...)
trankan is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -