Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 26-04-12, 10:30   #286
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

filme cu crx rosu are cineva ?
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 12:32   #287
alcool

Stage 3
 
alcool's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 81
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
[VW]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Poze filmulete cu vento albastru... Multumesc anticipat.
alcool is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 12:49   #288
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post


felicitari dragos pt participare si pt locul 3.
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 14:16   #289
fiveshoots

Stage 2
 
fiveshoots's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 72
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Quote:
Originally Posted by KENZO View Post
Felicitari organizatorilor pentru munca depusa ca intotdeauna de a ne oferi un show cat mai mare.Un minus la cronometrare dar pe viitor cu sigurantza Gaj'u & echipa o sa o rezolve cu siguranta.

Felicitari bulgarilor pentru spiritul de echipa si profesionalismul de care au dat dovada.

Felicitari Pole Position Racers pentru cele 5 cupe castigate si spiritul de echipa extraordinar de care au dat dovada.Singurul TEAM care au tinut piept bulgarilor!
felicitari pole position....dar am o intrebare..de ce ne-ati schimbat masina cu care trebuia sa ne dam in ultimul moment???b 92 tir trebuia sa se dea cu honda,apoi in ultimul moment ati sucit masinile,de ce??? aveam sanse la locul doi...nu dati doi bani pe munca si pe banii altora...si care e treba cu timpii???ursu a scos 12.7 in calificari la o cursa,si mi se spune ca nu are cum...dar timpul e scos pe tabela voastra nu pe a noatra si cine poate spune care e bun sau care nu??asta e nesimtire pe fata,timpul e clar ireal,clar,dar e pe tabela voastra frate.cardasia asta si limbile in urechi nu sunt frumoase...pe strada se vede tot si oricum ursu v-a omorat pe astia cu foi dino de 300 si 350 de cai sintetici....asa k ne vedem pe strazi
fiveshoots is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 14:44   #290
alcool

Stage 3
 
alcool's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 81
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
[VW]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Quote:
Originally Posted by fiveshoots View Post
felicitari pole position....dar am o intrebare..de ce ne-ati schimbat masina cu care trebuia sa ne dam in ultimul moment???b 92 tir trebuia sa se dea cu honda,apoi in ultimul moment ati sucit masinile,de ce??? aveam sanse la locul doi...nu dati doi bani pe munca si pe banii altora...si care e treba cu timpii???ursu a scos 12.7 in calificari la o cursa,si mi se spune ca nu are cum...dar timpul e scos pe tabela voastra nu pe a noatra si cine poate spune care e bun sau care nu??asta e nesimtire pe fata,timpul e clar ireal,clar,dar e pe tabela voastra frate.cardasia asta si limbile in urechi nu sunt frumoase...pe strada se vede tot si oricum ursu v-a omorat pe astia cu foi dino de 300 si 350 de cai sintetici....asa k ne vedem pe strazi
Nu inteleg ce legatura are postu asta cu noi daca nu te superi elaboreaza si tine cont ca nimeni din club nu are nimic de-a face cu alinierea la start.
__________________
pai atunci HAOS sa fie!!
alcool is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 14:51   #291
fiveshoots

Stage 2
 
fiveshoots's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 72
Member of:
[Mitsubishi]
Default 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

scuza-ma,eu am pus o intrebare..tu cine esti?esti in masura sa imi raspunzi??dak nu,nu inteleg ce te deranjeaza atata timp cat intrebarea nu iti era adresata tie???
fiveshoots is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 14:53   #292
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

despre ce grupa este vorba ? daca nu sunt prea indiscret.
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 15:00   #293
alcool

Stage 3
 
alcool's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 81
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
[VW]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Am intrebat pur si simplu ca sa vad daca as putea sa te lamuresc cu ceva dar se pare ca nu prea am cum.
alcool is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 15:54   #294
fiveshoots

Stage 2
 
fiveshoots's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 72
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

grupa era ap1
fiveshoots is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 15:57   #295
fiveshoots

Stage 2
 
fiveshoots's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 72
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Quote:
Originally Posted by alcool View Post
Am intrebat pur si simplu ca sa vad daca as putea sa te lamuresc cu ceva dar se pare ca nu prea am cum.
deci...ptr pole position era doar prima parte cu felicitari,dupa care restul era adresat celor care au organizat evenimentul,ca sa fiu mai clar.nu am zis nimik rau de pole position ca sa nu intelegi gresit
fiveshoots is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 16:27   #296
gaju

Stage 5
 
gaju's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,482
Member of:
[Nissan]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Baiatu cu TIR-ul ......

Eu nu te inteleg

Poti sa fii mai explicit .....
gaju is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 18:48   #297
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Pole Position Racers nu are legatura cu organizarea acestor etape de Drag,doar ca participanti si atat la fel ca tine si multi alti participanti!

Daca o luam pe timpii de la aceasta etapa,la grupa AP1 ,Bmw-ul albastru E36 M3 a scos in calificarii 12.2!!!
__________________
KNZ Performance
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 20:30   #298
SiCeDaca

Stage 4
 
SiCeDaca's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 198
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Si Ce Daca!

Te mai asteptam la evenimentele noastre!
Voi mai veni cu siguranta. PACE
SiCeDaca is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 22:34   #299
serban_pc

Stage 5
 
serban_pc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,446
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Nu s-ar fi asteptat nimeni sa se intample in premiera asa ceva mai cu seama la Tulcea(cea mai ravnita locatie), mai cu seama prima etapa si mai cu seama dupa 6luni de pauza, dar au fost probleme pe care nu le-a vrut nimeni.
Organizatorii isi fac treaba, merita laude pt ca nu au mai existat astfel de probleme, speram ca data viitoare sa fim si noi pilotii si organizatori mai la inaltime, la o cursa de asa avengura(la noi in tara) nu poate fi chair totul perfect si mai ales nu pot fi multumiti toti participantii, dar se vede ca se vrea treaba buna.
__________________
SECRETUL REUSITEI NU ESTE SA TII MINTE CI SA STII UNDE SA CAUTI !!

(Fara erori, ballastri slim, orice tip de bec, ieftin si cu garantie)
https://forum.4tuning.ro/460-faruri-s...n/page-19.html/www.xenonieftin.ro
0724186590 / 0766900342;ID mess : serban_pc ; Bucuresti - Titan
serban_pc is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 23:53   #300
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 21/22 aprilie - TULCEA DRAG AUTO&MOTTO & TAXI DRIFT & MOTTO STUNTS

Quote:
Originally Posted by fiveshoots View Post
felicitari pole position....dar am o intrebare..de ce ne-ati schimbat masina cu care trebuia sa ne dam in ultimul moment???b 92 tir trebuia sa se dea cu honda,apoi in ultimul moment ati sucit masinile,de ce??? aveam sanse la locul doi...nu dati doi bani pe munca si pe banii altora...si care e treba cu timpii???ursu a scos 12.7 in calificari la o cursa,si mi se spune ca nu are cum...dar timpul e scos pe tabela voastra nu pe a noatra si cine poate spune care e bun sau care nu??asta e nesimtire pe fata,timpul e clar ireal,clar,dar e pe tabela voastra frate.cardasia asta si limbile in urechi nu sunt frumoase...pe strada se vede tot si oricum ursu v-a omorat pe astia cu foi dino de 300 si 350 de cai sintetici....asa k ne vedem pe strazi
Daca aduci niste acuzatii, ai OBLIGATIA a le insoti cu ARGUMENTE clare si Dovezi. Altfel constituie atac la persoana si calomnie si vor fi tratate ca atare.

" de ce ne-ati schimbat masina cu care trebuia sa ne dam " - adica ti s-a comunicat oficial sa te prezinti tu , numarul XXX si masina nr YYY la linia de start, iar atunci cand ati ajuns, s-a adus alta masina ?! ..NU cred. Detaliaza te rog.

Cu care honda spui ca ti s-ar fi parut tie firesc sa pici, cu shadow sau cu PPR ?...doar ca sa inteleg si eu cum vezi tu situatia in care ai fi prins tu locul doi...

Timpul tau de 12.7 a fost datorat unei erori la celulele de finish, asemeni timpilor altor concurenti ce au bonuri cu 7sec ; 5sec ; 10.8sec ... insa acestia au aratat un minim de decenta si nici macar nu au amintit respectivele "rezultate" . Cine spune care e bun si care nu..pai in afara de programul ce lucreaza cu sistemul de cronometrare ,mai spune asta un minim de bun-simt si inteligenta + capacitatea de a citi laolalta cu artimetica ... vezi viteza finala si fa un mic calcul .

"cardasia asta si limbile in urechi nu sunt frumoase" - clarific-o si p-asta te rog, asa cum spuneam im prima fraza a postului asta.

Quote:
...oricum ursu v-a omorat pe astia cu foi dino de 300 si 350 de cai sintetici..
... erau asemenea masini in ap1 la etapa de la tulcea ?!..care anume?..sau nu erau... sau despre ce anume vorbeam?!..parca topicul are un titlu ce nicidecum nu este "ce bolizi am facut io de ras la drum de seara" ... Tin sa ma repet, decenta/onoarea si nu atitudinile OPUSE lor ,ne confera respect si consideratie din partea colegilor de pasiune/comunitate/fenomen...

O seara placuta va doresc !
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -